- x
BAZEN AGRESİF , BAZEN DELİ DOLU SEVİYORUZ SENİ EMRE BELÖZOĞLU !
83 Cevap1649 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

219 Mesaj
18 Şubat 2014; 12:31:13 

kim ne derse desin arkadaş. ben bu adamı çok seviyorum. milyonlarca fenerbahçe taraftarının da sevdiği gibi. oyun zekası olsun, hırçınlığı olsun, yenilgiyi kabullenmemesi olsun. fenerbahçemin kaptanlığını yapmasından gurur duyuyorum ve jübilesini de bu kutsal forma altında yaşamasını istiyorum ve şu tezahüratı yine tekrarlamak istiyorum.

BAZEN AGRESİF, BAZEN DELİ DOLU, SEVİYORUZ SENİ EMRE BELÖZOĞLU !

0

-1

En Çok Beğenilenler
Yoruma Git neyin kafası la bu megi21 - 18 Şubat 2014; 12:58:27 +28
Türk futbolunun özeti aslında bu konu, çıkıp Salih'i bu kadar destekleseydiniz eminim Ersun hoca yanlışından dönücekti.Ne yazık ki küfür eden, pislik yapan adamlar gözümüze güzel geliyor.Bu Melo içind... Yoruma Git Yorumun Devamı Sanmarinolu - 18 Şubat 2014; 12:58:27 +11
Bence Fenerbahce kaptanlıgı yapacaksa kendine biraz daha hakim olması gerekiyor .
Zaten ne yapsa olay oluyor.Kameralar hep onun üstünde oda yaptıklarına dikkat etmeli .

Futboluna gelirsek ;
i... Yoruma Git
Yorumun Devamı tedoa - 18 Şubat 2014; 12:38:03 +10

1438 Mesaj
18 Şubat 2014; 12:38:03 

Bence Fenerbahce kaptanlıgı yapacaksa kendine biraz daha hakim olması gerekiyor .
Zaten ne yapsa olay oluyor.Kameralar hep onun üstünde oda yaptıklarına dikkat etmeli .

Futboluna gelirsek ;
ilk 11 e ilk yazacagım isim .

Katılım zamanı: 20 Eylül 2004

1938 Mesaj
18 Şubat 2014; 12:39:06 

sizi emre ile başbaşa bırakıyorum. birbirinizi sevin durun

PANASONIC GD90, ERICSSON T20, NOKIA 3310, ERICSSON T65, NOKIA 8110, SIEMENS C55, NOKIA 7650, NOKIA 3650,NOKIA 5610, NOKIA NGAGE QD, SIEMENS SX1, NOKIA 6250, NOKIA 6630, NOKIA 1100, SONY ERICSSON K750i, NOKIA 6600, NOKIA 6288, NOKIA N80, NOKIA 5800, NOKIA E6, SONY ERICSSON NEO V, HTC ONE X, SAMSUNG NOTE 2 ...

219 Mesaj
18 Şubat 2014; 12:40:17 

quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

Futboluna gelirsek ;
ilk 11 e ilk yazacagım isim .

aynen öyle kardeşim ama adamın mizacı bu. hiç kimsenin emre küfür etti diye onu eleştirme hakkı yok. sokakta anne bacı sövenler söz konusu emre olunca hemen adamı asıyorlar.

ben şahsen çok beğeniyorum hem kişiliğini hem futbolculuğunu. takımda böyle deli fişeklere ihtiyaç var. alper'de emre abisinin izinden gidiyor .

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Şubat 2014; 12:43:08 

Rabia hareketini yapana kadar bende çok seviyordum.O zaman biraz sogudum.Ama yinede iyi bir fenerbahçeli kendisi.Agresif olabilir , hırçın olabilir.Küfür edebilir bende ediyorum küfür arabada sokakta vs kendimi tutuamadıgımda heryerde sövüyorum.Bu adamda tutamıyor kendini.Ha birde iyi bir oyuncu.

2792 Mesaj
18 Şubat 2014; 12:47:53 

Rabia işareti yapmasaydı keşke.

You don't need human relationships to be happy , God has placed it all around us.

219 Mesaj
18 Şubat 2014; 12:49:14 

quote:

Orijinalden alıntı: In My Remains

Rabia işareti yapmasaydı keşke.

evet ben de beğenmedim o hareketi ama isteyerek yaptığını da düşünmüyorum. büyük yerlerden talimat gelmiştir emre'ye.

