Şimdi Ara

ELEKTRİKLİ KONVEKTÖR ISITICI ÖNERİSİ OLAN?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Elektrikli konvektör ısıtıcı alacağım. İyi ısıtma performansına sahip,kaliteli, uygun fiyatlı ve dekoratif olması benim için önemli. Piyasadaki bazı konvektörleri inceledim. Aşağıya bazılarını listeledim. 1000 Watt konvektörler üzerinden gidecek olursak sizce hangi markadan almak daha mantıklı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Nobo 1000 Watt Elk. Konvektör 460,00 TL (Çift izolasyon, elektronik termostat, ısı sensörü)

Beha 1000 Watt Elk. Konvektör 375,00 TL (Elektronik termostat, çift yalıtım, ısı emniyeti)

AEG 1000 watt konvektörlü Radyatör 310,00 TL (Termostatlı)

Vigo 1000 Watt Elk. Konvektör Dij. 241.00 TL (Elektronik termostat, elektronik tasarruf modülü, aşırı sıcaklık koruma termostatı, enerji tüketim göstergesi)

• Ben de daha önce epey araştırmıştım. Geçen Kasım ayından beri evimde vigo marka elektrikli dijital konvektör kullanmaktayım. Oturma odasında kullandım bir süre, sonra bir tane de salon için aldım. Oda sıcaklığını mükemmel biçimde aynı seviyede tutuyor. Hem özellik, hem estetik hem de fiyat açısından her türlü yüzünüzü güldürür yani. Bu yüzden tavsiyem vigo dur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.