Şimdi Ara

PIRANHA RAZOR F TYPE PC/PS2/PS3 KABLOSUZ OYUN KOLU 30 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
9.525
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlarla oynamak için pc kablosuz kol arıyordum, en uygun fiyata Kliksa'da buldum, belki işine yarayan olur.

http://www.kliksa.com/urun/piranha-razor-f-type-pc-ps2-ps3-kablosuz-oyun-kolu/900353789

Kargo 2,5 TL (UPS), 2 küsür Tl PTT.

Az önce 3 adet sipariş verdim, tedarik süreci 5 gün diyor. Bu fiyata iş görür gibi.

• win8 desteklemiyor ona göre alın.
  • şu an gördüm tam alacakken 3 adet pille çalıştığını gördüm pil dayanmaz buna sanırım tekrar kablolu almaya karar verdim
  • bunu almaktansa f310 alın 2 ayda bozulur gibi duruyor
  • Ben zaten kendim xbox controller kullanıyorum ama onu 100 liraya aldım. Bunu arada takılmak için aldım, bakalım artık deneyeceğiz.

Aynı ürünün kablolu olanını kullanmıştım, bir sıkıntı görmedim.

Ne kadar şarj tüketeceğini bilmiyorum ama bimdeki 4lü piller ucuz ve iyi de gidiyor.

F310 elbette daha iyi bir seçenek ama kablolu ve de fiyatı 50 tl civarında.
  • aynısından 5 ay önce almıştım halen kullanıyorum üst tuşlarından teki zor basıyor servise göndermeye eriniyorum :) Win8'de neden çalışmıyor ben win8 kullanıyorum pes 2013 oynuyorum sıkıntısız.
  • Ben windows 8 kullanmıyorum ama onu tercih edenler için olumlu bir yorum oldu hocam.

Ürünün kasaya takılan alıcısı nasıl bir şey? Birkaç tanesini birine tanıtmak mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozann

Ben windows 8 kullanmıyorum ama onu tercih edenler için olumlu bir yorum oldu hocam.

Ürünün kasaya takılan alıcısı nasıl bir şey? Birkaç tanesini birine tanıtmak mümkün mü?

Hocam ben de 1 adet mevcut. Tek alıcıyla hepsini tanıtma konusunda fikrim yok ama bana kalırsa mümkün değildir. Bu tek alıcılı olayı logitech klavye mouse ürünlerinde kullanıyor.

Alıcı şu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 21 Şubat 2014; 0:25:05 >

• Sağ olun hocam fotoğraf ve bilgilendirme için.
  • Bunun kablolu versiyonunu 1,5 yıldır kullanıyorum hemen hemen :) İyi dayandı maşallah
  • 4 ay önce almıştım 30a. kesinlikle dandik bir ürün. 3 AAA size pille çalışıyor. Pil kapağını çıkarmak zor. Açma kapama düğmesine erişim zor. RT tuşunun algılaması için sert basmak gerekiyor. Ürün neyse de, içine taktığım duracell pillere yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: perspective

4 ay önce almıştım 30a. kesinlikle dandik bir ürün. 3 AAA size pille çalışıyor. Pil kapağını çıkarmak zor. Açma kapama düğmesine erişim zor. RT tuşunun algılaması için sert basmak gerekiyor. Ürün neyse de, içine taktığım duracell pillere yazık.

RT tusu disinda(ki hangi tustan bahsediyosun bilmem) soylediklerin sacma degil mi ?
    Oyun oynarken;
    Mesela pes13 te serbest vurusta pil kapagi acmak zorunda degilsin yada acip kapatinca daha sert vurmuyor...
    Tus kalitesi yada ergonomiye laf etsen anlarimda ne alaka diyesim geldi okuyunca
    Bende logitech(F310) ve snopy(sg506) var
    F310 u 65 liraya aldim 1sene once sonpy den bi 8-10 tane aliyorum haliyle 0-3ay dayaniyor ancak 15lira civari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öztürk35

quote:

Orijinalden alıntı: perspective

4 ay önce almıştım 30a. kesinlikle dandik bir ürün. 3 AAA size pille çalışıyor. Pil kapağını çıkarmak zor. Açma kapama düğmesine erişim zor. RT tuşunun algılaması için sert basmak gerekiyor. Ürün neyse de, içine taktığım duracell pillere yazık.

