Şimdi Ara

13 Temmuz Metallica konseri İstanbul (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.900
Cevap
14
Favori
47.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ronnie Rising Medley şarkısında da sesini çok iyi kullanmış. Gerçekten istedikleri zaman çok iyi performans gösteriyorlar.
  • galiba artık Battery ve AJFA arasında bir rekabet olacak
  • Thrash tarihinin en iyi şarkılarından Whiplash'i o sırada görmek...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul of a lion

Thrash tarihinin en iyi şarkılarından Whiplash'i o sırada görmek...

Bende Kill em All dan sadece Seek n destroy olmasina hayret ediyrum.Bu populer kultur yerin dibine batsin.Suna bak.Turn the page ve nem ne alaka?Allahtan Mama Said falan pek bilinmiyor yoksa...Tehlikenin farkinda misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

Orijinalden alıntı: soul of a lion

Thrash tarihinin en iyi şarkılarından Whiplash'i o sırada görmek...

Bende Kill em All dan sadece Seek n destroy olmasina hayret ediyrum.Bu populer kultur yerin dibine batsin.Suna bak.Turn the page ve nem ne alaka?Allahtan Mama Said falan pek bilinmiyor yoksa...Tehlikenin farkinda misiniz?

Hocam haklısın da biz ne kadar nem metallicanin anlinda kara bir lekedir desek de açıkçası çok güzel bir şarkı. Thrash'le hatta metalle alakası olmasa da artık klasiklesmis bir sarkidir. Acikcasi ben eslik etmeden dinleyemem. O yuzden o listede nem'in olması gayet normal bence. Tabi turn the page konusunda yerden göğe kadar haklisin.

• Evet arkadaşlar yapılanlar gerçekten komik olmaktan çıktı. Tamam güldük eğlendik de bu manzara nedir arkadaş? Adamlar Türkiye ayağını iptal etse yeridir. And justice'e sms oyu atıp unforgiven 2 karşısında seçilmesin diye mi uğraşıcaz biz. 2 dklık fuel dinleyecek arkadaşlar için 9 dklık parça gitti. bravo türkiye durma devam sıra unforgiven 2 sonra unforgiven 3'te hepsini listeye sokucaz inş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçanPırasa

Evet arkadaşlar yapılanlar gerçekten komik olmaktan çıktı. Tamam güldük eğlendik de bu manzara nedir arkadaş? Adamlar Türkiye ayağını iptal etse yeridir. And justice'e sms oyu atıp unforgiven 2 karşısında seçilmesin diye mi uğraşıcaz biz. 2 dklık fuel dinleyecek arkadaşlar için 9 dklık parça gitti. bravo türkiye durma devam sıra unforgiven 2 sonra unforgiven 3'te hepsini listeye sokucaz inş..

Bu poserlara kalsa konserde creeping death bile dinleyemeyiz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: canınıyerim

Bobregim satiliktir ilgilenenler mesaj atsin

Bobreginize talibim. (Ciddiyim)

• Hacılar tehlikenin ciddi anlamda farkında mısınız? And Justice For All düşüşte lan! :| Battery varken Fuel ne amk ya? Tamam yine de dinler severiz kendisini gaz şarkıdır eyvallah da Battery varken Fuel niye seçer insan? Bunu anlamak zor. Ayrıca And Justice For All gibi efsane bi şarkı Türkiye'nin durumuna tamamen uyan şarkı niye düşüşe geçer ya?
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Dinle dinle doyamadım o şarkıya hocam ya Sadece cover yapsalar bile yine dinlenir. Sesi cuk diye oturmuş şarkılara, gitar tonları bateri ritmleri falan oldukça sağlam bence
  • St anger , until it sleeps , all nightmare long yok.Bu konsere para verilmez

• İyice rezil ettiler.
  • Oylamayı gördükçe sinir oluyorum ya fuel, orion'u bile düşürecek nerdeyse hey Allahım
  • bilet almasam mı yahu bu ne saçma bi liste olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wednesday 13

St anger , until it sleeps , all nightmare long yok.Bu konsere para verilmez

niye kardesim memory remains fuel turn the page bak hep senlik parcalar unforgiven 2 de geliyor yavastan ona da oy verirsin ne guzel belki o da girer listeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Gec kaldin bilrti aldim

• Konsere gidemiyorum diye üzülüyordum da bu setlisti gördükten sonra pek umursamıyorum artık. Arkadaş Blackened ve Battery neden oralarda ? Adamlar Hala Enter Sandman , NEM'e falan oy veriyor. Adamlar bile çalmaktan sıkıldı artık bu parçaları be.
  • quote:

quote:

quote:

Gec kaldin bilrti aldim

Yinede iyi bir para karsiliginda bobreginizi alabilirim. 500 bin tl ye hayir demezsiniz sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: UçanPırasa

quote:

Orijinalden alıntı: Wednesday 13

St anger , until it sleeps , all nightmare long yok.Bu konsere para verilmez

niye kardesim memory remains fuel turn the page bak hep senlik parcalar unforgiven 2 de geliyor yavastan ona da oy verirsin ne guzel belki o da girer listeye

Bu parçalar senlik derken ne demek istedin ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gec kaldin bilrti aldim

Yinede iyi bir para karsiliginda bobreginizi alabilirim. 500 bin tl ye hayir demezsiniz sanirim.

Sag bobregi mi istersin solu mu

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.