Şimdi Ara

EVOBT RS6 '13MP arka, 8MP ön Kamera, Full HD Ekran' video inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
8.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnceleme için teşekkürler. Uzun süredir takip ettiğim ama firmaya güvenmediğim için almadığım bir üründü. Artıları eksileri ile yayınlanacak incelemeye rağmen ürün gönderiyorlarsa ürünlerinin arkasındalar demektir.

Benim gibi müzikle oyunla işi olmayan biri için ideal duruyor. İnceleme sonrası siparişi geçtim, iş güç arasında fırsat bulursam deneyimlerimi paylaşırım. Pişman etmez umarım.
  • Arka kapağı açarken kırılır çok dandik duruyor o kadar çok tırnak olmamalı bence onun dışında 720p ekran ve 700 liradan çıkarsa anca ekmek yer yoksa yalan olur. Kamera için liseli ergen kızlar belki alır. Onlar fan boy olduğu için ölü doğar.

Sevgiler wampaa.
  • "Çinde" kişiye özel telefon siparişi alınır. 5 dakika da monte edilir hemen teslim edilir. Telefoncu ayağınıza geldi diye dolaşanlar çıkarsa şaşmam.
    Çine gidip kendime özel telefon yaptırtacağım arkadaş :D

• fiyatı yüksek

• Telefonu yaklaşık bir aydır kullanıyorum.Çok memnunum.Bilen bilmeyen neye göre çöp dediğini de bilmiyorum.Çok parası olan tabiki 1500-2000 tl verip tlf. alabilir.Ama emeğe saygı diye bir şey var.

• çok beğendim telefonu kamerası süper

• piranha incelemesi yalan oldu galiba
  • Çöp diyenleri anlayamıyorum. Çöpe sen para verildiğini nerede gördün. Eğer çöpe para verme meraklısıysan, benim evimde mutfaktaki çöpleri sana satayım. Korkma ucuza satarım. Maliyetine.

• Daha kamera modunu Türkçe bile yapmamıştır. Olmamış!

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet..Akif

Çöp diyenleri anlayamıyorum. Çöpe sen para verildiğini nerede gördün. Eğer çöpe para verme meraklısıysan, benim evimde mutfaktaki çöpleri sana satayım. Korkma ucuza satarım. Maliyetine.

Sen yazilan cop yorumlari ile evdeki copu ornek veriyorsan ohooo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saakirt

quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet..Akif

Çöp diyenleri anlayamıyorum. Çöpe sen para verildiğini nerede gördün. Eğer çöpe para verme meraklısıysan, benim evimde mutfaktaki çöpleri sana satayım. Korkma ucuza satarım. Maliyetine.

Sen yazilan cop yorumlari ile evdeki copu ornek veriyorsan ohooo

Ooooooohoooooo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de Allwinner A20(Cortex A7) işlemcili Mali 400 GPU'lu tablette Asphalt 8 YÜKSEK ayarlarda oynamaya izin veriyor ama bırak yüksekte ÇOK DÜŞÜK ayarladığımda takılıyor. Bu konuda oyun firmaları işlemci üreticileriyle işbirliği yapıp güncelleme çıkarmalı. Nasıl olsa Real Racing gibi oyunlar nerdeyse hergün güncelleme alıyor.

• hiç boşuna bu telefonu alıp paranıza yazık etmeyin çünki bu telefon üretimi evo bilişim teknolojilerine ait .şuan hızlıal nt a-101 gibi bir çok yerde satılan akıllı telefonların garanti desteğini bu firma vermektedir.ama gelin görelim ki samsungun 1 ay önce çıkardığı güncellemeyi telefona getiremicek kadar beceriksiz bir ekip.evo yu aradığımda güncelleme için telefonu taaaaa istanbula gönderip güncellemelerini yükleyip geri göndermelerini beklicek kadar saçma sapan bir işle çalışan bir firmadır.yüzde yüz pişman olursunuz ben aldım artık bir daha evo nun oldugu yerde telefon almıyorum.aldırtmıyorum sizde bilgilenin bu konuda

• abi elite hakkında bir gelişme yokmu?

• Merhaba,

kiz arkadasima hediye aldim bu telefonu, fotograf cekmeyi ve sosyal medya sitelerinde gezmeyi ve internetten film izlemeyi cok sevdigi icin ozellikle fotograf cekme kalitesi yuksek olmasi beklentisi ile almistim. Su anda tum beklentilerimin uzerinde bir performans ile karsilastigim icin marka sahiplerine cok tesekkur ederim, kiz arkadasimdan guzel bir tesekkur aldim.

Seyahatlerde video izlerken de cok net bir goruntu ve ses kalitesi var, ayrica video kayitlarinda da full hd performansi cok yuksek.

Bu fiyata aldigimiz performanstan cok memnunuz, kiz arkadasina hediye almak isteyen arkadaslara siddetle tavsiye ederim.

• Bu telefon piyasasi iyice kizisti , ve bi suru yeni model cikti . Alicilarin akli baya karisti bende dahil .s

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beden bugün aldım..Gerçekten güzel telefon..

selamlar
  • öncelikle herkese selamlar. bu telefonu kullananlar iyi ve kötü yanlarını yazarsa sevinirim. böylece herkesin kafasındaki soru işareti kalkmış olur.

saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat57

öncelikle herkese selamlar. bu telefonu kullananlar iyi ve kötü yanlarını yazarsa sevinirim. böylece herkesin kafasındaki soru işareti kalkmış olur.

saygılar

Ben 1 haftadır kullanıyorum., kötü yanını görmedim. Sadece Piyasada kılıf yok. o da yolda geliyormuş.Başka soruların olursa yazabilirsin

selamlar..
  • Yerli teknik servisi olan bir cihaz almak istiyorum.
    İncelemeyle aklımı baya çeldi bu marka. (Kamerası ve pili benim için önemli,oyun vs oynamam)
    Piranh Zen le arasında kaldım.

Otg desteği varmı bu cihazda.Piranha Zende var deniliyor.

Birde kamera olarak bu cihazmı Piranha zenmi iyi ? (zende sony kamera var deniliyor)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.