YENI MITSUBISHI L200 PICK UP HAKKINDA...
143 Cevap86440 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

352 Mesaj
21 Ağustos 2006; 12:00:29 

Selam,
bugune kadar hic pick up kullanmadigim halde, yeni kasa L200 u gormek icin ve kimbilir belki de satin almak dusuncesi ile, gecen gun bir bayii e gittim ve araci inceledim
Arac gerek dizayn gerekse teknik donanim olarak iyi geldi bana. Bir jip kadar icinde cok fazla donanim veya bol miktarda dugme yoktu belki ama tipik bir japon otomobili gibi oldukca sade ve kullanimi kolay bir ic dizayni vardi.
Otomatik vites in anahtar teslim fiyati 57.000 YTL. Sinifinda gerek arka oturma hacmi ve donus capi konularinda lider oldugunu ogrendim.
Tabii, bagaj kismi biraz kuculmus. Bu arada, istege bagli 4 ceker olmasi da benim icin arti bir puan oldu.
Zaten bu araci ben, surekli olarak: arazi-dag-bayir vb agir yol kosullarinda ve yuk tasiyarak kullanmayacagim icin, bagaj kucuklugu beni pek ilgilendirmiyor.
Sonuc olarak,
sizler bu ve buna benzer araclar hakkinda ne dusunuyorsunuz?

3665 Mesaj
21 Ağustos 2006; 12:03:09 

Güzel araç ama navara gibi 174 hp ya da 150 hpnin üstünde olsa daha iyi olurdu bence

5793 Mesaj
21 Ağustos 2006; 12:05:39 

l200 ün rakibi nissan navara dır.

hilux veya skyline vb değil.

bende gördüm inceledim.
özellikle iç dizaynı çok hoşuma gitti. neredeyse pajero modelinin aynısı.

mitsubishi hafif kamyon, ve ticari araç sınıfında pazar lideri bir araç. çevrene bir bakın kamyonların ve panelvanların çoğu mitsubishisdir. eski l200 lerde oldukça yaygın.

arazide ise tartışılmaz bir liderliği var mitsubishinin. yıllardır parias dakar dendiğinde akla mitsubishi pajero gelmekte. ne touareg ne de başka bir arazi aracı pajeroya rakip olabilmiş değil arazide. paris dakarı yıllardır surplase etti. daha da edeceğe benziyor.

bu bakımdan yeni l200 mitsubishinin uzman olduğu 2 segmentin birleşmiş hali. hem ticari araç hemde arazi özelliklerini barındırıyor. ve dizaynı bence piyasadaki en iki pick-up yapıyor. onu. bir resmini koyabilirsen diğer arkadaşlarda görsünler. web sitesi

www.yenil200.com

kısaca 57000 ytl var ise alabileceğin en iyi pick up bence.

yılın pick up ı seçildi zaten.

hayırlı günler.

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
2006 MİTSUBİSHİ COLT 1.3 İNVİTE 6 İLERİ AMT 95 HP

5793 Mesaj
21 Ağustos 2006; 12:11:34 

quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

Güzel araç ama navara gibi 174 hp ya da 150 hpnin üstünde olsa daha iyi olurdu bence

dediğin doğru arkadaşım.
ama navara 38 beygir fazlalık için 20000 ytl daha istiyor.

navaranın full donanımlısı 78000 ytl

l200 ün full donanımlısı 57000

bence aradaki motor gücü 20000 ytl etmez.

boyutları da birbirinin neredeyse aynısı

navara boyutlar (uzunluk-genişlik -yükseklik)

5220-1850-1776

L200 boyutlar

5075-1800-1780

hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 21 Ağustos 2006; 12:17:53 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Ağustos 2006; 12:13:08 

navara nın arazı özelliklerinin daha iyi olduğunu düşünüyorum.

3665 Mesaj
21 Ağustos 2006; 12:18:17 

Senin dedğinide doğru arkadaşım BEN olsam L200 alırdım daha şık duruyor Daha Sonra çip fln hallederdik
quote:

Orjinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

dediğin doğru arkadaşım.