1875 Mesaj
18 Şubat 2014; 12:50:17 

emre en sevdiğim oyunculardan biridir takımda

• Bloodbath

• 2196 Mesaj
    18 Şubat 2014; 12:53:03 

quote:

Orijinalden alıntı: raul_meireles

aynen öyle kardeşim ama adamın mizacı bu. hiç kimsenin emre küfür etti diye onu eleştirme hakkı yok. sokakta anne bacı sövenler söz konusu emre olunca hemen adamı asıyorlar.

ben şahsen çok beğeniyorum hem kişiliğini hem futbolculuğunu. takımda böyle deli fişeklere ihtiyaç var. alper'de emre abisinin izinden gidiyor .

Karakter olarak gitmesin de.

"It is a remarkable dichotomy. In many ways, Clark is the most human of us all. Then...he shoots fire from the skies, and it is difficult not to think of him as a god. And how fortunate we all are that it does not occur to him."

1675 Mesaj
    18 Şubat 2014; 12:58:27 

quote:

evet ben de beğenmedim o hareketi ama isteyerek yaptığını da düşünmüyorum. büyük yerlerden talimat gelmiştir emre'ye.

neyin kafası la bu

Renkler bu kadar gözünüzü kör etmesin. Azıcık kendi karakteriniz, tavrınız, duruşunuz olsun.

15 Mesaj
    18 Şubat 2014; 12:58:27 

Türk futbolunun özeti aslında bu konu, çıkıp Salih'i bu kadar destekleseydiniz eminim Ersun hoca yanlışından dönücekti.Ne yazık ki küfür eden, pislik yapan adamlar gözümüze güzel geliyor.Bu Melo içinde bazen bize oluyor ne yazık ki. Üzülüyorum.Ayıp ayıp, birilerinin anasına bacısına küfür edenlerin neyini savunuyoruz anlamıyorum.

Galatasaray SK - Since 1905

531 Mesaj
    18 Şubat 2014; 12:58:39 

Sevemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

insan gerçekten hayret ediyor.

blood sugar baby she's magik sex magik sex magik

520 Mesaj
    18 Şubat 2014; 13:01:40 

Bu adam Galatasaray'a bilmem kaç bin dolar bağışladığında herkesi tanrısıydı.
    İnsandır hata yapar önemli olan farkına varmak.
    Şimdi bakıyorsun adam neler neler diyor kendilerine saygısı yok.

2644 Mesaj

[25 Eylül 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

18 Şubat 2014; 13:04:06 

FENERBAHÇELİ BABANIN FENERBAHÇELİ OĞLU EMRE BELÖZOĞLU

Büyüklük de ruhtadır asalet de. Tarih sadece kupaları yazmaz. Kupaların arkasına sığınıp, Fenerbahçe'nin ve Aziz Yıldırım'ın katledilmesine yataklık edenleri de yazar.
    ACM'nin KARARIYLA ŞİKE DAVASI YOK HÜKMÜNDEDİR!

219 Mesaj
    18 Şubat 2014; 13:08:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Sanmarinolu

Türk futbolunun özeti aslında bu konu, çıkıp Salih'i bu kadar destekleseydiniz eminim Ersun hoca yanlışından dönücekti.Ne yazık ki küfür eden, pislik yapan adamlar gözümüze güzel geliyor.Bu Melo içinde bazen bize oluyor ne yazık ki. Üzülüyorum.Ayıp ayıp, birilerinin anasına bacısına küfür edenlerin neyini savunuyoruz anlamıyorum.

kardeşim salih'in yeri ayrı. kim demiş onu sevmiyoruz, desteklemiyoruz diye. ben sadece emre'ye olan desteğimi göstermek için bu konuyu açtım. ama futbol bu elbet küfür olacaktır. her maç bizim futbolcularımızın başkanımızın annesine,hanımına vs. küfür edilirken bu kadar sesi çıkıyor mu medyanın. onları doğal karşılıyorlarsa emre'nin küfürlerini de doğaş karşılasınlar o zaman

196 Mesaj
    18 Şubat 2014; 13:08:46 

quote:

Aynı yaygarayı Burak içinde koparsanız samimi olduğunuzu anlıcaz ama nerdeee...

