Şimdi Ara

13 Temmuz Metallica konseri İstanbul (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.900
Cevap
14
Favori
47.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: macpo333

quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

quote:

Beyler aklıma geldi örgütlenip telefon kamera falan çıkarmayalım zaten Metallica kendi sitesinden yayınlıyor adamakıllı bi konser izleyelim

hocam zaten ben kameraya çekenleri anlamıyorum, metallica izlerken sadece nothing else matters ın ilk 20 saniyesini kamera almışım. başka 3-4 fotoğraf çekmişim o kadar. miss gibi konser var millet video çekmekle uğraşıyor, anı yaşamak varken.

ya zaten adamlar yayınlıyor kendi sitesinden.Anı yaşa iste ne kasıyorsun bu kadar

1993de inönüdeki metallica konserinin full videosu var youtubeda cep telefonu yok o zamanlar saçmasapan ışıklar yok seyircilerin elinde herkes tadını çıkarıyo mis ne güzelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

quote:

quote:

quote:

Beyler aklıma geldi örgütlenip telefon kamera falan çıkarmayalım zaten Metallica kendi sitesinden yayınlıyor adamakıllı bi konser izleyelim

hocam zaten ben kameraya çekenleri anlamıyorum, metallica izlerken sadece nothing else matters ın ilk 20 saniyesini kamera almışım. başka 3-4 fotoğraf çekmişim o kadar. miss gibi konser var millet video çekmekle uğraşıyor, anı yaşamak varken.

ya zaten adamlar yayınlıyor kendi sitesinden.Anı yaşa iste ne kasıyorsun bu kadar

1993de inönüdeki metallica konserinin full videosu var youtubeda cep telefonu yok o zamanlar saçmasapan ışıklar yok seyircilerin elinde herkes tadını çıkarıyo mis ne güzelmiş

Valla Dünya'da ilk olup örgütlenelim bence.Zaten 5 mp kamera çektiğinden ne olur anca binlerce kişiden yediğin küfürle kalırsın

• Harvester Of Sorrow ve Ride The Lightning çalınmayacak galiba
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Valla Dünya'da ilk olup örgütlenelim bence.Zaten 5 mp kamera çektiğinden ne olur anca binlerce kişiden yediğin küfürle kalırsın

setlist için de örgütleniyorduk güya, görüyoruz sonucu, 10-20 kişinin nesini örgütlüyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

setlist için de örgütleniyorduk güya, görüyoruz sonucu, 10-20 kişinin nesini örgütlüyoruz

Örgütlenmemiz lazım ben kafamı kaldırdığımda yüzlerce telefon görmek istemiyorum

• macpo333 kullanıcısına yanıt
    The Wall'da koskoca duvara lazer tutan milletiz, burada örgütlensek kaç yazar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kamerayı falan geçin setlistin en son halini gören var mı? Fuel AJFA'yı geçmiş durumda Şu an listenin en sonunda AJFA Eğer o şarkı çalınmazsa örgütlenme işini Fuel'e oy verip AJFA'nın düşmesinde katkısı olanları yakma işi için yapalım

• quote:

Orijinalden alıntı: soul of a lion

The Wall'da koskoca duvara lazer tutan milletiz, burada örgütlensek kaç yazar?

çok iyi demişssin dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: App_Data

Beyler kamerayı falan geçin setlistin en son halini gören var mı? Fuel AJFA'yı geçmiş durumda Şu an listenin en sonunda AJFA Eğer o şarkı çalınmazsa örgütlenme işini Fuel'e oy verip AJFA'nın düşmesinde katkısı olanları yakma işi için yapalım

Destekliyorum

• dikkat ettim de sadece bizim setlist'te Battery, Ride The Lightning, Blackened yok neredeyse, her ülkede bu 3 şarkıdan en az biri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young Sinatra -- 20 Nisan 2014; 17:16:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

dikkat ettim de sadece bizim setlist'te Battery, Ride The Lightning, Blackened yok neredeyse, her ülkede bu 3 şarkıdan en az biri var
    quote:

Orijinalden alinti: Papa Het

dikkat ettim de neredeyse sadece bizim setlist'te Battery, Ride The Lightning, Blackened yok neredeyse, her ülkede bu 3 sarkidan en az biri var

Bence konsere gidenlerin %50sinin bu sarkilarin varligindan haberi yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JamesKırkRobertLars -- 20 Nisan 2014; 13:52:51 >
  • İyice batırıyorlar. Orion ve And Justice For All'ı da düşürecekler.
  • quote:

dikkat ettim de neredeyse sadece bizim setlist'te Battery, Ride The Lightning, Blackened yok neredeyse, her ülkede bu 3 şarkıdan en az biri var

Onlar o sarkilari duymamislardir bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

dikkat ettim de neredeyse sadece bizim setlist'te Battery, Ride The Lightning, Blackened yok neredeyse, her ülkede bu 3 şarkıdan en az biri var

Sen söyleyince bakayım dedim. Bizim disimizda hicbir sehirde turn the page birak 17ye girmeyi 1000 oydan fazla bile alamamis. Sadece Stockholm'da 1200 kusur almis ama onda da 33. sirada. Gel de kufretme simdi turk halkina.

• beyler saçma olacakta bileti cüzdana sığsın diye ikiye katlasam sıkıntı çıkar mı yoksa sadece barkodu ve sandığa atılacak yerini muhafaza etsek yetiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 20 Nisan 2014; 16:59:31 >
  • Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    yok sorun çıkmaz sadece kutuya atılacak yazan yeri alıyolar ama sen yine de dikkatli ol yırtılmasın bilet
  • Biraz önce 3 kişi oy verip battery i çıkardık inşallah düşmez bir daha

• quote:

Orijinalden alıntı: Leadman

Konser alanına snake pit kurulacağı açıklandı.

http://turkgitar.net/index.php/haberler/item/908-metallica-konserinde-snake-pit-kurulacak

Yine parayi veren dudugu caliyor...By request mis pehhhh...Parayi verenler Turn the page,whiskey hastasi,Ride the lightning,Blackened dan haberleri yok.Metallica artik iyice paraya doktu isi.Napsterci Metallica artik kendini maksimum duzeyde pazarliyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Sizde hala konsere gitmeye ve adamlar efsane ya xdxd diye dolasmaya devam edin.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.