5220-1850-1776

L200 boyutlar

5075-1800-1780

hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökberg_ß -- 21 Ağustos 2006; 12:18:46 >

5793 Mesaj
21 Ağustos 2006; 12:27:13 

ayrıca önemli bir faktör motor gücü daha zayıf olmasına rağmen ticari amaçla kullanacak arkadaşlar için

L200 ün taşıma kapasitei sitesinde 960 kg yazmakta (http://www.yenil200.com/)

navaranın ise taşıma kapasitesi sitesinde 760 kg yazmakta. ( http://www.nissan.com.t...a_versiyondonanim5.html )

L200 navaraya göre 200 kg daha çok yük taşıyabilmekte.

kısaca navara daha konforlu olabilir aradaki farka göre olmalıda. ama L 200 motor olarak güçsüz gözüksede daha çok is yapabilmekte.

aracın aksesuarları arasında (57000 lik versiyon)

17 aliminyum alaşım jantlar.

elektrikli ayarlanabilir ve ısıtmalı yan aynalar

karartılmış arka ve yan camlar.

entegre ön sis farları

krom kaplama aynalar ve kapı kolları

yan basamaklar

deri direksiyon ve vites topuzu.

5 elektrikli cam. sıkışma önleyicili ( en arkadaki camda elektrikli
açılabiliyor )

orta kol dayama

otomatik klima

ön yolcu koltuğu altında çekmece

ek 12 v soket

mp3 çalar

multi fonksiyonlu bilgi ekranı ( dijital pusula,saat ,tarih,termometre,barometre,altimetre(yükseklik ölçer)

sürücü koltuğu yükseklik ayarı

yükseklik ayarlı direksiyon

isteğe göre 4x4 yada 4x2 olabilme.

abs

ebd

esp mitsubishi de ASTC olarak geçmekte. açılımı aktif denge kontrolü ve kayma önleyici sistem.

arka difransiyel klidi

sürücü ve yolcu hava yastıkları

isofiz çocuk koltuğu hazırlığı

kapılarda çelik çubuklar

uzaktan kumandalı merkezi kilit.

8 renk seçeneği

hayırlı günler.

352 Mesaj
21 Ağustos 2006; 13:47:20 

Yapilan yorumlar icin hepinize tesekkur ederim. Sonuc olarak, her nekadar navara daha guclu ve bira daha havali bir araba olmasina ragmen, 20 milyar farka degmeyecek bir arac olarak ortaya cikiyor.
Sehir ici kullanim acisindan ki son yillarda insanlar bu tip araclara yonelme egilimi gosteriyorlar (dusuk vergi ve bakim maliyetleri acisindan) daha kucuk boyutlu araclar on plana cikiyor. Navara gibi devasa boyuttaki araclarin gunumuz sehir ici trafiginde kolay kullanimi oldukca zor.

225 Mesaj
21 Ağustos 2006; 13:52:33 

bencede L200 İÇ TASARIMI ÇOK GÜZEL OLMUŞ ÖZELLİKLE ÖN KONSOL HEM NAVARA KULLANANLAR YAKITTAN ÇOK ŞİKAYETÇİLER L200 YAKTININ ÇOK NORMAL OLDUĞU SÖLENİYO

5793 Mesaj
21 Ağustos 2006; 15:01:45 

mitsubishi kamyon panel van ve pick upta bu kadar iyi ve başarılı iken neden doblo-caddy tarzı bir ticari araç üretmiyor anlamak mümkün değil.

bütün bu tip ticariler avrupa aracı.

hyundaininde yok.

neden japon ve kore firmaları böyle bir araç üretmiyorlar acaba.

adam mitsubishinin kamyonundan memnunsa ufak ticarisinde mitsubishiden alır halbuki.

hayırlı günler.

54 Mesaj
21 Ağustos 2006; 17:32:47 

İki hafta önceki autoshow dergisinde (autobild'den alıntı) birçok arabanın fren testlerini ve karşılaştırmalarını yapmışlardı, orada dikkatimi çekti ki l200'ün frenleri çok kötü idi. Almadan önce bir araştırın derim.

2216 Mesaj
21 Ağustos 2006; 17:34:27 

EĞER İŞ YAPMICAKSAM BU ARACA 53MİLYAR VERMEM HAYATTA

"Bizim milletimiz, vatanı için, hürriyeti ve egemenliği için fedakar bir halktır."
..Türk Tek Başına bir Kuvvettir.Azmini Ve İradesini Kanından Alır..