The Walking Dead | Doctor Who | Supernatural | Spartacus | Lost | Fringe | The Mentalist | Prison Break | American Horror S. | Arrow | Agents Of SHIELD | How I Met Your Mother | Teen Wolf | Under The Dome | Dexter | Person Of Interest | The Wampire Diares | True Blood | Game of Thrones | Da Vinci's Demons | Flash Forward | Vikings | Revolution | Penny Dreadful | Avengers Assemble | Kardeş Payı | The Strain | Dominion
    AYKUT KOCAMAN bu ülkenin futbol çölünde bir VAHA'dır

2125 Mesaj
    18 Şubat 2014; 13:09:32 

yok arkadaş sevmiyorum ben Emre'yi.

Salih oynasın yerine.

Satılık Kutulu Adobe Premiere Pro CS5

15 Mesaj
    18 Şubat 2014; 13:12:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Jennifer L.

Yaygara çıkardığım yok, sadece desteklemenizin çok saçma olduğunu söylüyorum. Bunlar desteklenecek şeyler mi bir düşün alla sen, hayır Burak'ta bu hareketleri yaptığı zaman benim "BURAK YILMAZ BİZDE ÖYLE" gibi konular açtıysam istediğini diyebilirdin ama yok öyle birşey. Olmaması gereken şeyler, fanatikliğiniz gözünüzü bürümüş, yazık.

Galatasaray SK - Since 1905

219 Mesaj
    18 Şubat 2014; 13:15:02 

quote:

Yaygara çıkardığım yok, sadece desteklemenizin çok saçma olduğunu söylüyorum. Bunlar desteklenecek şeyler mi bir düşün alla sen, hayır Burak'ta bu hareketleri yaptığı zaman benim "BURAK YILMAZ BİZDE ÖYLE" gibi konular açtıysam istediğini diyebilirdin ama yok öyle birşey. Olmaması gereken şeyler, fanatikliğiniz gözünüzü bürümüş, yazık.

güzel kardeşim hangi futbolcumuzu destekleyeceğimizi de mi size soracağız ? siz melo'yu burak'ı desteklerken biz birşey diyormuyuz? ha burda konu açmamış olabilirsin ama genel olarak galatasaray taraftarlarının melo'dan şikayet ettiğini görmedim hiç. burak yılmaz'da gol atınca hep fenerbahçe ve beşiktaş'a taş attıklarını ben şahsen biliyorum. gördüm ve duydum

196 Mesaj
    18 Şubat 2014; 13:17:03 

quote:

Niye desteklemeyelim ki ? Futbolu iyi sonuçta saha içinde salgıladığı adrenalin etkisiyle böyle şeyler söylemesi normal ki + zaten oradaki bir adamla kavgalıydı yanlış hatırlamıyorsam TV de de söylendi ilk kasımpaşa kulubesinden laf gelmiş diye.

+ biz salihe de gerekli desteği veriyoruz fazlasıyla...

The Walking Dead | Doctor Who | Supernatural | Spartacus | Lost | Fringe | The Mentalist | Prison Break | American Horror S. | Arrow | Agents Of SHIELD | How I Met Your Mother | Teen Wolf | Under The Dome | Dexter | Person Of Interest | The Wampire Diares | True Blood | Game of Thrones | Da Vinci's Demons | Flash Forward | Vikings | Revolution | Penny Dreadful | Avengers Assemble | Kardeş Payı | The Strain | Dominion
    AYKUT KOCAMAN bu ülkenin futbol çölünde bir VAHA'dır

Uzaklaştırılmış
    18 Şubat 2014; 13:27:29 

quote:

Niye desteklemeyelim ki ?

Aaaa olurmu hiç , gs li arkadaşlar karar vericek bizim neyi destekleyip neyi destekleyemeyeceğimize.Öyle deme

370 Mesaj
    18 Şubat 2014; 13:36:50 

4 sene önce çok iyi oynuyordu atletico gitti geldi iyice düşmeye başladı yaşlandı artık , çok büyük katkıları oldu takıma onun gibisini bulamayız bir daha 15 ten aşağıyada onun gibisi yok zaten ,alex appiah aurellio gibi orta sahada unutulmazlar listesinde oda artık...

