Şimdi Ara

BAZEN AGRESİF , BAZEN DELİ DOLU SEVİYORUZ SENİ EMRE BELÖZOĞLU !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
5.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: raul_meireles

quote:

Orijinalden alıntı: In My Remains

Rabia işareti yapmasaydı keşke.

evet ben de beğenmedim o hareketi ama isteyerek yaptığını da düşünmüyorum. büyük yerlerden talimat gelmiştir emre'ye.

neyin kafası la bu
  • Türk futbolunun özeti aslında bu konu, çıkıp Salih'i bu kadar destekleseydiniz eminim Ersun hoca yanlışından dönücekti.Ne yazık ki küfür eden, pislik yapan adamlar gözümüze güzel geliyor.Bu Melo içinde bazen bize oluyor ne yazık ki. Üzülüyorum.Ayıp ayıp, birilerinin anasına bacısına küfür edenlerin neyini savunuyoruz anlamıyorum.
  • Bence Fenerbahce kaptanlıgı yapacaksa kendine biraz daha hakim olması gerekiyor .
    Zaten ne yapsa olay oluyor.Kameralar hep onun üstünde oda yaptıklarına dikkat etmeli .

Futboluna gelirsek ;
    ilk 11 e ilk yazacagım isim .
  • Sevmiyorum. Hatta nefret ediyorum. Elimde olsa Aziz Yıldırım ve Volkan ile beraber tekmelerim klüpten. Ne kadar iyi futbolcu olursa olsun, ne kadar hırçın olursa olsun karaktersizliğiyle takıma zarar veren bir futbolcudur Emre ve Volkan gibi futbolcular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanmarinolu

Türk futbolunun özeti aslında bu konu, çıkıp Salih'i bu kadar destekleseydiniz eminim Ersun hoca yanlışından dönücekti.Ne yazık ki küfür eden, pislik yapan adamlar gözümüze güzel geliyor.Bu Melo içinde bazen bize oluyor ne yazık ki. Üzülüyorum.Ayıp ayıp, birilerinin anasına bacısına küfür edenlerin neyini savunuyoruz anlamıyorum.

Aynı yaygarayı Burak içinde koparsanız samimi olduğunuzu anlıcaz ama nerdeee...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vavra22

Bu adam Galatasaray'a bilmem kaç bin dolar bağışladığında herkesi tanrısıydı.
    İnsandır hata yapar önemli olan farkına varmak.
    Şimdi bakıyorsun adam neler neler diyor kendilerine saygısı yok.

Ne bağışlaması, bağışlasa bile ne tanrısı ne saçmalıyorsun sen. Emre'nin Galatasaray'a olan vefa borcu bırak bin doları milyon dolar verse bitmez.
    18 yasında UEFA yarı fınalinde oynattık. Fenerden çıksaydı bakalım nasıl cıkcaktı Salihi goruyoruz surunuyor çocuk 21 yasına geldi.

Ayrıca Kadıköyde bütün stad Gencecik Emre'ye '' KATİL EMRE '' diye bağırdınız. Şimdi bakıyorsun neler neler dıyorsunuz :)))) Aslında o sizin midesizliğiniz değil de Emre'nin midesizliği. Kadıköyde ağlarken, ertesi maç Ali sami Yen'de Galatasaray taraftarı sahip çıktı ona.

Birde saçma sapan konuşup herkesın tanrısıydı falan yazmışsın. Ulan Emre Belözoglu kim ki Gs 'de milletin taptığı futbolcu olsun. Her daim Türkiye'deki en büyük Türk futbolcular Galatasaray'da oynamıştır. Emreye gelene kadar 150 tane efsanemiz var zaten
  • Adamın suçu Fenerbahçeli olması.Kasımpaşa'yı yendiğimiz gün küfür ettiğini kimse yıllarca unutmaz.Maçtan sonra zaten geçen sezon ettiği küfür konuşuluyordu.Ama Galatasaray'ın evladı Burak'ın yaptıklarını bir iki gün daha konuşuruz en fazla.Hırçın mırçın agresif ama birazda abartılıyor.Üstelik çok güzel futbol oynuyor.Oynamadığı maçların hemen hemen hepsinde sıkıntı yaşıyoruz.
  • seviyorumda cok sakatlaniyor ya.
  • Bir türlü sevemedim şu emreyi. Futbolu da öyle aman aman değil.
  • Oğlum Emre sevilmez mi ya? Tribünün sahaya yansıması = Emre. Fenerbahçelinin hası. Hastasıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

quote:

Orijinalden alıntı: raul_meireles

quote:

Orijinalden alıntı: semblance

Şu yaşananları görünce "İyiki Beşiktaşlıyım diyorum."

Asla Fenerbahçeliler , Galatasaraylılar üstüne alınmasın. Benim Beşiktaş'ım başta neyse o oldu. Türkiye'nin en kötü Başkan'ı geldi yine Bozmadı kendini..
    Tribün'de küfür olmadı mı?
    Sahaya atlamadılar mı?

