Şimdi Ara

!!! CD/DVD Yedek Alma Yazıımları !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

DVD Shrink 3.2.0.15 (Ücretsiz)

DVD Shrink ücretsiz bir DVD ripleme ve yedek alma yazılımıdır. Bir DVD yazdırma aracı ile birlikte kullanarak almış olduğunuz yedekleri tekrar DVD disklere yazdırabilirsiniz. Elinizdeki çift katmanlı DVD filmlerinizi bilgisayarınıza sıkıştırarak kaydetmenizi sağlayan yazılım aynı zamanda istediğiniz sıkıştırma biçimini de seçmenize izin veriyor. Yedeğini aldığınız DVD filmlerinizi daha sonra tek katmanlı yani normal DVD diskler üzerine yazdırabilirsiniz. Çünkü yedek alma işleminde (seçtiğiniz sıkıştırma oranı etkendir) filminiz tek katmanlı bir DVD diske sığacak biçimde sıkıştırılıyor. Ayrıca yedek alarak DVD filmlerinizi uzun süre güvenli bir biçimde bilgisayarınız üzerinde saklayabilirsiniz.

DVD filmleriniz üzerinde sizin için gereksiz olan dil ve altyazı desteklerinin bulunduğu dosyaları yedek alma işlemi sırasında dahil etmemeniz hem daha küçük boyutlu kayıt yapmanıza hem de kayıt süresinin kısalmasına neden olacaktır. O nedenle sadece işinize yarayacak altyazıları ve dil dosyalarını dahil etmeniz yararınıza olacaktır. Sisteminizin donanımsal özelliklerine bağlı olarak yedek alma işleminin süresi değişiklik gösterir ve bu işlem sırasında bilgisayarınızda başka işlemler yapmanız pek mümkün değildir. Çünkü bu işlem ram ve işlemci performansı istemektedir. Eğer aynı anda başka işlemler de yapmak istiyorsanız yazılımın ayarlar bölümünden "Düşük öncelik modunda yedek alma işlemi yap"(Run backup in low priority mode) seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Bilindiği üzere bazı DVD filmler üzerinde bölge kodları bulunmaktadır. Bu bölge kodları da filmlerin kopyalanmasını engellemektedir. DVD Shrink yazılımı bu korumalı DVD filmleri sorunsuzca bilgisayarınıza kaydederek bu engelin de üstesinden gelebilmektedir. Yedek alma işleminin sonunda size seçenekler sunan yazılım isterseniz aldığınız yedeği hemen bir DVD'ye yazdırmanıza da yardımcı olmaktadır. Fakat bu işlem için sisteminizde Nero ya da benzeri bir DVD yazdırma aracının olması gerekmektedir. Aldığı tüm yedeklerin dosya biçimleri DVD yazdırma araçları ile uyumlu olduğundan herhangi bir sorun yaşamanız da mümkün değildir.

1.1 MB boyutunda ve ücretsiz olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

Kaynak BEYTEPE

CopyToDVD 4.0.1

CopyToDVD, son zamanlarda popüler olan CD'lerinizi yedek almak için tasarlanmış bir yazılım. Fakat görevleri oldukça gelişmiş ve hızlı. Bu program ile CD'lerinizin yedeklerini DVD'ye alıyorsunuz. Aynı zamanda program yedekleme yapmasanız bile DVD'lerinizi yazabileceğiniz bir yazılım olarakta kullanılabiliyor. Dosyaları depolayabileceğiniz resimlerinizi ve müziklerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde DVD'lere atabilmenizi sağlıyor. Ayrıca yazılımı CD yazmak içinde kullanabilirsiniz.

Genel Özellikleri :

# Ses (Audio): MP3, WMA, Ogg Vorbis, MusePack ve APE biçimlerindeki müzik dosyalarınızla CD yazabilirsiniz.
    # Veri (Data): DVD ya da CD'lerinizdeki ISO/Joliet/UDF biçimlerini destekler ve bu biçimlerde daha önceden oluşturduğunuz verileri yazabilirsiniz.
    # Görüntü (Video): Birbirinden farklı ve güzel görüntülü DVD'ler oluşturabilir ve bunları evinizdeki DVD oynatıcınızda izleyebilirsiniz.
    # Ayarlar (Settings): Programın ayarlarını kendi isteğinize göre kolayca ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
    # DVD ve CD yazıcılarınızı destekler.
    # Çift katmanlı DVD yazıcıları destekler.
    # Çoklu dil desteği vardır.
    # Sürükle-bırak ya da ekle yöntemi ile CD-DVD oluşturabilir ve yazabilirsiniz.
    # Dijital (Sayısal) kamera RAW biçim desteği
    # Yeni yakma motoru, Vista desteği, yeni arayüz, yedekleme zamanlayıcısı, DVD yazma hızı 18x'i destekler

8.2 MB boyutundaki programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 23 Aralık 2006; 15:59:05 >

• güzel paylaşım bu dvd copy konusunda bu program oldukça iyidir özelliklede korumalı dvd ler için
  • En çok kullandığım programların başında geliyor. Özellikle 4.5 gb büyük orjinal film dvd lerini 4.5. gb bos dvd yazdırabilmek için tavsiye edebilirim
  • bende çok uzun zamandan beri bu programı severek kullanıyorum, anlatım için teşekkürler
  • Paylaşımın için teşekkür ederim.
  • Eline sağlık beytepe
  • Hocam Elllerine Sağlık.

Ne Güzel Programları ßizlerle Paylaşıyorsun. Çok Sağoll
  • @Rietveld ellerine sağlık çok güzel program tanıtmışsın bizlere
  • Belki görmeyenler olmuştur.

YUKARI ZIPLA

• CopyToDVD 4.0.1 programı eklenmiştir.

İyi Forumlar...

• saolasın
  • teşekkürler
  • Yedek almak iyidir TEşekkürler
  • Yarım saatte yedeğini almayı tamamladı ama nereye attı bu yedeği?
  • Tamam buldum

Ayrıca teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar yardım lütfen

Sony Picture yapımı yeni filmleri yapamıyorum. Hangi programı kullanmalıyım?
  • Neronun yenisini sevmedim eskiside bozuk umarım copy dvd güzeldir ve ücretsizdir.Teşekkürler
  • eğitim programı kopyalamak istiyorum inglizce öğreten
    normal kopyaladım orjinal dvd yi takın diyo.
    hangi programla kopyalamalıyım birçok programla denedim olmadı böyle bi program var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akinysl -- 14 Temmuz 2010; 20:51:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.