14810 Mesaj
21 Ağustos 2006; 17:56:10 

L200'ler çok güzel araçlar Benim görüşüm bu aracın Nissan Navara ile Nissan Skystar arasında bir sınıfta olmasıdır. Tabi Skystar yenilenince L200'ün kalitesine ulaşacağına eminim Navara'yla kıyaslamak yanlış. Çünkü Navara'ya Patfindher II'nin konsolu olduğu gibi aktarmışlar. Bu da yüksek kalite demek

Renault almak isteyen benden fiyat alsın

5793 Mesaj
21 Ağustos 2006; 21:57:08 

quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

L200'ler çok güzel araçlar Benim görüşüm bu aracın Nissan Navara ile Nissan Skystar arasında bir sınıfta olmasıdır. Tabi Skystar yenilenince L200'ün kalitesine ulaşacağına eminim Navara'yla kıyaslamak yanlış. Çünkü Navara'ya Patfindher II'nin konsolu olduğu gibi aktarmışlar. Bu da yüksek kalite demek

L200 de de pajeronun konsolu aynen mevcut arkadaşım.

pajeroda pathfinderden iyi bir araçtır.

hayırlı günler.

10250 Mesaj
22 Ağustos 2006; 0:50:49 

Siyah bir L200 görme şansım oldu son birkaç gün içinde ne zaman tam hatırlamıyorum.. Full aksesuarlıydı galiba hatırlamıyorum tam.. Tasarım mükemmel, bir sedanın estetiği ve bir jipin o oturaklı duruşu çok güzel birleştirilmiş.. Ticari avantajı da cabası.. İç mekan falan çok güzel adamlar gerçekten başarılı bir ürün çıkarmışlar ortaya.

Arazi konusunda da evet, Pajero'lar efsanedir zaten.. Mitsubishi'nin bu konudaki tecrübesi benden yaşlı neredeyse..

352 Mesaj
22 Ağustos 2006; 10:46:32 

Aslinda bu tip araclarin esas mantigi, is yapmak icin kullanilmasidir. Fakat artik, istanbul gibi tehlikeli bir trafige sahip buyuk sehirlerde, yuksek, guvenilir, dizel, otomatik, 4 ceker ve kismen daha ucuz bir arac istediginizde, secenekleriniz oldukca kisitli. Ciddi bir jip almak isterseniz en az 90.000 EU yu gozden cikarmaniz lazim, daha kucuk boyuttaki jipler de, belki mitsubishi vb pick uplar kadar guvenilir olmayabiliyorlar.
Is icin olmasa bile, bu fiyata, bu donanim ve motor ozelliklerine bakarak, en iyi tercih mitsubishi L200 diye dusunuyorum.
Hangimiz, sadece bagaji buyuk diye sedan araba tercih ediyoruz veya hangimiz park problemi olmaz diyerek kucuk araba aliyoruz veya, hem insan hem de yuk tasirim diye dusunerek panelvan tarzi arac tercih ediyoruz?
Aslinda aldigimiz araclarin belki de cogunu gercek amaclari icin kullanamiyoruz.
Fakat, bir aracin kapasitesini son derece verimli kullanarak ondan yarar saglayan kullanicilari da buradan tebrik etmek isterim.

quote:

Orjinalden alıntı: emre000

EĞER İŞ YAPMICAKSAM BU ARACA 53MİLYAR VERMEM HAYATTA

Uzaklaştırılmış
22 Ağustos 2006; 11:19:12 

Gerçek bir suv un konfor ve performansını bence vermez.özellikle frenleri çok zayıf bulunmuş

http://www.autobild.de/...el.php?artikel_id=11918

352 Mesaj
22 Ağustos 2006; 11:26:02 

iste size, L200 un resmi[image][/image]

Ekteki dosya (1)

352 Mesaj
22 Ağustos 2006; 13:00:11 

[image][/image]

Ekteki dosya (1)

Guest
22 Ağustos 2006; 13:32:11 

navaarada ESP ASR yok , ama bunda var ıntense LUXde..

navara arazide kesinlikle daha kötü...