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_49375180/mpage_1/f_/key_//tm.htm

3681 Mesaj
    18 Şubat 2014; 14:16:39 

seviyorumda cok sakatlaniyor ya.

2678 Mesaj
    18 Şubat 2014; 14:31:59 

Yaptıkları profesyonelliğe yakışır şeyler değil ama onu anlıyorum.Bende Emre gibi hiçbir zaman haksızlığa tahammül edemiyorum , hele Türkiye'de iseniz bu durumlar inanılmaz bir hal alıyor

1452
    CDSSACC

5807 Mesaj
    18 Şubat 2014; 14:33:47 

Bir türlü sevemedim şu emreyi. Futbolu da öyle aman aman değil.

349 Mesaj
    18 Şubat 2014; 14:41:41 

Yakışır

......Taçsız Kral/Metin Oktay/Tek Aşkıydı Galatasaray/Senin Gibi Cimbomluyu/Unuturmu Bu Taraftar......

2753 Mesaj
    18 Şubat 2014; 15:01:26 

Valla ben sevmiyorum , çok agresif ve huysuz...

Gazi Mustafa Kemal Atatürk
    Fenerbahçe - Sivasspor
    ...:: Xiaomi mi3 64GB ::...
    Online Games: Crysis 2-3 , MW 3 , Battlefield 3

310 Mesaj
    18 Şubat 2014; 15:07:06 

Önce rabia sonra ananı avradini... Ne ggüzel Muslumanlik ne güzel futbolculuk ne güzel bir kaptanlık

1972 Mesaj
    18 Şubat 2014; 15:08:38 

Şu yaşananları görünce "İyiki Beşiktaşlıyım diyorum."

Asla Fenerbahçeliler , Galatasaraylılar üstüne alınmasın. Benim Beşiktaş'ım başta neyse o oldu. Türkiye'nin en kötü Başkan'ı geldi yine Bozmadı kendini..
    Tribün'de küfür olmadı mı?
    Sahaya atlamadılar mı?

Futbol'da olanlar oldu fakat asla o çizgimizden çıkmadık. En ağır açıklamamız bile sert ve çok düzgündü. Birilerini öne atmadık , birilerini kötü göstermedik.

349 Mesaj
    18 Şubat 2014; 15:26:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Vavra22

Bu adam Galatasaray'a bilmem kaç bin dolar bağışladığında herkesi tanrısıydı.
    İnsandır hata yapar önemli olan farkına varmak.
    Şimdi bakıyorsun adam neler neler diyor kendilerine saygısı yok.

Ne bağışlaması, bağışlasa bile ne tanrısı ne saçmalıyorsun sen. Emre'nin Galatasaray'a olan vefa borcu bırak bin doları milyon dolar verse bitmez.
    18 yasında UEFA yarı fınalinde oynattık. Fenerden çıksaydı bakalım nasıl cıkcaktı Salihi goruyoruz surunuyor çocuk 21 yasına geldi.

Ayrıca Kadıköyde bütün stad Gencecik Emre'ye '' KATİL EMRE '' diye bağırdınız. Şimdi bakıyorsun neler neler dıyorsunuz :)))) Aslında o sizin midesizliğiniz değil de Emre'nin midesizliği. Kadıköyde ağlarken, ertesi maç Ali sami Yen'de Galatasaray taraftarı sahip çıktı ona.

Birde saçma sapan konuşup herkesın tanrısıydı falan yazmışsın. Ulan Emre Belözoglu kim ki Gs 'de milletin taptığı futbolcu olsun. Her daim Türkiye'deki en büyük Türk futbolcular Galatasaray'da oynamıştır. Emreye gelene kadar 150 tane efsanemiz var zaten

520 Mesaj
    18 Şubat 2014; 15:55:45 

quote:

Orijinalden alıntı: ChuckPalahniuk

Ne bağışlaması, bağışlasa bile ne tanrısı ne saçmalıyorsun sen. Emre'nin Galatasaray'a olan vefa borcu bırak bin doları milyon dolar verse bitmez.
    18 yasında UEFA yarı fınalinde oynattık. Fenerden çıksaydı bakalım nasıl cıkcaktı Salihi goruyoruz surunuyor çocuk 21 yasına geldi.

