Şimdi Ara

EVOBT RS6 '13MP arka, 8MP ön Kamera, Full HD Ekran' video inceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
8.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yarış arabası söyler gibi evobt rs6 turbo gt :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyzorbey33 -- 10 Nisan 2014; 23:53:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • besaudieehh

• arkadaşlar ben aldım uç gündür kullanıyorum kısacası beş para etmez verdim para acıyorum general mobil bundan daha ıyı kamerası 13 mgp degil em fazla 5 mgp generalle yan yana cekım yaptım cekımı berbat hızı ıyı degıl yavaş ıçınden cıkan kapaklı kılıfı taktım kapagı acıyom telefon açılmıyor ekran kılıtlı duruyor sadece saat gorunuyor ya telefonun bataryasını cıkarıp takacan yada ıkı uc dakka beklicen kendi kendine acılıyor samsung s2 bu telefondan ıkı kat daha ıyı ve guvenilir tavsiyem ozelliklerine bakarak sakın aldanmayın BERBAT BİR TELEFONN

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

arkadaşlar ben aldım uç gündür kullanıyorum kısacası beş para etmez verdim para acıyorum general mobil bundan daha ıyı kamerası 13 mgp degil em fazla 5 mgp generalle yan yana cekım yaptım cekımı berbat hızı ıyı degıl yavaş ıçınden cıkan kapaklı kılıfı taktım kapagı acıyom telefon açılmıyor ekran kılıtlı duruyor sadece saat gorunuyor ya telefonun bataryasını cıkarıp takacan yada ıkı uc dakka beklicen kendi kendine acılıyor samsung s2 bu telefondan ıkı kat daha ıyı ve guvenilir tavsiyem ozelliklerine bakarak sakın aldanmayın BERBAT BİR TELEFONN

Yazdıklarını okuyunca ben sanki başka bir telefon kullanıyorum gibi geldi..2 aydır kullanıyorum bende 1 kere bile kilitlenmedi. Ben aldığımda kılıf çıkmadığı için bir şey diyemem aliexpress den aldım kılıf dan da gayet memnunum resim ve kamera kalitesi de gayet iyi daha önceki mesajlarımda örnek resim koymuştum..
    Herhalde senin yazılımda bir sorun var bir reset at derim.. selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

arkadaşlar ben aldım uç gündür kullanıyorum kısacası beş para etmez verdim para acıyorum general mobil bundan daha ıyı kamerası 13 mgp degil em fazla 5 mgp generalle yan yana cekım yaptım cekımı berbat hızı ıyı degıl yavaş ıçınden cıkan kapaklı kılıfı taktım kapagı acıyom telefon açılmıyor ekran kılıtlı duruyor sadece saat gorunuyor ya telefonun bataryasını cıkarıp takacan yada ıkı uc dakka beklicen kendi kendine acılıyor samsung s2 bu telefondan ıkı kat daha ıyı ve guvenilir tavsiyem ozelliklerine bakarak sakın aldanmayın BERBAT BİR TELEFONN

Bu yorum sanki rakip firmaca yazilmisa benziyor....
    Rs6 çok iyi telefon ...ekrani cok guzel ( full hd)
    Kamerasi lg optimus 4x kullandim ondan cok daha iyi...
    Hizi çok tatminkar....orjinal flip- cover kilif aktif bir kilif...kapagi kapatinca cagri sonlanip kilitleniyor..acinca tel otm. Aciliyor...süper bir sey...
    Ayrica isik sensoru ve diger sensorler gayet basarili calisiyor

• taylor1956 T kullanıcısına yanıt
    flipcover kapak kutudanmı çıkıyor yoksa kendin mi temin ettin dostum?

• Bende bu telefonu almati dusunuyorum. Uzerinde cok arastirma yaptim. Bence 800 liraya gayet makul bir telefon. Teknik ozelliklerini inceleyebildim sadece,elime alip bakamadim. Telefon teknik acidan bir cok tekefondan ustun GMD'den dahi... Yrni cikti pek fazla bilinmiyor,guvenilmiyor. Marka olarak Dark Evo ile karistiranlar da cok ama ama telefon Evo Bilgi Teknolojileri. Cin yapimi Turk mali diye biliyorum. Telefonu kotulemek icin ugrasanlar oldugunu goruyorum,bir cok forum gezerken. Cogu kisi begenmesine ragmen israrla berbat bir telefon yalanlamalari var. Az kaldi bende alacagim. Fiyati dusermi bilemem ama bekliyorum. Bir de aklima takilan bur soru var. Sizinle paylasmak istiyorum. Mesela bu telefon 1.5 Ghz Quad core islemciye sahip.RAM'i ise 1 GB. Baska bir telefon icin ornek veriyorum. 1.2 Ghz Quad core islemcili yine fakat 2 GB RAM sahibi bir telefon. Karsilastirma yapacak olursak performans acisindan hangisi daha iyidir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu yaklaşık iki aydır kullanıyordum.telefon ekranı arka cepteyken çatladı ve dokunmatik i çalışmadı.servis götürdüm garantiye sokmayıp 270 tl istediler.uzun konuşmalar sonucu 225 tl indiler ve 15 gün süre içinde bana dönüş olacakmış .ufacık bir çatlama telefon devre dışı kalıyor.eski telefonum lg 3d optimusdu ikinci kattan beton zemine düşürdüm ekranı param parça ve halen çalışıyordu.serviste ekran değişimi hemen yapıp verdiler ücret olarakta 100 tl aldılardı.Evo Bilgi Teknolojileri servisi berbat ötesi.telefonun ekranı çok pahalı ve hassas çabuk kırılıyor.gps bağlantısı cok vasat.4 adet navigasyon yüklü hepsinde aynı problem yaşadım.internet sayfasında beklenmedik şekilde telefon tepki vermeyip yavaşca ekran kararıp restart yapıp yeniden başlaması en uyuz olduğum hatasıydı.kısaca kesinlikle alınacak telefon değil.saygılarımla

