Şimdi Ara

COCACOLA KIRMIZI KASA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.264
Cevap
26
Favori
70.905
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çekilişten bilet almaya değer mi? puanları kullansam mı diye gidip geliyorum.
    birde haftalık 90 taneden fazla giremiyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78powere -- 19 Şubat 2014; 17:14:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78powere

Çekilişten bilet almaya değer mi? puanları kullansam mı diye gidip geliyorum.
    birde haftalık 90 taneden fazla giremiyor muyuz?

haftalik 50 kapak olmasi lazim sınırın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: solesman

20 litre olan aylar önce en son eklendiğinde 3600 puandı 155 liraya nasıl satıyorlar kullanırım daha iyi :D

hocam bende 6 litrelikten aldım geçen gün normal arabaya o gider dediğiniz gibi 20 lik business kaçıyor :D

açma halkasını elde etme kolaylığına göre değişir.

adam rahat buluyorsa sorun olmaz. ama sonuç olarak dediğiniz gibi 1200 kapak karşılığı almış. bu kodları girmek için bile 6 ay aralıksız her hafta kod girmek gerekiyor.

155 gerçekten çok uygun fiyat mersin de yaşayanlar için uygun kaçırmasınlar derim.
  • Bu çekilişe katılsammıkı sanırım kargo kazanan ödüyor o dolabı kaça getirir kargo bilen var mu :))

• Turkcell,Vodafone,Avea için günlük 50 dakika ve 100MB internet hediye yüklenmiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clls

Turkcell,Vodafone,Avea için günlük 50 dakika ve 100MB internet hediye yüklenmiş.

50 ve 75 puan iyice abarttılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyalar iyice tırt oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative BLack

Bu çekilişe katılsammıkı sanırım kargo kazanan ödüyor o dolabı kaça getirir kargo bilen var mu :))

Çekilişi kazandında kargosunumu düşünüyorsun

• Kargo ücretisiz geliyor zahmet edip şartları okuyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Kargo ücretisiz geliyor zahmet edip şartları okuyun

açıklamaların neresinde yazıyor kargo bedava diye.
    ben sadece merak ettim, tartışma yaratma amacında değilim.
    kaldı ki motorsiklet kazanıcam kargosunu mu hesaplıycam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

quote:

kırmızı kasa tüm ürünleri kargo ücretsiz gönderir.Çekilişte kazanacağın motor için uygulama için sizin gidip oradan teslim almanız gerekir.Ayrıca o motorun vergilerini vs. sizin ödemeniz gerekiyor.Zaten milyonda 1 olan şansınız üzerine bu kadar düşünmeyin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

quote:

kırmızı kasa tüm ürünleri kargo ücretsiz gönderir.Çekilişte kazanacağın motor için uygulama için sizin gidip oradan teslim almanız gerekir.Ayrıca o motorun vergilerini vs. sizin ödemeniz gerekiyor.Zaten milyonda 1 olan şansınız üzerine bu kadar düşünmeyin

• Dolap geldi mi bugün gören oldu mu?
  • 9 puana mı neydi 100 dk + 100 sms + 100 mb alınırdı şimdi 50 puan yapmışlar halen puanlarını harcayıp alanlar var. Bırakın almayın ellerinde kalsın zaten düşürüyorlar.
  • Yazin cok dusuk puanla guzel hediyeler veriyorlardi. Puanlar dusuk olunca stoklar aninda bitiyordu. Bi turlu adam gibi birsey alamadim

• Dolap Kargodan Geldi Arkadaşlar Beklentimden Küçük Biraz.
    Hem 220v Hem Araç Kablo ile Gelmektedir.
    10 dk Kadar Çalıştırdım Geyet Sessiz Çalışmaktadır.

Fotoğraf Çekme İmkanım Olmadı İlk Fırsatta Yayınlayacağım.
  • bu cocacola kırmızı kasa vs. ne işe yarıyor? bilen aydınlatabilirse iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: fds14

bu cocacola kırmızı kasa vs. ne işe yarıyor? bilen aydınlatabilirse iyi olur.

hocam sen çok yanlış gelmişsin :)

şaka bi yana kırmızı kasanın sitesine girip,kola'ların kapaklarının altındaki kodları sisteme girip orda bulunan hediyeleri alabiliyosunuz pek işe yarar bişey olmaz ama dönem dönem sinema bilet dolaplar vs. gibi şeyler çıkıyo iyi bi fırsat oluyo bizler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: PesKing

quote:

Orijinalden alıntı: fds14

bu cocacola kırmızı kasa vs. ne işe yarıyor? bilen aydınlatabilirse iyi olur.

hocam sen çok yanlış gelmişsin :)

şaka bi yana kırmızı kasanın sitesine girip,kola'ların kapaklarının altındaki kodları sisteme girip orda bulunan hediyeleri alabiliyosunuz pek işe yarar bişey olmaz ama dönem dönem sinema bilet dolaplar vs. gibi şeyler çıkıyo iyi bi fırsat oluyo bizler için

sinema bileti vs. diye duyuyorum hep ama, çek satış takasda da bol bol bu türde ilanlar bulunuyor.

• coca cola sinema biletine yöneldi.sanırım cinemaximumla aralarında ticari bir bağlantı var
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.