Ayrıca Kadıköyde bütün stad Gencecik Emre'ye '' KATİL EMRE '' diye bağırdınız. Şimdi bakıyorsun neler neler dıyorsunuz :)))) Aslında o sizin midesizliğiniz değil de Emre'nin midesizliği. Kadıköyde ağlarken, ertesi maç Ali sami Yen'de Galatasaray taraftarı sahip çıktı ona.

Birde saçma sapan konuşup herkesın tanrısıydı falan yazmışsın. Ulan Emre Belözoglu kim ki Gs 'de milletin taptığı futbolcu olsun. Her daim Türkiye'deki en büyük Türk futbolcular Galatasaray'da oynamıştır. Emreye gelene kadar 150 tane efsanemiz var zaten

Fark edemeyeceğin bir gerçeklikte yaşadık biz heralde.

4177 Mesaj
    18 Şubat 2014; 16:00:30 

Bi lafı vardı, saha içinde kendimi kaybediyorum gözüm kararıyor diye.

O çimlere çıkınca mükemmel bir futbolcu oluyor ama nonu yanında tam bir canavar oluyor, yaptığı çoğu şeyi ben mesela desteklemiyorum desteklenecek yanı yok ama futbolcumuz olduğu için bağrımıza basarız

Kim ki, kendinden bir canavar yaratır,o zaman insan olmanın acısından kurtulur.

34 Mesaj
    18 Şubat 2014; 16:05:36 

Oğlum Emre sevilmez mi ya? Tribünün sahaya yansıması = Emre. Fenerbahçelinin hası. Hastasıyız.

1215 Mesaj

[25 Aralık 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

18 Şubat 2014; 16:06:46 

Aynen en sevdiğim oyuncu

FENERBAHÇENİN SEMBOLÜ VOLKAN DEMİREL

5052 Mesaj
    18 Şubat 2014; 16:12:06 

quote:

talimat geldi zaten aynı hafta rte nin diline dolandı da bunlar bazılarının kendi yaptıklarına söyleyemedikleri gibi zamanlamaları manidar

219 Mesaj
    18 Şubat 2014; 16:18:05 

quote:

Orijinalden alıntı: semblance

Şu yaşananları görünce "İyiki Beşiktaşlıyım diyorum."

Asla Fenerbahçeliler , Galatasaraylılar üstüne alınmasın. Benim Beşiktaş'ım başta neyse o oldu. Türkiye'nin en kötü Başkan'ı geldi yine Bozmadı kendini..
    Tribün'de küfür olmadı mı?
    Sahaya atlamadılar mı?

Futbol'da olanlar oldu fakat asla o çizgimizden çıkmadık. En ağır açıklamamız bile sert ve çok düzgündü. Birilerini öne atmadık , birilerini kötü göstermedik.

güzel kardeşim beşiktaş'ın duruşuna zaten lafımız yok fenerbahçe taraftarları olarak. ama fenerbahçeliler ile beşiktaşlılar arasında da en ufak bir problem yoktur özellikle 3 temmuz olaylarından sonra iki takım taraftarı aralarındaki buzları eritti

1215 Mesaj

18 Şubat 2014; 16:20:18 

quote:

güzel kardeşim beşiktaş'ın duruşuna zaten lafımız yok fenerbahçe taraftarları olarak. ama fenerbahçeliler ile beşiktaşlılar arasında da en ufak bir problem yoktur özellikle 3 temmuz olaylarından sonra iki takım taraftarı aralarındaki buzları eritti

Açıkçası benim var kulüplerine atılan iftiraya gezi olayları kadar sahip çıkmadılar

1972 Mesaj
    18 Şubat 2014; 16:39:08 

quote:

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

Açıkçası benim var kulüplerine atılan iftiraya gezi olayları kadar sahip çıkmadılar

Öfkeni nick'in ile belli etmişsin güzel kardeşim.
    Taraftar ne kadar çemkirsede ne yönetim ne de BEŞİKTAŞ hiçbir kimseyi düşman göstermedi. Hep bir delikanlı çizgisi var onu da çok iyi koruyor.
    İnşallah böyle devam ederiz.

1895 Mesaj
    18 Şubat 2014; 16:54:45 

Abi evlat olsa sevilmez bu adam birde konusu açılmış.

Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır!
    Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur !!!