RT tusu disinda(ki hangi tustan bahsediyosun bilmem) soylediklerin sacma degil mi ?
    Oyun oynarken;
    Mesela pes13 te serbest vurusta pil kapagi acmak zorunda degilsin yada acip kapatinca daha sert vurmuyor...
    Tus kalitesi yada ergonomiye laf etsen anlarimda ne alaka diyesim geldi okuyunca
    Bende logitech(F310) ve snopy(sg506) var
    F310 u 65 liraya aldim 1sene once sonpy den bi 8-10 tane aliyorum haliyle 0-3ay dayaniyor ancak 15lira civari

1. Algı seviyen nedir bilmiyorum ama farkındaysan ürünün genel özelliklerinden bahsettim. Oynadığında şutu daha hızlı atma özelliğinden değil.
    2. RT tuşu için az da olsa teknoloji okur yazarlığı gerekiyor. Ekte nerde olduğunu gösterir bir görsel koydum. Tüm zeka/bilgi düzeylerinde olan arkadaşların faydalanması için
    3. Hatırlatmak gerkirse pil kapağını piller bitince değiştirmen gerekiyor ve o bölümdeki sivri parçanın et ile tırnağının arasına girmesi pek hoş bir duygu değil, eğer serde mazojistlik yoksa.
    4. ürünün off konumuna getirmek için farklı bir bölümden kapatman gerekiyor onu da her seferinde yapman lazım ve erişilmesi zor.
    5. f310 u bir yıl önce 65 e aldıysan kazıklanmışsın. birçok yerde satış fiyatı hala 59TL

sonuç: ürün dandik ve önerilmez

umarım açıklayıcı olmuştur...

• Off cok zekisin bekarmisin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyorda geçen ay haftanın fırsatlarında 20 liraydı aynısı. Satıcı sıklıkla koyuyor hatta geçenlerde de gördüm sanırım. Aynı şekilde adınıza faturalı ve resmi garantili üründü.
  • Birde bazı arkadaşlar dandik falan demiş. Evet ikame bir üründür. Bu fiyatlara size orijinal oyun kolu vermezler arkadaşlar. Serbest piyasa tüm halkın bütçesine göre seslenir. Fakat sıcak fırsat değil. Normal piyasası bu...
  • Öncelikle hayırlı akşamlar. Dün itibariyle aldığım 2 tane Piranha Razor F type kablosuz oyun kolları elime ulaştı. Fakat gerek oyun gerek aygıtlardan kol ayarlarına girdiğimde iki kolda da aynı sorunla karşılaştım. Bilgisayardan mı , donanımdan mı , benden mi , driverdan mı bilemedim.

Sağ ve sol analogların yerleri değişik. Yani daha açık anlatmam gerekirse sağ analogla koşuyor oyuncular. Sağ analogun görevini ise sol analog yapıyor. Birbirleriyle yer değiştirmişler. Bu durumu aygıtlardan da özelliğe girerek teyit ettim. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Not: Sistemim Windows 8.1 64-bit
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subject16

Öncelikle hayırlı akşamlar. Dün itibariyle aldığım 2 tane Piranha Razor F type kablosuz oyun kolları elime ulaştı. Fakat gerek oyun gerek aygıtlardan kol ayarlarına girdiğimde iki kolda da aynı sorunla karşılaştım. Bilgisayardan mı , donanımdan mı , benden mi , driverdan mı bilemedim.

Sağ ve sol analogların yerleri değişik. Yani daha açık anlatmam gerekirse sağ analogla koşuyor oyuncular. Sağ analogun görevini ise sol analog yapıyor. Birbirleriyle yer değiştirmişler. Bu durumu aygıtlardan da özelliğe girerek teyit ettim. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

peste kullanıyorsan direk pes klasörü içerisinde settings ten halledebilirsin . kontrollere gir , yukardan kontrol cihazını seç (usb generic yazması lazım yada herhangi bir isim , piranhada generic yazıyor genelde) daha sonra kolun görseli var altnda , önce görseldeki tuşa tıkla sonra elindeki kolun orda denk gelen tuşuna tıkla . tamam de çık . bu kadar .

• Bu kolun kablolusu var bende teknosadan 10 liraya almıştım,kol fena değil fakat logitech f serisi gibi orjinal kol olarak algılamıyor pc.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subject16

Öncelikle hayırlı akşamlar. Dün itibariyle aldığım 2 tane Piranha Razor F type kablosuz oyun kolları elime ulaştı. Fakat gerek oyun gerek aygıtlardan kol ayarlarına girdiğimde iki kolda da aynı sorunla karşılaştım. Bilgisayardan mı , donanımdan mı , benden mi , driverdan mı bilemedim.

PES için söylüyorsan normal PES de ayarlar çok karışık antreman moduna gir ve ayarları düzeltene kadar da çıkma

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.