Şimdi Ara

Resmi PlayStation Dergisinde Büyük Bir Duyuru Var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •     Sony'nin İngiltere'de sunduğu resmi PlayStation dergisi OPM, yayınlanan yeni sayısıyla birlikte önümüzdeki ay gelecek bir duyuruya işaret etti. Dergide yapılan tanıtımda, "Önümüzdeki sayının kapağında, OPM tarihinin en heyecan verici duyurularından birisi yer alacak." cümlesi yer aldı. Tanıtımda gördüğümüz üzere yeni sayıyla birlikte oldukça önemli bir oyunun PS4 sürümü 'nihayet' onaylanmış olacak.

Sizce ne olabilir?

• The Last of Us...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • God of War 4 ya da Syphon Filter.

• Yeni bir god of war duyurulsa çok sevinirim ama tüm hikayeyi tüketti adamlar ne yapabilirler ki?

• LoU olacağını zannetmiyorum. ND yeni UC üzerinde çalışırken LoU ın PS4 versiyonu için zaman kaybetmek istemicektir. GTAV kuvvetle ihtimal ama yanında pc duyurusunu da bekliyorum, yoksa benim içi R* biter arkadaş.

• The Order 1886 ya TR altyazı eklecekmiş onun haberidir ...

God of War 4 ya da The Last of Us gelebilir yapımcı şirket kitle varsa çalışırz demişte bilmem ne onlara bakmayın zaten millet aç kurt gibi bekliyor yeni IP ler gelene kadar indie oyundan başkada oyun yok konsolda arayı soğutmamak adına yapılabilir en aşağıda 1-2 milyon satar .

• GTA V ise eğer pc yede aynı anda yada 1 hafta sonra çıkacaktır.
    size bu video ile veda ediyorum her izlediğimde heyecan patlaması oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mete_fb -- 18 Şubat 2014; 22:50:01 >
  • ya arkadaş adamlar opm tarihinin en heyecan verici duyurularından biri diyor siz kalkmışsınız gta 5 yada last of us diyorsunuz. bu 2 oyunun neresi heyecan verici? hemde en heyecan verici? zaten çıkmış çıkalıda aylar olmuş oynana oynana hatmedilmiş oyunlardan bahsediyorsunuz. ha eğerki dediğiniz gibi bu duyurunun sonunda bu iki oyundan biri çıkarsa da demekki açıklamayı yapan mecraya zerre saygı duymamak gerekiyor çünkü böyle bir olay resmen oyuncuları aptal yerine koymaktır başka açıklaması olamaz. oyun dünyasına heyecan salmak istiyorsanız yeni oyunlar duyurmanız gerekir aynı oyunu 39867342 platforma getirince yer yerinden oynamıyor malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

ya arkadaş adamlar opm tarihinin en heyecan verici duyurularından biri diyor siz kalkmışsınız gta 5 yada last of us diyorsunuz. bu 2 oyunun neresi heyecan verici? hemde en heyecan verici? zaten çıkmış çıkalıda aylar olmuş oynana oynana hatmedilmiş oyunlardan bahsediyorsunuz. ha eğerki dediğiniz gibi bu duyurunun sonunda bu iki oyundan biri çıkarsa da demekki açıklamayı yapan mecraya zerre saygı duymamak gerekiyor çünkü böyle bir olay resmen oyuncuları aptal yerine koymaktır başka açıklaması olamaz. oyun dünyasına heyecan salmak istiyorsanız yeni oyunlar duyurmanız gerekir aynı oyunu 39867342 platforma getirince yer yerinden oynamıyor malesef.

adamlar 'finally being confirmed for ps4' diyor. yani çıkmış bi oyun ps4 için duyurulcak. gta 5 ve last of us da en iyi ihtimaller

• ben büyük bir şey beklemiyorum minecraft
  • Gta V olabilme ihtimali var üstün textur ve köşe yumuşatmalı bir versiyon da olabilir.Bazı arkadaşlar last of us demişler NG Unc4 le meşgul o yüzden ona ihtimal vermiyorum.God of war da olabilir ama nasıl bir hikayesi olacak ?

• herkesin bekledigi GTA 5 tabi ilk akla gelen ?

haberde "sürüm", denilsmis pc´den gelen bir port oyun da olabilir ? tabi psn+ verilecek olan indie oyunda olabilir bakalim ne cikacak. harsey olabilir.

• ex oyun beklemiyorum eğer böyle olsaydı söyletileri duyardık . Bence gta 5 duyulucak ve bir kaç gün içinde xo ve pc içinde duyurulur. birde bakıyoruz titanfall :D

• the last guardian.

• Red dead redemption
  • LAST GUARDİAN. Demedi demeyin
  • GOOOOOD OOOF WAAAAR

• titan fall onaylanmıştır bence

• god of war
    syphonfilter
    crash bandicoot 3lüsünden birisi olabilir.madem bu kadar büyük,multip.bi oyun olucagını sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: popkolik25

GOOOOOD OOOF WAAAAR

LAST GUARDIAN BU DA OLABİLİR TABİ.AMA OLSUN BENCE ARTIK.SİZCE?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi popkolik25 -- 18 Şubat 2014; 23:51:35 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.