1215 Mesaj

18 Şubat 2014; 16:59:17 

quote:

Orijinalden alıntı: semblance

Öfkeni nick'in ile belli etmişsin güzel kardeşim.
    Taraftar ne kadar çemkirsede ne yönetim ne de BEŞİKTAŞ hiçbir kimseyi düşman göstermedi. Hep bir delikanlı çizgisi var onu da çok iyi koruyor.
    İnşallah böyle devam ederiz.

Şike sürecine ses çıkarmamak delikanlılık mi ? Nickimin açıklaması imzamda

3015 Mesaj
    18 Şubat 2014; 17:01:53 

Fenerbahçe için katlandığım 2-3 elemandan biri Emre.

266 Mesaj
    18 Şubat 2014; 17:32:00 

Adamın suçu Fenerbahçeli olması.Kasımpaşa'yı yendiğimiz gün küfür ettiğini kimse yıllarca unutmaz.Maçtan sonra zaten geçen sezon ettiği küfür konuşuluyordu.Ama Galatasaray'ın evladı Burak'ın yaptıklarını bir iki gün daha konuşuruz en fazla.Hırçın mırçın agresif ama birazda abartılıyor.Üstelik çok güzel futbol oynuyor.Oynamadığı maçların hemen hemen hepsinde sıkıntı yaşıyoruz.

PSN:gokhantiryaki ******** 9 Yıllık hort:
    http://l1310.hizliresim.com/1g/5/t95wf.png

Grand Theft Auto V

5052 Mesaj
    18 Şubat 2014; 17:36:40 

quote:

aynı yaygarayı niye koparalım? emre nere burak nere bunu bir ayırt etmeyi öğrenin artık
    emre şu ligdeki en çirkef oyunculardan biri hatta birincisi
    zamanında lugano vardı o gidince ilk sıraya yerleşti ama tabii sizin oyuncunuz ya ne yapsa aslanım hatta adam be adam diye konu açarsınız nasıl olsa

427 Mesaj
    18 Şubat 2014; 17:42:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ChuckPalahniuk

.

Eski Kullanıcı Adı: esrar006

403 Mesaj
    18 Şubat 2014; 18:03:51 

Adam gibi adamdır Emre, Emreyi Burakla karşılaştırmak Emreye hakarettir belki agresiftir saha içinde istemsiz kötü söz ve hareketlerde bulunabilir sinirlerine hakim olmakta zorlanır ama karakteri odur neyse odur Emre, başkaları gibi emek hırsızlığına çalışmaz terinin son damlasına kadar mücadele eder.Doğru bildiği neyse onu söyler onu yapar bir gruba sempatik gözükmeye çalışmaz bu sivri yönünden dolayı kameralar da Emreye oynar yıllardır Meirelesin tükürüğünü bilmem kaç kamera yakalıyamaz ama Emrenin ağzını kelime kelime okuyabilir tüm Türkiye. Ama unutulan birşey var gerçek taraftarda her zaman arkasındadır Emrenin...

Fenerbahçe S.K

Uzaklaştırılmış
    18 Şubat 2014; 18:05:49 

quote:

Orijinalden alıntı: megi21

neyin kafası la bu

51 Mesaj
    18 Şubat 2014; 18:07:28 

Ölse üzülmem.

1580 Mesaj
    18 Şubat 2014; 18:11:36 

Forum köşelerinde ağzına geleni söyleyen insanlar emreye karaktersiz diyor ben de buna tutuluyorum baba. Ahlaki olarak nirvanada olan bir ülke olsak eyvallah diyeceğim de vaziyet ortada..

ve elbette ki, sevgilim, elbet,dolaşacaktır elini kolunu sallaya sallaya,dolaşacaktır en şanlı elbisesiyle : işçi tulumuyla bu güzelim memlekette hürriyet. nazım hikmet ran

403 Mesaj
    18 Şubat 2014; 18:15:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Republic Clone Commando

Ölse üzülmem.

Üzüleni senden fazla olacaktır emin olabilirsin.

Fenerbahçe S.K

4143 Mesaj
    18 Şubat 2014; 18:16:46 

Adam başını secdeye koymadan önce bir güzel sahadakilerin anasına küfür ediyor sonra secdesini yapıyor. Biraz edep ve ahlak da olmalı. Zira başını secdeye koydugu Rabbi, ona bunu emrediyor. Allah ıslah etsin.

Tebessüm, iki insan arasındaki en kısa mesafedir.

349 Mesaj