Şimdi Ara

Yeopgijeogin geunyeo - My Sassy Gİrl (2001)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
10.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • romantik komedi tarzındaki filmlerden pek hoslanmasamda 'my sassy girl' adlı guney kore filmi beni resmen buyuledi... film hakkında soylenecek o kadar cok sey varki .... filmi hala izlememis olanlara siddetle oneririm .. daha once izlemis olanlarda film hakkındakı yorumlarını yazsınlar lutfen...
    film hakkında ilginc bir detay : film ask fılmi olmasına ragmen icnde tek bir opusme sahnesi yok ...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ewet tek bir öpüşme sahnesi yok ama işte film hem romantik hem komedi

üstüne romanti komedi tanımam
    Jeon Ji-hyeon

http://www.youtube.com/watch?v=dbUQ7MgXltg

• quote:

Orijinalden alıntı: holywars

ewet tek bir öpüşme sahnesi yok ama işte film hem romantik hem komedi

üstüne romanti komedi tanımam
    Jeon Ji-hyeon

http://www.youtube.com/watch?v=dbUQ7MgXltg
    Kesinlikle süper bir film. Herkese tavsiye edilir. Baktım bir daha bakasım geliyor. Amerikan filmlerindeki özenti,cinsellik edaları hiç yok.
    Olmadığı halde bu kadar güzel olabiliyor. İzlemeyen çok şey kaçırır Romantik/Komedi filmler adına...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yozi -- 20 Ağustos 2006; 21:50:19 >

• quote:

Orjinalden alıntı: pulp

romantik komedi tarzındaki filmlerden pek hoslanmasamda 'my sassy girl' adlı guney kore filmi beni resmen buyuledi... film hakkında soylenecek o kadar cok sey varki .... filmi hala izlememis olanlara siddetle oneririm .. daha once izlemis olanlarda film hakkındakı yorumlarını yazsınlar lutfen...
    film hakkında ilginc bir detay : film ask fılmi olmasına ragmen icnde tek bir opusme sahnesi yok ...

Indirmistim ama izleyemedim bir turlu arsivde duruyor...Izleyelim bakalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: david LynCh

quote:

romantik komedi tarzındaki filmlerden pek hoslanmasamda 'my sassy girl' adlı guney kore filmi beni resmen buyuledi... film hakkında soylenecek o kadar cok sey varki .... filmi hala izlememis olanlara siddetle oneririm .. daha once izlemis olanlarda film hakkındakı yorumlarını yazsınlar lutfen...

quote:

Orjinalden alıntı: david LynCh

quote:

seni biryerden tanıyorum ama nerden acaba?
    yokmu baska bu filmi izleyen arkadas?

• quote:

Orijinalden alıntı: pulp

quote:

Orjinalden alıntı: david LynCh

quote:

seni biryerden tanıyorum ama nerden acaba?
    yokmu baska bu filmi izleyen arkadas?

Alıntıları Göster
    ben de şu anda indiriyorum biter yakında o zaman izleyecem madem bu kadar övüldü bakalım özellikle öpüşmeden aşk filmi ilgimi çekti bu amerikan yapımı dangalak filmlerden sonra özellikle "bin-jip" gayet güzel gelmişti bu da onun kadar etkileyici gözüküyor bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: METAL

ben de şu anda indiriyorum biter yakında o zaman izleyecem madem bu kadar övüldü bakalım özellikle öpüşmeden aşk filmi ilgimi çekti bu amerikan yapımı dangalak filmlerden sonra özellikle "bin-jip" gayet güzel gelmişti bu da onun kadar etkileyici gözüküyor bakalım

Alıntıları Göster
    @pulp
    Bilmem nerden olabilir ki??

• quote:

Orijinalden alıntı: david LynCh

@pulp
    Bilmem nerden olabilir ki??

Alıntıları Göster
    Ölmek mi İstiyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sephiroth!

Ölmek mi İstiyosun?

Alıntıları Göster
    filmin ilk yarısı pek güzel değildi açıkçası ama ikinci yarıyla birlikte güzelleşmeye başladı ve özellikle uzatmalar muhteşemdi
    old boy'un ardından seyrettiğim ikinci g.kore filmi ve ikisi de

--- spoiler ---

bu arada filmde başroldeki kızın adının hiçbi yerde söylenmemesi dikkatimi çekti

--- spoiler ---

• quote:

Orijinalden alıntı: r7brtpires

filmin ilk yarısı pek güzel değildi açıkçası ama ikinci yarıyla birlikte güzelleşmeye başladı ve özellikle uzatmalar muhteşemdi
    old boy'un ardından seyrettiğim ikinci g.kore filmi ve ikisi de

