Şimdi Ara

TTNET Hızı Keşfet Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen sene TTNet Alo+Net Limitsiz interneti 45 TL karşılığında 12 ay taahhüt vererek almıştık.
    Şimdi bu kampanya bitti ve uygun bir kampanya bulamadım.

gezerken şu kampanyayı gördüm.
    telefona sabit ücret vermek istemiyorum+internet limitsiz olmalı.
    bunun gibi başka bir kampanya var mı?

ya da kullandığınız bir kampanya varsa tavsiye eder misiniz?

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/hizi-kesfet-kampanyasi-hipernet.aspx

Hiper Hızlı Türkiye!
    20 Mbps'e kadar HİPERNET ile HIZI KEŞFET!
    "HİPERNET + TTNET Alo" şimdi 37,90 TL'den başlayan fiyatlarla.
    24 Ay boyunca HİPERNET'in yanında TTNET Alo'nun keyfini ücretsiz çıkart...
    1 Mart 2014'e kadar başvur, "TTNET ile HİPER HIZI KEŞFET!"

• 24 ay taahüt vermeyin. Ciddi şekilde uyarıyorum, pişman olma ihtimaliniz yüksek. Ayrıca TTNET'in hızı çoktan keşfedildi...Ne demek istediğim açık :)
  • zaten yeni aboneler yararlanabiliyormuş.
    benim bulunduğum yerde son 2 senedir hız konusunda herhangi bir sorun olmadı.
    ama 24 ay gerçekten çok uzun süre..
    ne yapmak lazım? var mı başka bir kampanya?
  • iptal bürosuna gidin daha uygun kampanya yaparlar mesala 8 mb sınırsız 50 gb adil kullanımlı 39 tl 5 tl de ttnet alo için 44 tl 16 mb sınırsız 75 gb 49 tl 5tlde alo 54 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDTwiSteR

iptal bürosuna gidin daha uygun kampanya yaparlar mesala 8 mb sınırsız 50 gb adil kullanımlı 39 tl 5 tl de ttnet alo için 44 tl 16 mb sınırsız 75 gb 49 tl 5tlde alo 54 tl

işte bunu yapsalar geçecem ama yapmadılar.
    adamlar iptal edelim demişler direkt.
  • Ttnet Üniversiteli Yalın Ultranetlimitsiz 16mbit 12 ay tahattüt. Yalın ücretide dahil 57 lira. netlimitsiz 8megabit olanda 51 lira. ilk faturam 43 tl geldi. Üniversiteliyseniz veya yakınınız varsa çok hesaplı bir tarife.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chtgur

Ttnet Üniversiteli Yalın Ultranetlimitsiz 16mbit 12 ay tahattüt. Yalın ücretide dahil 57 lira. netlimitsiz 8megabit olanda 51 lira. ilk faturam 43 tl geldi. Üniversiteliyseniz veya yakınınız varsa çok hesaplı bir tarife.

hocam telefonu kapattırmak istemiyoruz o yüzden yalına gerek yok.
    ama üniversiteli var. o tarifenin telefon dahil olanı var mı?
    ttnet sitesinden baktım tüm kampanyalar aşırı pahalı geldi.
    ofislerden alınan teklifler daha uygun ama bizim bağlı bulunduğumuz telekom ofisi hiç oralı bile olmuyorç kapattıracaksan kapat diyor
  • ilk 2 ay ücretsiz sonraki 10ay 44 tl 2.senede 12 ay boyunca yururlukteki şuan olan fiyat 63 tl geçerli ttnet alo 7 tl kullanıyorum.

2 3 gun önce bi akrabam sözleşme yenilemiş 2 yıl boyunca 44 tl ttnet alo 5 tl .Akşam 7 Sabah 7 ücretsiz olarak geçmiş.
  • Belirtmek istiyorum net limitsiz 50mb kullanıyorum.

akrabam için yazdıgımda net limitsiz mb bilmiyorum.
  • Türk Telekom Müdürlüğüne gidip iptal başvurunda bulunun, iptal başvurusu sisteme girdiği an interneti kesiyorlar ancak korkmayın 2 gün içerisinde Ttnet tarafından aranacaksınız iptal nedenini soracaklar ve siz hattınızı iptal etmeyin deyip size en uygun kampanyaları sunacaklar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Türk Telekom Müdürlüğüne gidip iptal başvurunda bulunun, iptal başvurusu sisteme girdiği an interneti kesiyorlar ancak korkmayın 2 gün içerisinde Ttnet tarafından aranacaksınız iptal nedenini soracaklar ve siz hattınızı iptal etmeyin deyip size en uygun kampanyaları sunacaklar..

ttnet bi kaç kez aradı beni. bana hala yürürlükteki tarifeleri sunuyorlar.
    sanırım kapattırıp dsmart+internet alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogunduz06

quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Türk Telekom Müdürlüğüne gidip iptal başvurunda bulunun, iptal başvurusu sisteme girdiği an interneti kesiyorlar ancak korkmayın 2 gün içerisinde Ttnet tarafından aranacaksınız iptal nedenini soracaklar ve siz hattınızı iptal etmeyin deyip size en uygun kampanyaları sunacaklar..

ttnet bi kaç kez aradı beni. bana hala yürürlükteki tarifeleri sunuyorlar.
    sanırım kapattırıp dsmart+internet alıcam.

Ben aynen böyle yazdığım gibi yaptım, 16 Mbps Ultranet paketine 87 tl ödüyordum 6 aylık taahhütsüz olarak %50 indirim aldım, fatura 50 tl geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 yillik.taahhutum mart ayi sonunda bitiyor. Bu kampanya dan yararlanmak icin, ttnet i iptal ettirip, yeni uyelikmi actirsam diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakal41234

2 yillik.taahhutum mart ayi sonunda bitiyor. Bu kampanya dan yararlanmak icin, ttnet i iptal ettirip, yeni uyelikmi actirsam diye dusunuyorum

hangi kampanya? dsmart+internet mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogunduz06

quote:

Orijinalden alıntı: cakal41234

2 yillik.taahhutum mart ayi sonunda bitiyor. Bu kampanya dan yararlanmak icin, ttnet i iptal ettirip, yeni uyelikmi actirsam diye dusunuyorum

hangi kampanya? dsmart+internet mi?

Hayir dostum fiber ile tanisma kampanyasi sanirim

• Hızlı keşfetme abone olacaktım..bir yerde 52 tl başka bir yerde 68 tl dediler kafam karıştı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TTNET'le keşfedilecek tek şey yeni küfür ve beddua varyasyonlarıdır.

• Ben de bu kampanyaya katılacaktım. Ama sadece yeni aboneler içinmiş. Katılmanın yolu nasıl olur?
  • netlimitsiz kullaniyordum 2012 de tahhutu bitmis bugun eskiyi iptal ettirip buna gectim 24 mbps ye kadar 75 kullanim kotali ilk sene 52 sonraki sene icin 61 lira dedi eleman bakalim pisman olucakmiyiz hayirlisi olsun.hiz konusunda sikinti yok allaha sukur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ladylove

netlimitsiz kullaniyordum 2012 de tahhutu bitmis bugun eskiyi iptal ettirip buna gectim 24 mbps ye kadar 75 kullanim kotali ilk sene 52 sonraki sene icin 61 lira dedi eleman bakalim pisman olucakmiyiz hayirlisi olsun.hiz konusunda sikinti yok allaha sukur.

dun gelip ayarlari yaptilar tam olarak hizi alabiliyorum suanlik sorun yok.yeni modemimde oldu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.