bu araçta hem merkezi hem de arkadan difransiyel kilidi var manuel

navara ise LSD ye sahip - ama ağır arazide çamura daha kolay saplanabiliyorsunuz..

orduda bizim köyde 4x4 navaranın geçemediği yerden skystar geçebiliyor...gömülmeden...

geçenlerde autoshowda da buna benzer bi mektup vardı..

adamın skystarı varmış - arazide çok memnunmuş ama navara ile eskisi kadar rahat değilmiş - çok zorlanıyormuş

352 Mesaj
24 Ağustos 2006; 13:40:32 

Yeni L200 u aramizda kullanan var mi? Varsa izlenimlerini, iyi ve kotu buldugu yonlerini yazabilir mi?

5793 Mesaj
24 Ağustos 2006; 14:11:33 

bu arabanın tek kötü yanı sana dönen bakışlardan rahatsız olmaktır herhalde.

çok iddialı bir dizaynı var

hayırlı günler.

352 Mesaj
24 Ağustos 2006; 14:36:56 

bravo, muthis cevapti::)))

quote:

bu arabanın tek kötü yanı sana dönen bakışlardan rahatsız olmaktır herhalde.

çok iddialı bir dizaynı var

hayırlı günler.

1667 Mesaj
24 Ağustos 2006; 16:25:24 

bu kadar para etmez güzel ancak etmez...

Otofesor was here.

657 Mesaj
24 Ağustos 2006; 17:34:42 

şahane aksesuar kaldırır bu alet

842 Mesaj
24 Ağustos 2006; 17:38:17 

quote:

Orjinalden alıntı: OtoTurk

bu kadar para etmez güzel ancak etmez...

peki neden ?

Sen verdikçe dost görünen çok olur iste de gör, hepsi birden yok olur.
Kendine yetmeyi öğren, tüm dünyanın malına gönlün tok olur.
Mevlana Celaleddin Rumi

352 Mesaj
29 Ağustos 2006; 12:27:55 

Yeni L200 ile ilgili arastirmalarim devam ederken, birkac kisiden de su sekilde bir yorum aldim:
- Bu arac, henuz yeni cikti, hatalari olabilir, bu yuzden hemen almamak, biraz beklemek gerekir. Bu arada, ilk kullanicilardan yansaiyan hatalar telafi edilir ve daha duzgun bir araca binme sansin olur, diye bir yorum var.
Sizce de gercekten oyle mi olur, yani piyasaya yeni cikmis bir arac hemen alinmamali, biraz beklenmeli ve ilk hatalari duzeltildikten sonra alinmali?

5793 Mesaj
29 Ağustos 2006; 12:52:23 

bu bir japon aracı.

hatası olsa bile düzeltilemeyen bir hata değildir. söz gelimi şanjımanın işletim sistemi güncellenir vb.
benim mitsubishi coltum var 2 kez yazılımı güncellendi şimdi ilk haliyle alakası yok. gayet güzelleşti. mitsubishi servis olarak heleki l200 ticariye giriyor ticari servis olarak gayet etkin ve yetkin türkiyede.

hiç bir japon aracı için en ufak bir kaygı duymadım hayatta. adamlar konfora lükse değil motora tekniğe yatırıyorlar parayı.

hayırlı günler.

352 Mesaj
8 Eylül 2006; 11:12:08 

Bu ve buna benzer ticari araclarin Bogazici Koprusunden gecisi yasak.
Bunun cezasi nedir?
Araci baglarlar mi?
Ne kadar para odenir?

