Şimdi Ara

EVOBT RS6 '13MP arka, 8MP ön Kamera, Full HD Ekran' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
8.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 900TL altı akıllı telefon pazarında hareketlilik sürüyor. Bu kategorideki en yeni oyunculardan olan EVORT RS6, Full HD ekranı yanında 13MP arka, 8MP ön kamerası ile ilgi çekici bir telefon. Bakalım 4 çekirdekli 1,5GHz MediaTek işlemcisi Full HD için yeterli geliyor mu?

Fotoğraf ve video örnekleri için:

• Bir full hd gazisi daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerim336 -- 18 Şubat 2014; 22:09:41 >
  • GM'den Allah razı olsun adamlar segment getirdi Türkiyeye (Ucuz-Performans) GM Discovery çıkmadan önce böyle telefonlar var mıydı ? Yoktu.

Şimdi dolu Via serisi bu telefon Moto G, Piranha ve daha gelecekler..

• BesAudEnh :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meydan bos olunca pahali telefonlar at kosturuyordu.discovery olmasaydi suan ikinci el s2 almistim.general mobile a borcluyuz bu telefonlari.bir kez daha tesekkurler

• nerden alabiliyoz bu telefonu?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

Hd hicbir zaman duzgun calismadiki

Arkadaşlar Merhaba,

Video oynatıcı altındaki HMTL 5 oynatıcı SD ve HD logoları cep telefonları içindir. PC'den HD izlemek için flash playerı başlatıp kalite seçeneklerinden HD'i seçmelisiniz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Bir kaç hafta önce discovey 2 ile flappy birdde 1 yapıyordun ne zaman 120 oldu mesut reyiz
  • BesAudieH İnceleme için teşekkürler. GM'den de haber bekliyoruz.
  • iocean x7 nin yanlarının biraz yuvarlanmış hali :D

• Lazeran kullanıcısına yanıt
    Orada parmakla gösterilip alay konusu olunca hırs yaptım
  • neden zorlamışlar ki paneli onu anlamadım. 720 piksel bir panel kullansalar çok güzel olurmuş, belki o şekilde şu dokunmatik saçmalığının da önüne geçilirdi.
  • (h)tepsiburda fiyatı 799 tl imiş

• Olmamış

• Xperia Z ikinci el alırım. Wifi N + opennlg 3.0 yok, bluetooth 4.0 ve glonnas ta yoktur bunda....

• Full hd bir telefonun 800 TL olması gerçekten harika. Pahalı telefonların devri kapanır mı? acaba:)

• Olmamis..donanim olarak dolu, performans olarak boş, sadece kasa guzel..alip vitrine konulabilir...

• Oyun performansı ''ÇÖP''

• Olmamis..donanim olarak dolu, performans olarak boş, sadece kasa guzel..alip vitrine konulabilir...

• şu oyunlarda çözünürlüğü istediğimiz gibi ayarlama işletim sisteminin doğasınamı aykırı ? windowsda nasıl 1280*720 düşürebiliyoruz veya 800*400 kadar düşürebiliyoruz neden mobil işletim sistemlerinde böle bi ayar yok oyunlar için

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.