Şimdi Ara

Emekçi Support Rehberi ( %100 Tamamlandi ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
88
Favori
35.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Romanovich Raskolnikov

Dostum sürekli oynamaya çalıştığım bir duo arkadaşım mevcut fakat gün içinde 5-6 saat boşta kalıyorum. Adc veri tabanım fazlasıyla düşük ekleyen kaliteli her adc ye zaman yaratabilirim sorun değil

tamamdır dostum ekliyorum
  • konu geri gelmiş.
  • Romanovich Raskolnikov kullanıcısına yanıt
    Hepsini okudum gerçekten çok başarılı.

Threshte kostüm kullanıyor musunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık.
  • Dostum eline saglık.
    Yalnız bu kadar işsiz nasıl olabiliyorsunuz.Merak ediyorum yaşın kaç işin gücün yok mu?
    Nasıl bu kadar zaman ayırıyorsunuz :D
    100 maddeyi hazırlamak gerçekten zor işdir...
  • Bu %65 ise %100 ü
  • Devamı gelmiş. Tekrar göz atmakta fayda var :)
  • Emekci rengar rehberi yapacam. Kafaya koydum

• 1 gün akşama kadar açık kaldı konu. 1 kerede okuyamadım ama 1 günde bitirdim. Bugün son okumaları yaptım.
    Çok begendim. Emek çok . Sagol
  • Yararlı konu.Takip

• KhaZiggs kullanıcısına yanıt
    Deep Terror Thresh ( Derin Dehşet ) skinini kullanıyorum. Önceki hesabımda Cs Thresh de vardı fakat o kostümde bug var gibi geliyor bana q lardan istediğim verimi alamıyorum. Sürekli Dt Threshle oynadım gayet başarılı bir skin.
  • RealRocknRolla kullanıcısına yanıt
    26 yaşındayım 2 üniversite mezunuyum işim gücümde var :) İnsanlara faydamın dokunmasını seviyorum. Konu içinde gayet güzel geri dönüşler aldım. Bu beni iyi hissettiriyor verdiğim çabanın önemi yok
  • Öncelikle elinize yüreğinize sağlık hocam çok yararlı bir rehber olmuş benim bi sorum var yanıtlarsanız sevinirim önerdiğiniz rün dizilimlerini gösterirken hepsinde flat mr göstermişsiniz karşıda support olarak annie morgana falan yoksa seviyeye göre artan mr kullanmak daha doğru olmaz mı?sonuçta belli bi seviyeye kadar bot lanede takılacağız
  • Kullanabilir dostum ama şöyle bir sıkıntı var bir supportun 18 level olması için oyunun yaklaşık 45 dakikaya kadar uzaması gerekir. 10 oyundan kaç tanesi 45 dakikaya kadar uzuyor ki ? Bir de rakibi sadece support olarak düşünme Ezreal Tristina Kog Maw vb gibi hasarı ap den alan adcler de mevcut bir de bunlara ap potansiyelli ormancıları da eklersek bunu yapmak büyük bir risk. Mr rünlerinin 1.34 büyü direnci vermesi de bence gayet efektif. 10 küsür fazladan Mr kazanmak için meçhul olan bir şeye umut bağlamak pek tasvip edeceğimi bir şey değil. Benim için ilk önemli olan şey koridoru kazanmak ve oyuna iyi başlamaktır. Koridorunu kazanırsan o fazladan alacağın 10 mr parasını her türlü çıkartırsın zaten. Oyun sonunu düşünen bir yapın varsa ve karma , morgana , annie gibi bir supporta karşı oynamayacaksan levele göre mr dışında da rünün yoksa kullan çok büyük sıkıntı belkide olmaz. Ama sanırım bütün pro supportlarda söylediğin şekilde rün kullanmayı önermiyor.

• Romanovich Raskolnikov kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler
  • Normalde main im adc idi westte sıfırdan hesap kasıp başka bir göreve yönelmek istiyordum bu konuyu görüp okudum ve öyle bir anlatmışsın ki insan supp oynamak için sabırsızlanıyor emeğine sağlık teşekkürler.
  • captain enchantment ını denemeni öneriyorum alışınca bagımlılık yapıyor

• Çok başarılı rehber. Normalde benim alanım ADC idi fakat Morgana ve özellikle şirin Lulu'm bana supportu sevdirdi. Yakın zamanda usta kişilerden Lulu rehberlerini beklerim. :)
  • Hocam rehberleriniz çok sağlam çok hoşuma gidiyor bende bir support oyuncusu olarak en çok thresh oynamışımdır Detaylarına kadar her şeyi yazıyorsunuz büyük bir uğraş var bir teşekkürü borç bilirim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.