Şimdi Ara

Android'li Nokia X'in yeni fotoğrafları internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
1.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android'li Nokia X'in yeni fotoğrafları internete sızdı

Nokia’nın merakla beklenen ilk Android’li telefonu Nokia X’in lansmanına günler kala, telefonun yeni fotoğrafları  internete sızdı.

Çin’de yayın yapan Coolxap isimli forum sitesinde, bir kullanıcının yayınladığı fotoğraflarda Android tabanlı Nokia X’in Windows Phone’dan ilham alan arayüzü ve telefonun fiziksel özellikleri, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar net şekilde görülüyor.

Nokia’nın giriş segmentindeki kullanıcıları Windows Phone platformuna çekmek için hazırladığı düşünülen Nokia X’in, 4 inçlik WVGA ekrana, 1GHz’lik Snapdragon işlemci ve 512MB sistem belleğe, 4GB’lık dahili depolama birimine, 5MP kameraya sahip olması beklenirken; telefonun ihtiyaç duyduğu enerjiyi 1500 mAh’lik bataryasından karşılaması bekleniyor.

Nokia X, gelecek hafta düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi’nde görücüye çıkacak.

• Bugünleride gördük ya artık hiçbir şeye şaşırmam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz deneme amaçlı orta-giriş seviyesi birşey olacak bence tasarım detaylarına bakılırsa.
  • En azından şimdilik kimseyi WP platformuna çekeceğini sanmıyorum. Ama ucuz fiyatlı olsun Android olsun Nokia olsun diyenler alacaktır bu telefonu hatta biraz daha üst düzey modellerini çıkarırsa Lumia modellerinin satışı bile zarar görebilir.
  • Çöp olmuş harbiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giriş seviyesi kullanıcıları windows phone platformuna çekmek için çıkarılan android telefon. Son yılların en aptalca fikirlerinden birisi olmaya aday.

• 512 Mb ram
  • arayüz wpden daha iyi

• Tuğla kadar kalın. Arkadan görüntü de berbat

• Bu tam anlamıyla bir Android cihaz olmayacaktır. Kindle benzeri bir yapıda, Android tabanlı fakat baştan aşağı özelleştirilmiş bir arayüz, ve Google servislerinden izole bir yapıda olacak. Gene bir kapalı kutu halini alacak. Android özgürlüğü yaşatmayacak, kendi küçük ekosisteminde emeklemeye çalışacaktır.

• çöp....

• Çift sim kart işareti mi görüyorum yoksa ben mi yanlış yorumluyorum?
  • Doğru yolu bulmana sevindim nokia

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranı Asha serisi gibi olursa alınmaz.
  • FLASH YOK !!!!!!

• Hiç bir android cihazdan fazlası yok,tasarım da kaba,çirkin. Müşteri çekmek istiyorsan adam gibi bir cihaz yap.androidli 925 gibi mesela.

• Nokia resmen nasıl bi telefon yapsamda kullanıcılar beğenmese gibisinden düşünmüş. 512 mb ram direk telefonu çıkmadan öldürmüş zaten.

Ama androide katılması güzel oldu devamı gelirse ilerisi için güzel olur.

• Bumu android?

Simdi buna 4.4 de verirler :)

• Bu uzak doğuda yaşayan insanların buzlama merakı nereden geliyor?
  • Android ve 512MB ram mi? Donanımhaber sitesinden ana ekrana dönmeye hazır olun!

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.