Şimdi Ara

Dell XPS 10 tablet video inceleme: 'Windows RT ve Snapdragon işlemcili 2s1 PC'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dell XPS 10, Microsoft'un Windows RT işletim sistemi ve Qualcomm'un 1.5GHz hızında çalışan Snapdragon işlemcisini bir araya getiren hem tablet hem de notebook formunda melez bir bilgisayar. Cihazın tüm detayları, kullanımı ve performans sonuçlarına merak edile her şey kapsamlı inceleme videomuzda. 

• Erdi bey akıyor valla yetişemiyoruz.. :)

• windows rt 'nin masaüstü olayı çok hoşuma gidiyor beya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ses sorunlu erdi abi

• Fokıs ne lo? :D

• İşallah 3 işletim sistemini 2'ye indirirken,
    Tablet yada Telefon arayüzünü masaüstüne uyarlamaya çalışmazlar.

Telefon - Tablet aynı olsun.

Masaüstünde harikalar yarat.

Bizde win 9 u gidip parasına değeceği için orjinal alalım

• Alınmaz bu cihazı alacak adam parayı yolda bulan zevkine alan adamdır ihtiyac cihazı değil

• Otomatik fokıs? Hmmm oldu o zaman

• Windows tabletler git gide sempatikleşmeye başlıyor gözümde denemek lazım aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.E.S.A.R.S

Erdi bey akıyor valla yetişemiyoruz.. :)

ne yetimesi dostum daha cekdikleri belki kac tane video vardirda kimisi 1 ay sonra bile gec yayinlaniyor yani .

bir ara phillips aksiyon kemerasina live action cekip gösterdiler ,cihazin incelemesi 1 ay sonraya sarkdi.
    aynisi 7990oc ekran karti icinde gecerli. ambargo var diyecegim cogu site önce yayinliyor ?

erdi bey de biraz dizi serisi yapma geregi duyuyor .
  • Wiin RT nin acilen WP ile mi birleştiriyorlar ne yapıyorlarsa ortadan kaldırsınlar. Bence tablette win8 olsun win 8 i de tablette çalıştırılacak kadar güzel bir optimizasyondan geçirsinler. Tablette office kullanmak güzel olurdu sonuçta herkes garageband yada sürekli oyun oynamıyor. Bence Windows Tabletler laptopların yerini alır gibime geliyor.

• Videolarınızı neden 4k video kameralarla çekmiyorsunuz artık 4k video kameralar çok ucuz 1000 bilemediniz 2000 dolara 4k video kamera bulmak mümkün cevablarsanız sevinirim

Saygılarımla...

• Windows RT tabletlerin bir heyecanla alınıp en çok iade edilen ürünlerden olması muhtemel. Önünde normal bir Windows olduğunu sanıyorsun ama iş uygulama yüklemeye gelince kendi mağazasındaki ufak tefek uygulamalarla yetinebiliyorsun. 2'si bir arada değil 2 arada 1 derede bir cihaz desek daha doğru olabilir. Tutmamış cihazları ülkemizde rahatlıkla alınabilir fiyatlara görebiliyorken herkesin gelmesini iple çektiği cihazlar ya hiç gelmiyor ya da fiyatlarının albenisi kalmıyor geldiklerinde.

• Cihazın tasarımı bana oldukça vasat geldi. Çerçeve kalınlığı özellikle haddinden fazla.

• Bütçesi olana vaio flip öneririm çok başarılı melez...

• ses kalitesi çok kötü videonun

• microsoft tablet ve telefon işine girince beklentiler büyüktü, x86 ve ARM tabanlı tüm cihazlara tek işletim sistemi beklenirken daha aynı donanımlı telefon ve tablete bile ortak sistem yapmadılar
    Windows 8, Xbox one, surface gibi ürünler tutmadı WP ise çırpınıyor şirketin en sağlam gelir kaynağı her android satışından alınan lisans parası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adreno 225 ? Hangi çağdayız.

• almak için tek bir sebep yok
  • bulunsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.