Şimdi Ara

XP KURAMIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • xp professional sp1 yüklemeye çalışıorm, cd den de denesem cd deki i386 dosyasını bilgisayara kopyalayıp harddiskten winnt yle kurmayı denesem de aynı yerde hep bu hatayı veriyor, dosyaları kopyalama işlemi bitip renkli ekranda setup a geçtiğinde kurulum başlamadan önce bu hata mesajı geliyor, bunu nasıl halledebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan Kılıç -- 20 Ağustos 2006; 22:00:15 >

• Cd de eksik dosya var anlaşılan
  • işte hangisi ve nasıl düzelticem?
  • adresleri kontrol et..olmayan bir yere kopyalamak istiyor olabilirsin..
  • nasıl adresleri kontrol ediim, herşey doğru daha önce de böyle xp kuruyordum, bişiler mi uyuşmuo?
  • baba benim başıma bu hata uzun adres veya uzun dosya isimlerinde geliyor..sen onu masaustune kopyala ordan c ye taşımayı dene..
  • c:\xp\i386 dosyasından winnt32 yi çalıştırarak yüklüyorum daha nereye koyuyim?
  • SXS.DLL : Syntax error in manifest or policy file d:\I386\ASMS\6000\MSFT\VCRTL\VCRTL.MAN on line 11

elimdeki cd senelerdir kullandığım bazı dosyaları bozuk olan ama xp kurabildiğim bir cd, laptop ın cd-rom da pek cd okuyabilio denemez, ama ben bu haliyle çok kez kurdum, daha önce de bu hatayı veriyordu diğer bilgisayarım ama aynı xp nin diğer daha bozuk olan kopyasını cd-rom a koyduğumda düzeliyordu, bu hatayı başka cd veya cd-rom kullanmadan düzeltmenin yolunu bilen yok mu? diğer cd leri okuyamıyor bu cd-rom daha dorusu xp cd lerini, nt 4 de windows 98 de pardus da kurabildim ama xp kuramıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.