352 Mesaj
11 Eylül 2006; 13:32:35 

SELAM,
CUMA VE CUMARTESI GUNU TOPLAM, 2 GUN 260 KM BOYUNCA, YENI L200 U TEST ETTIM.
OTOMATIK VITESDI, TEST ETTIGIM ARAC.
GEREK ARKA GEREKSE ON OTURMA ALANLARI OLDUKCA IYI, ON GORUS, CAM COK YATAY OLDUGU ICIN BIRAZ KISITLI, HIZLANMA FENA DEGIL, FRENLER COK IYI(CAKILLI YOLDA FRENE PANIK BI SEKILDE BASIP, DIREKSIYONU SAGA SOLA KIRMAMA RAGMEN ARAC KONTROLDEN CIKMADI)
SAATTE 80-90 LA GIDERKEN 7,5 LT YAKTI (MOTORIN), GAZA YUKLENINCE 13 LITREYE CIKIYOR.
ARKA ORTADAKI CAMIN ICERIDEN OTOMATIK OLARAK ACILIP KAPANMASI HOS VE KULLANISLI OLMUS.
ON AMAORTISORLU OLDUGU ICIN, CUKUR VE TUMSEKLERDE NEREDEYSE HIC SARSMA OLMADI, COK KONFORLUYDU FAKAT ARKANIN MAKASLI OLMASI, ARKA KOLTUKTA OTURANLARI ZIPLATTI.
BU ARADA, NISSAN PICK UP (NAVARA DEGIL) KULLANAN BI ARKADASIM DA L200 U BENIMLE BERABER KULLANDI O DA COK BEGENDI.
BIR BASKA ONEMLI OZELLIK DE, DONUS CAPIYDI.
NERDEYSE BIR OTOMOBIL GIBI KOLAY VE KISA DONUS CAPINA SAHIP BU ARAC.
EKSIKLERI, ONDE KOL DAYAMA OLMAMASI, SADECE BIR TANE ON KOLTUGUN ARKASINDA CEP BULUNMASI, DERI KOLTUK SECENEGININ EKSTRA PARA KARSILIGI SAGLANMASI (EN UST MODELDE BILE), MUZIK SISTEMINE DIREKSIYONDAN ULASILAMAMASI.
SIMDILIK AKLIMA GELENLER BUNLAR.
KENDINIZE IYI BAKIN, KAZASIZ GUNLER...

2054 Mesaj
13 Eylül 2006; 13:43:18 

quote:

Orjinalden alıntı: devrim1972

SELAM,
CUMA VE CUMARTESI GUNU TOPLAM, 2 GUN 260 KM BOYUNCA, YENI L200 U TEST ETTIM.
OTOMATIK VITESDI, TEST ETTIGIM ARAC.
GEREK ARKA GEREKSE ON OTURMA ALANLARI OLDUKCA IYI, ON GORUS, CAM COK YATAY OLDUGU ICIN BIRAZ KISITLI, HIZLANMA FENA DEGIL, FRENLER COK IYI(CAKILLI YOLDA FRENE PANIK BI SEKILDE BASIP, DIREKSIYONU SAGA SOLA KIRMAMA RAGMEN ARAC KONTROLDEN CIKMADI)
SAATTE 80-90 LA GIDERKEN 7,5 LT YAKTI (MOTORIN), GAZA YUKLENINCE 13 LITREYE CIKIYOR.
ARKA ORTADAKI CAMIN ICERIDEN OTOMATIK OLARAK ACILIP KAPANMASI HOS VE KULLANISLI OLMUS.
ON AMAORTISORLU OLDUGU ICIN, CUKUR VE TUMSEKLERDE NEREDEYSE HIC SARSMA OLMADI, COK KONFORLUYDU FAKAT ARKANIN MAKASLI OLMASI, ARKA KOLTUKTA OTURANLARI ZIPLATTI.
BU ARADA, NISSAN PICK UP (NAVARA DEGIL) KULLANAN BI ARKADASIM DA L200 U BENIMLE BERABER KULLANDI O DA COK BEGENDI.
BIR BASKA ONEMLI OZELLIK DE, DONUS CAPIYDI.
NERDEYSE BIR OTOMOBIL GIBI KOLAY VE KISA DONUS CAPINA SAHIP BU ARAC.
EKSIKLERI, ONDE KOL DAYAMA OLMAMASI, SADECE BIR TANE ON KOLTUGUN ARKASINDA CEP BULUNMASI, DERI KOLTUK SECENEGININ EKSTRA PARA KARSILIGI SAGLANMASI (EN UST MODELDE BILE), MUZIK SISTEMINE DIREKSIYONDAN ULASILAMAMASI.
SIMDILIK AKLIMA GELENLER BUNLAR.
KENDINIZE IYI BAKIN, KAZASIZ GUNLER...

eksikler olarak bahsettiğin o kadar da önemli şeyler değilmiş (ses sisteminin direksiyondan kumandası hariç). araç benimde hoşuma gitti.