• 8 aydır kullanıyorum biraz memnunum bi iki defa düşmesine rağmen bi çiziklik dahi olmadı bende şu sorun var gürüntülü konusma yaparken bi zamanda sonra donuyo ve donunca ekran kendiliğinden siyahlaşıp karalıyor

• para verilmez, olmamış
  • Yaklasik 8 aydir kullaniyorum gmd ile kiyaslayan arkadaslar var bence dogru degil mukemmel bi telefon onceki telefonum gmd ydi oyun delisiysen gmd daha iyi hile seyleri felan ama kamerasina kotu demissin arkadsim ayip adiyosun bebek gibi telefon cin mali diye kotulemeyin gorunusude cok guzel

• herkese slm ben bu evo rs6 denen nusubet telefondan aldım.3,5 ay oldu ve şu anda ekran çatlak ve çalıymıyo halde yatıyo.benim yerime düşmeyin diye insanlık namına yazıyorum.bu telefonu carfourdan aldık 729 tlye 28 günlük iken üzerine oturmayla çatladı seervise gönderdik.230 tl kaşılığında yaptırmaya razı olarak ve 2 ayda bana gönderebildiler tabi bu süreçte ne kadr uğraştığımın ayrıntısını yazmıyorum siz düşünün.geldi aradan 10 gün geçti bizim çocuk yere düşürdü ve şuan yine pert.tekrar 230tl ve okdr uğraş lanet okuyorum bu evo teknolojiye başka bir şey demiyorum.sizinde kulağınıza küpe olmasını diliyorum sakın almayın bu şerefsiz markayı.

• Arkadaslar oncelikle selamlar.Ben bu telefonun slim modelini kullanıyorum.Telefondaki benim bulabildigim 3 kotu ozellik var yani cok kotu sayilmazlar ama soyliyeyim.1 guc tasarruf modu yok.Bence lazimda degil.İsteyenler internetten bunu bulabilirler zaten uygulamalarla.2 odaklamayi birazcik gec yapiyor yani biraz titrerse iyi cekmeyebiliyor.3 ise android versiyonunun biraz dusuk olması.O da belki guncelleme ile duzelir.Baska da bir sıkıntısı yok bana gore.Dort dortluk bir telefon.

• Ya bu telefonu aldim ekran fotografini cekme nasil oluyor hangi tusa basik ekran goruntusunu cekicem o kadar baktim internette nasil oldugunu bulamadim yardimci olursanizcok sevinirim

• Olumsuz yorum yapanlar sanırım Samsung vb. diğer firmaların çalışan ve yöneticileri (Bahatttin hoca kesin Iphone müdürü falan zira her siteye yazmış aynı hikayeyi :D) . 6 aydır kullanıyorum hiçbir eksisini görmedim telefonun bu fiyata alınabilecek en iyi telefon. Alacaklara tavsiye ederim.

• Ben de aldım. Dört aydır kullanıyorum. Gayet memnunum. Android sürümü4.2.1 Ancak telefoncumun isteği üzerine 20 tl vererek 4.4.2yaptırdım Çok daha güzel oldu. Telefonumdan çok memnunum. Resimler çok net.Fevkalade bir telefon. Saygılar.

• Ya arkadaslar bu telefonda ust ekran ındırılmıyor mu ben bulamadım da bana bır yardımcı olursanız sevinirim

• Iyi aksamlar bende yaklasik 2 aydir kullaniyorum telefona uygulama vs indirmeye calistigim zaman hafizada yer yok diyor şöyle bir durum varki telefonda daha dogru durust fotograf yok sarki hic yok ve whatsap instagram gibi uygulamadan baska uygulamada yok ama neden hafiza yok diyor?

• 6 aydır kullanıyorum 4 kere servise gitti sakin almayın paraniza yazık olur

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.