Şimdi Ara

[REHBER] İki Division Birden Yükselmek -test edilmiştir-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
7
Favori
4.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, uzun zamandır çoğu kişi bunun nasıl gerçekleştiğini soruyordu. İki üç gündür üzerinde uğraşıyorum, bildiğim ve doğru olan cevabı tekrar tescil etmek için bütün yargıların hepsini tek tek uyguladım.

Nasıl oluyor?
    İki kademe division atlayabilmek için, bulunduğunuz kümenin ortalama MMR değerinin üzerinde bir MMR'a sahip olmanız gerekiyor. (MMR nedir?)
    MMR ve Elo arasındaki fark ise; birisi oyunda bulunduğunuz lig ve kümenin değeridir (elo), diğeri ise kişisel W/L ile doğru ortantıda yükselen değerdir. (MMR)

Az önce oynadığım son promotion maçı sonunda Gold III'ten Gold I'e atmasının sebebi tamamiyle MMR ile alakalıydı. Çünkü Gold III'ün ortalama MMR değeri 1541 görünürken benim 1757 MMR'ım vardı.

MMR değerimi nereden öğrenebilirim?
    1-)http://tr.op.gg/ adresinden öncelikle sihirdar adımızı aratıyoruz. (screenshot)
    2-) Daha sonra "MMR'ımı Hesapla" butonuna tıklıyoruz. (screenshot)
    3-) Üst kısımda belirtilen değer sizin MMR'ınız, altındaki ise bulunduğunuz kümenin ortalama MMR değeri oluyor. (screenshot)

Yanlış Bilgiler
    * Bulunduğunuz ligde taze kan olmanız, iki division atlayacağınız anlamına gelmez.
    * Win streak yapmanız sadece gelen LP'yi arttırır, MMR'ınıza katkı yapar. İki division atlatmaz.

Herkese iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trimbaler- -- 21 Şubat 2014; 0:38:25 >

• 2,060 mmr'ım var 2,085 miş kümemim ortalaması 85 i geçtiğim an 2 şer mi atlatıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: hi im uxi

2,060 mmr'ım var 2,085 miş kümemim ortalaması 85 i geçtiğim an 2 şer mi atlatıcak

85'i geçtiğin zaman ortalamanın üstünde bir değere sahip olacaksın. Fakat ikişer atlaman için tahminen +150 falan olması gerekiyor.
  • tüh ortalamanın altındayım
  • İki division yükselmemi sağlayan MMR değerim aşağıda;

[REHBER] İki Division Birden Yükselmek -test edilmiştir-
  • Hakediyomuşum hadi gene iyiyiz
  • benimkini hesaplamıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byakuran

benimkini hesaplamıyor ?

Sihirdar adını söylersen ben kontrol edeyim bir de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trimbaler-

quote:

Orijinalden alıntı: Byakuran

benimkini hesaplamıyor ?

Sihirdar adını söylersen ben kontrol edeyim bir de?

Eset
  • There is a possibility for a lack of recent data of solo rank game; Please play more Ranked Games to check your MMR.
    * This service is only available to lvl 30's playing ranked games. Only solo-queue MMRs are provided.
    Bu hizmet senin eşleştiğin sihirdarların sıra bilgisini karşılaştıran ve analiz eden OP.GG'nin algoritmasını kullanarak MMR'ını değerlendirir.
    If you have any questions, please check Help first.

Bu ne demek oluyor?
    MMR hesapla deyince bu hatayı verdi.
    50 ye yakın oyun attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi validatedev -- 21 Şubat 2014; 0:00:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Byakuran kullanıcısına yanıt
    Ranked olarak toplamda kaç oyun atmıştın? Burada 10 oyun gözüküyor. Galiba bu yüzden hata veriyor senin hesapta. Bir kaç oyun daha atıp tekrar dene istersen.

@ValidatePro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trimbaler- -- 21 Şubat 2014; 0:00:15 >
  • 1,973
    Very nice! Your MMR is considered higher than this league!
    Bu küme için ortalama LP 1,716.
  • quote:

Ranked olarak toplamda kaç oyun atmıştın? Burada 10 oyun gözüküyor. Galiba bu yüzden hata veriyor senin hesapta. Bir kaç oyun daha atıp tekrar dene istersen.

@ValidatePro

50 ye yakın oyun attım.Lolking verebilirim isterseniz.

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Platinum musun şuan?
  • 2,074
    Ortalama MMR. Bu ligde olmayı hak ediyorsun!
    Bu küme için ortalama LP 2,012.

• Yakın süreçte oyun oynamanızla da alakalı olabilir. Dediğim gibi, birkaç maç daha atıp tekrar deneyin.
  • Şuan ortalamanın 13 puan üstündeyim. Bunun 130 falan mı olması lazım +150 mi?

• quote:

Yakın süreçte oyun oynamanızla da alakalı olabilir. Dediğim gibi, birkaç maç daha atıp tekrar deneyin.

Doğru olabilir,şuan sayfada tek 1 tane Ranked gözüküyor,yardımın için teşekkür ederim

• @banlıolduğuiçinbunuaçtım
    Tahminen evet.

@ValidatePro
    Rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trimbaler- -- 21 Şubat 2014; 0:06:59 >
  • 1,820
    Ortalama MMR. Bu ligde olmayı hak ediyorsun!
    Bu küme için ortalama LP 1,763.

:(
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.