Futbol'da olanlar oldu fakat asla o çizgimizden çıkmadık. En ağır açıklamamız bile sert ve çok düzgündü. Birilerini öne atmadık , birilerini kötü göstermedik.

güzel kardeşim beşiktaş'ın duruşuna zaten lafımız yok fenerbahçe taraftarları olarak. ama fenerbahçeliler ile beşiktaşlılar arasında da en ufak bir problem yoktur özellikle 3 temmuz olaylarından sonra iki takım taraftarı aralarındaki buzları eritti

Açıkçası benim var kulüplerine atılan iftiraya gezi olayları kadar sahip çıkmadılar

Öfkeni nick'in ile belli etmişsin güzel kardeşim.
    Taraftar ne kadar çemkirsede ne yönetim ne de BEŞİKTAŞ hiçbir kimseyi düşman göstermedi. Hep bir delikanlı çizgisi var onu da çok iyi koruyor.
    İnşallah böyle devam ederiz.
  • Forum köşelerinde ağzına geleni söyleyen insanlar emreye karaktersiz diyor ben de buna tutuluyorum baba. Ahlaki olarak nirvanada olan bir ülke olsak eyvallah diyeceğim de vaziyet ortada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Republic Clone Commando

Ölse üzülmem.

Üzüleni senden fazla olacaktır emin olabilirsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ChuckPalahniuk

quote:

Bu adam Galatasaray'a bilmem kaç bin dolar bağışladığında herkesi tanrısıydı.
    İnsandır hata yapar önemli olan farkına varmak.
    Şimdi bakıyorsun adam neler neler diyor kendilerine saygısı yok.

Ne bağışlaması, bağışlasa bile ne tanrısı ne saçmalıyorsun sen. Emre'nin Galatasaray'a olan vefa borcu bırak bin doları milyon dolar verse bitmez.
    18 yasında UEFA yarı fınalinde oynattık. Fenerden çıksaydı bakalım nasıl cıkcaktı Salihi goruyoruz surunuyor çocuk 21 yasına geldi.

Ayrıca Kadıköyde bütün stad Gencecik Emre'ye '' KATİL EMRE '' diye bağırdınız. Şimdi bakıyorsun neler neler dıyorsunuz :)))) Aslında o sizin midesizliğiniz değil de Emre'nin midesizliği. Kadıköyde ağlarken, ertesi maç Ali sami Yen'de Galatasaray taraftarı sahip çıktı ona.

Birde saçma sapan konuşup herkesın tanrısıydı falan yazmışsın. Ulan Emre Belözoglu kim ki Gs 'de milletin taptığı futbolcu olsun. Her daim Türkiye'deki en büyük Türk futbolcular Galatasaray'da oynamıştır. Emreye gelene kadar 150 tane efsanemiz var zaten

Fark edemeyeceğin bir gerçeklikte yaşadık biz heralde.

sana cevap verdıgım ıcın bın pişmanım :)
  • cem garipoğlu....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro

Forum köşelerinde ağzına geleni söyleyen insanlar emreye karaktersiz diyor ben de buna tutuluyorum baba. Ahlaki olarak nirvanada olan bir ülke olsak eyvallah diyeceğim de vaziyet ortada..

Ayni sekilde utanmadan gelip Melo'ya da laf edebiliyor ayni insanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ec1000

Katil emre diye bağırırken de sevdiğinizden mi bağırıyordunuz?

rüyandamı gördün naptı sana anlat abilerine
  • yakın tarihteki futbolcularımızdan alex'den sonra en sevdiğim isimdir emre belözoğlu. adamın dibidir.
  • kim ne derse desin arkadaş. ben bu adamı çok seviyorum. milyonlarca fenerbahçe taraftarının da sevdiği gibi. oyun zekası olsun, hırçınlığı olsun, yenilgiyi kabullenmemesi olsun. fenerbahçemin kaptanlığını yapmasından gurur duyuyorum ve jübilesini de bu kutsal forma altında yaşamasını istiyorum ve şu tezahüratı yine tekrarlamak istiyorum.

BAZEN AGRESİF, BAZEN DELİ DOLU, SEVİYORUZ SENİ EMRE BELÖZOĞLU !

• quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

Bence Fenerbahce kaptanlıgı yapacaksa kendine biraz daha hakim olması gerekiyor .
    Zaten ne yapsa olay oluyor.Kameralar hep onun üstünde oda yaptıklarına dikkat etmeli .

Futboluna gelirsek ;
    ilk 11 e ilk yazacagım isim .

aynen öyle kardeşim ama adamın mizacı bu. hiç kimsenin emre küfür etti diye onu eleştirme hakkı yok. sokakta anne bacı sövenler söz konusu emre olunca hemen adamı asıyorlar.

ben şahsen çok beğeniyorum hem kişiliğini hem futbolculuğunu. takımda böyle deli fişeklere ihtiyaç var. alper'de emre abisinin izinden gidiyor .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.