5793 Mesaj
13 Eylül 2006; 14:29:59 

deri koltuk iyi mi kötü mü bilmiyorum. konforlu ama bakımı zor.

direksiyon kumandasına bir şey diyemeyeceğim . hiç tecrübem olmadı severmiyim sevmezmiyim bilmiyorum.

kol dayamasıda iyi bir döşemecide rahat rahat yaptırtılabilir.

bu eksiklikler kadı kızında bile olur ata sözüne uyuyor

L200 fiyatına göre çok başarılı bir pick up

hayırlı günler.

3317 Mesaj
13 Eylül 2006; 14:58:32 

quote:

quote:

dediğin doğru arkadaşım.

5220-1850-1776

L200 boyutlar

5075-1800-1780

hayırlı günler.

bana kalırsa o fark motordan değilde navara nın mitsubishi ye göre daha lüks düşünülerek üretilmiş olmasından kaynaklanıyor l200 navaraya göre ticarete daha yatkın bir araç navara daha bi jip havasında ama l200 de navara da dizayn olarak çok hoşş ikisi arasıdna tercih yapılacaksa ticaretle olan bağlantı ve duygusal durumlar göz önüne alınamlı bence

The Power of Dreams Honda

Team Technical !

Uzaklaştırılmış
13 Eylül 2006; 15:09:39 

[/quote]

bana kalırsa o fark motordan değilde navara nın mitsubishi ye göre daha lüks düşünülerek üretilmiş olmasından kaynaklanıyor l200 navaraya göre ticarete daha yatkın bir araç navara daha bi jip havasında ama l200 de navara da dizayn olarak çok hoşş ikisi arasıdna tercih yapılacaksa ticaretle olan bağlantı ve duygusal durumlar göz önüne alınamlı bence
[/quote]

kesinlikle navara L 200 e göre daha lüx ve bence daha oturaklı duruyor..
arkadaşınndediği gibi tamamne amaçlar ve duygusal durumlar söz konusu..

benim şahsi görüşüm.. ticaret içinse tabiki 20 milyar fark yerine L 200 tercih edilebilir.. ama normal kulanım için olucaksa navara nın en full ünü kullanmış biri olarak kesinlikle Nissan ı tercih ederim..

Uzaklaştırılmış
13 Eylül 2006; 15:13:49 

içindeki renkli yol bilgisayarının keyfine degme cogu 4x4 lerde yok

1776 Mesaj
4 Ekim 2006; 22:53:10 

ztn piyasaya baktığında ticaride yani pick up ve kamyonette mitsubishinin farkedilir bi üstünlüğü olduğu kesin ve yeni L200de çıtayı oldukça yükseltmiş neredeyse çoğu binekten daha fazla konfor ekipman vs var eğer maddi açıdan bi sorun yoksa kesinlikle düşünebilirsinn

DH HYUNDAİ ERA TAKIMI
2008 HYUNDAI ERA 1.4 SELECT KUM BEJİ

227 Mesaj
7 Ocak 2007; 9:08:51 

peki navarala değilde eski L200 4x4 ile kıyaslanacak olasa? Eskisininde şık ve sportif görünüşü var. Kullanım, iç konfor açısından 2004 veya 2005 L200 ile yeni L200 arasındaki farklar nedir? çünkü navvar ile 20.000ytl fark var. eski modelde piyasada 30-35.000 ytl civarı yani 25000ytl fark var.
Eski L200 ün teknik özelliklerini bilen varmı? Benim yeni L200 2006 model alavak param yok ama ikinci el 2005 veya 2004 alabilirim.

37 Mesaj
10 Ocak 2007; 17:45:28 

arkadaşlar benim favori pick-uplarım mazda bt-50 ile ford ranger thunder plus'dır.

9576 Mesaj
10 Ocak 2007; 17:49:36 

Bunu alır Motora modül takar binerim walla.Navara hikaye....

1009 Mesaj
11 Ocak 2007; 2:41:11 

navara daha iyi olabilir ama 20000ytl fark var o paraya a sınıfı araba 0 araba alırsın sıkıldıkça binersin navara L200 daha mantıklı

sosyal güvenlik denetmen yrd.

