Şimdi Ara

CADDY ABS BEYNİ SORUNU BİLENLER İÇERİYE LÜTFEN!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR CADDY YAKLAŞIK 1 AYDIR KULLANILMADI.GEÇEN ÇALIŞTIRALIM DEDIK LAKİN ABS IŞIĞI SÜREKLİ YANIYOR KABLOLARDA KOPUKLUK VARMI DIYE KONTROL EDİLDİ BİŞEY ÇIKMADI ABS BEYNİ DEĞİŞMESİ GEREKİYOR VE 500 CIVARI MASRAFI VAR DEDILER BAŞINA GELEN ARKADAŞ YADA BİLENLER VARSA YARDIMLARINIZI RİCA EDİYORUZ.

• Gecmis olsun ama bir iki yere daha sormakta fayda var durduk yere olmasi biraz tuhaf benim arabamdan ornek vereyim yol bilgisayari radyotor suyu sicakligi cok yuksek uyarisi yapiyordu ariza isiklari yaniyordu bir iki yere gittim biri musur dedi biri elektriksel dedi en son servise gittim aku den dendi bu arada araba hic calisirken zorlanmiyordu ama akuyu degistirdiler kesildi siz 2 3 yerden fikir alin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong.

Gecmis olsun ama bir iki yere daha sormakta fayda var durduk yere olmasi biraz tuhaf benim arabamdan ornek vereyim yol bilgisayari radyotor suyu sicakligi cok yuksek uyarisi yapiyordu ariza isiklari yaniyordu bir iki yere gittim biri musur dedi biri elektriksel dedi en son servise gittim aku den dendi bu arada araba hic calisirken zorlanmiyordu ama akuyu degistirdiler kesildi siz 2 3 yerden fikir alin derim

hocam fikir aldık ama kafam hala karışık ılla değişcek dıyor ustalar 350 bulduk ıkıncı el beyın durup dururken bozulurmu onu anlayamıyorum koskoca forumda başına gelen yokmu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.