--- spoiler ---

bu arada filmde başroldeki kızın adının hiçbi yerde söylenmemesi dikkatimi çekti

--- spoiler ---

Alıntıları Göster
    2 yarıyı bu kadar güzel olmasının aslında bence 1 yarının çok etkisi var. Biraz da pisikolijik bir şey. Bir bölüm kötüyse, sonra önünüze güzel birşey koyulunca ister istemez daha da hoşunuza gidiyor. Ayrıca filmin bende bilemediğim bir etki bıraktı. Birde bilmediğimiz bir kültürün yaşamını da gösteriyorlar. İnsan ona da merak sallıyor.Hep Hollywood filmleri izliye izliye böyle güzel filmleri kaçırıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yozi

2 yarıyı bu kadar güzel olmasının aslında bence 1 yarının çok etkisi var. Biraz da pisikolijik bir şey. Bir bölüm kötüyse, sonra önünüze güzel birşey koyulunca ister istemez daha da hoşunuza gidiyor. Ayrıca filmin bende bilemediğim bir etki bıraktı. Birde bilmediğimiz bir kültürün yaşamını da gösteriyorlar. İnsan ona da merak sallıyor.Hep Hollywood filmleri izliye izliye böyle güzel filmleri kaçırıyoruz.

Alıntıları Göster
    koreliler bu işi biliyor.. bu flimi de mutlaka izleyin ... "My Girl and I"
    fragman: http://www.youtube.com/watch?v=2xv8v1eNk5Y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zargana -- 24 Ağustos 2006; 20:33:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zargana

koreliler bu işi biliyor.. bu flimi de mutlaka izleyin ... "My Girl and I"
    fragman: http://www.youtube.com/watch?v=2xv8v1eNk5Y

Alıntıları Göster
    Harika bir filmdi. Komik ve duygusal...Mutlaka tavsiye ederim

-----spoiler---------

kusmuklar içinde başlayan aşk ve ilginc bir son...Kesinlikle adamın yerinde olmak istemezdim

-------spoiler----------

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri

Harika bir filmdi. Komik ve duygusal...Mutlaka tavsiye ederim

-----spoiler---------

kusmuklar içinde başlayan aşk ve ilginc bir son...Kesinlikle adamın yerinde olmak istemezdim

-------spoiler----------

Alıntıları Göster
    --- spoiler ---

yaw o kusmuklu bölüm harbiden bayagı komikti

imdb'de okudum, izlerken farkedememiştim; kız 3yıl sonra ağacın yanına gittiğinde yaşlı adamla konuşuyor hani o konuşma bittikten sonra arka planda bir ufo görülüyor yani adam gelecekten gelmiş, tekrar izledim son yarım saati ve dikkat ettim gerçekten de ufo süzülüyor ve aniden kayboluyor

--- spoiler ---

• quote:

--- spoiler ---

imdb'de okudum, izlerken farkedememiştim; kız 3yıl sonra ağacın yanına gittiğinde yaşlı adamla konuşuyor hani o konuşma bittikten sonra arka planda bir ufo görülüyor yani adam gelecekten gelmiş, tekrar izledim son yarım saati ve dikkat ettim gerçekten de ufo süzülüyor ve aniden kayboluyor

--- spoiler ---

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: r7brtpires

--- spoiler ---

--- spoiler ---

ben o yaşlı adamı görünce ohaa dedim yaşlınmışlar sandıydım ilk başta..

• quote:

quote:

--- spoiler ---

--- spoiler ---

ben o yaşlı adamı görünce ohaa dedim yaşlınmışlar sandıydım ilk başta..

Alıntıları Göster
    ben de
    hatta ben uzaktan yürüyerek gelen kızı esas kızın kızı(çocuğu) sandım
    kızın ismi olmadığı için cümle karışık oldu bu arada

• quote:

ben de
    hatta ben uzaktan yürüyerek gelen kızı esas kızın kızı(çocuğu) sandım
    kızın ismi olmadığı için cümle karışık oldu bu arada

Alıntıları Göster
    bunu ve "my girl and i" filmini , ikisini de izleyin, ikisi de süper.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anaconda

bunu ve "my girl and i" filmini , ikisini de izleyin, ikisi de süper.

Alıntıları Göster
    Jeon Ji-hyeon reklamda oynamıs çok hoş kız yaww

http://www.metacafe.com/watch/142048/hot_korean/

• quote:

Jeon Ji-hyeon reklamda oynamıs çok hoş kız yaww

http://www.metacafe.com/watch/142048/hot_korean/

Alıntıları Göster
    Mutlaka izleyin..... Romantik komedi tarzinda super film...

Ölmek mi İstiyosun?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkansoft

Mutlaka izleyin..... Romantik komedi tarzinda super film...

Ölmek mi İstiyosun?

Alıntıları Göster
    Çok beğendim.
  • quote:

--- spoiler ---

--- spoiler ---

Alıntıları Göster
    quote:

--- spoiler ---

--- spoiler ---

ben de fark edemedim. eve gidince bi daha bakıyım o sahneye . Bu arada herkese tavsiye ederim film de süper müzikleri de.....Özellikle ismi söylenmeyen başroldeki kız sanırım Kore den çıkmış en güzel yaratık . tabi lost taki Sun ın da hakkını yememek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saviola83 -- 3 Mayıs 2007; 9:00:25 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.