334 Mesaj
11 Ocak 2007; 2:46:37 

vergisine dayanılırmı bunun

Acitirim, ama önce aynada kendinize bakin, sonra bana..

Forumlarda büyük harf bağırmaktır, küçük yazın.

2506 Mesaj
11 Ocak 2007; 3:11:30 

quote:

iste size, L200 un resmi

Herşey iyi güzelde arka kasa sanki japonla tutturulmuş gibi duruyor.

Yoksa bana mı öyle geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramerturk -- 11 Ocak 2007; 3:12:06 >

DH bir konuya tıklayınca reklam koyuyon onu anladık da, geri dönmek isteyince bida reklam koymayı anlayamadık... İlla reklamı gözümüze mi sokacaksın. Lanet olsun bu para hırsına!!!...
Tekir: 2005 - 2009

7954 Mesaj
11 Ocak 2007; 7:42:34 

ben kasada araçla arka kısımın birleştiği yeri pek beğenmedim sanki jipten bozma gibi duruyor
arka tampon ve maripiyelerde sonradan bir yerde yaptırılmış edasında duruyor bakınca
57000 ytl bence büyük bir para değermi bilmiyorum
iş yapabilecek başka araçlar var iş yapmak içinse L200 e bu kadar para vereceğimi sanmıyorum.

799 Mesaj
11 Ocak 2007; 10:07:50 

eğer alma niyetinde olan arkadaşlar varsa bu araç doğalgaz işiyle uğraşan,pvc pencere işiyle uğraşan,deri işiyle uğraşan,zemin kaplama işiyle uğraşan vb. ağır ve hacimli yük taşıması icabeden kişilere ve işlere uygun değil.4*4 olan modeli 4*2 olan modelden çok farklı bence isimleri dışında pek ortak yönleride yok.

deneme sürüşünde bindim bu araca özel ayarlanmış ufak bir parkurda arazi performansını görme imkanım oldu, bu araç kesinlikle bir arazi aracı.zaten arazi için pajero altyapısı kullanılmış.

çok heybetli bir yapısı var,içi geniş,çok güzel bir dijital ekranı var(yükseklik,eğim,barometrik bilgi vb),kullanılan malzemeler ve işçilik gayet kaliteli,aracın içi çok sessiz,kullanımı ise bu ağırlıkta bir araç için çok kolay özellikle firen performansı benim çok hoşuma gitti.

arazide sorento,x5 gibi heybetli bir çok aracı çok rahat gerilerde bırakır diyorum.

Ben ki Cihan Sultanı, Al-i Osmaniyye Hükümdarı, Kanuni Sultan Süleyman Han. Duyarım ki hududumuza yakın müstemlekelerinizde bir nevi eğlence icad edile gelmiştir. Korkarım ki bu illet benim memleketime de duhul ede. Bu sebep ile sizden isteğim odur ki bu eğlence şekli devletinizde tiz yasaklana… Şayet isteğim yapılmaz ise şunu iyi bilesiniz ki; ben Kanuni Sultan Süleyman, Orduy-u Hümayunumla gelip o illeti kökünden kazımaya muktedirim. (Kanuni Sultan Süleyman han tarafından Fransa kralına gönderilen fermandır.)

7803 Mesaj
12 Ocak 2007; 23:42:01 

quote:

iste size, L200 un resmi[image][/image]

şu aracın arka lastiklerden itibaren kesip atsalar , arka kasanın üstünü de station olarak kapatsalar, süspansiyon sistemini de 500 kg taşıma kapasitesine göre ayarlayıp satsalar, bana göre süper bir araç ortaya çıkmış olur, 6 ay bekleme sırası olur.

• 3 Kasım 2002: 0-1600cc ÖTV'si %27
  • 1 Ocak 2014: 0-1600cc ÖTV'si %45

2124 Mesaj
14 Ocak 2007; 17:29:16 

ben olsam 4x4 toyota hılux alırdım 4x4 advance yani full modeli 45 civarı heralde ama gercekten iyi arac.dısardan baktıgında belki bi kamyonet ama içine bindiginde tam bir binek arac konforunu veriyor.ben olsam bunu alırdım

37 Mesaj
15 Ocak 2007; 18:53:10 

hilux güzel bir araç. ama motor 102 hp rakiplerine göre az. ama hiluxa güç arttırıcı kullanılabiliyorsa hilux'u tek geçerim

46 Mesaj
17 Ocak 2007; 23:28:28 

Forumda Yeni L200 için arkadaşlar pek çok bilgiyi paylaşmışlar.
BMW 520D arabamı garaja çektim. İşimde personeliminde kullanacağını düşünerek pick-up maksatlı satın aldığım Mitsubishi L200 4x4 aracımı kullanmayı personelim daha çok bekliyecek. Bir ay boyunca her marka pick-up araştırması yaptım, Kasım başından beri L200 e SUV araç niyetine biniyorum. (Otomatik vites,lux). Tereddütsüz tavsiye ederim. Full box kabin için araştırma yapıyorum-orijinali çok yakışıyor ama 4500 YTL biraz fazla- Satışa yeni çıkmış bir araç olduğu için aksesuarda şimdilik Temsa tek seçenek...

171 Mesaj
18 Ocak 2007; 11:45:14 

Hilux'ün yeni versiyonları daha güçlü motorla geliyor. Isuzu D-max de düşünülebilir. Bu tür araçlar zaten hız için alınmıyor. Motor gücü çok da önemli değil bence. Hemen hemen hepsinin motor performansları tatmin eder. Önemli olar bu araçları dayanıklı olması. Toyota, Isuzu Mitsubishi bu işi gayet iyi yapıyorlar.

Edit:imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenuz -- 18 Ocak 2007; 11:46:19 >

2124 Mesaj
18 Ocak 2007; 15:15:44 

2124 Mesaj
18 Ocak 2007; 15:17:59 

2124 Mesaj
18 Ocak 2007; 15:20:01 

2124 Mesaj
18 Ocak 2007; 15:22:02 

2124 Mesaj
18 Ocak 2007; 15:24:04 

işte yukarıdaki arac bence bu sinıfta cok ii.özellikle içi sedan gibi cok süper

Uzaklaştırılmış
18 Ocak 2007; 15:27:29 

bence L200 HILUX ten kat kat daha şık ve sportif duruyor hele o siyah renkli L200 varya o resmi görüce.....

1454 Mesaj
18 Ocak 2007; 15:53:34 

valla tasarımı harıka olmus bence
hatta buyuleyıcı pıck up ıcın tabı

ama herkesın bıldıgı gıbı ıc dızaynı cok cok sade
gercı butun japonlar boyle
neden bıraz daha ustune dusmuyorlar ıc dızaynın anlamıyorum

Passat 1.8 Turbo...

2124 Mesaj
18 Ocak 2007; 18:57:29 

quote:

Orjinalden alıntı: meganehb

bence L200 HILUX ten kat kat daha şık ve sportif duruyor hele o siyah renkli L200 varya o resmi görüce.....

tabiki arkadasım herkesin kendi görüsüdür.ama bence hılux 1 numara

54 Mesaj
18 Ocak 2007; 20:57:37 

Ben de yeni l 200 almayı planlıyorum.Araç dış görünüş olarak gerçekten çok hoş.İç konforu da çok hoş.Bence içi sade falan değil sadece gereksiz ayrıntılar yok o kadar.Bu araba alınırda içinde DVD mi izlenir?Ayrıca navara pathfinderın kasalısıdır doğru fakat l 200 de efsane pajeronun kasalısıdır.Ben bu arabayı alıp arka tarafını orjinal sitesindeki resimdeki gibi camlı kabinle kapatmak istiyorum.Fakat nasıl görünür diye merak ediyorum.Acaba kaba mı olur veya çok mu uzun ve ince görünür diye şüphelerim var.Aracı bu haliyle gören arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.

Ufaltılmış ön izleme resmi

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neoasus -- 18 Ocak 2007; 20:58:46 >

2256 Mesaj
23 Ocak 2007; 12:08:39 

l200'ün resimdeki tek kabinli tipi gelse hiç beklemeden alıcam. Ama ne yazıkki temsa bu konuda net bir bilgi vermiyor. Türkiye'de satılıp satılmayacağı bile meçhul.

46 Mesaj
11 Şubat 2007; 13:19:07