Şimdi Ara

deep freeze bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bazı kisiler diyorki deep freeze virüs bulastığında bazıları gitmiyormus bazı yerlerde etkisini göstermiyormus,mesala bazı vrüsler bulasırsa gitmiyormus bu doğrumu,hayal kırıklığına uğradım gercektende

• uzun zamandır deep freeze kullanıyorum virüslerle hiç sorunum olmadı.pc yi yeniden başlattığımda her şey ilk günkü gibi oluyor.
    virüslerinde buna dahil olduğuna eminim.sen o bazı kişilere inanma deep freeze kraldır.
  • deepfreze sanki makinayı resetliyor o yüzden virüs bulaşmaması dogal
  • arkadaslar dpfrzin engel olmadıgı viruslerde vardır.yok diyen arkadaslar ne kadar test yapmıslar acaba.bazı virusler dpfr asıp harddiskte yeredinebiliyorlar.bunu internet cafeciler daha iyi bilir aslında.cunku mak bir zaman sonra tuhaflasır.bunun nedeni ise deepfrz bazı kısımsal acıkları.ki bu bicok yabancı forumda dile getirilmis.bende bu olayları yasadım.ayrıca deepfrz disk yuzeyini yavas yavas bozduguda kanıtlanmıstır.

kolay gelsin arkadslar
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoNQueRoR

uzun zamandır deep freeze kullanıyorum virüslerle hiç sorunum olmadı.pc yi yeniden başlattığımda her şey ilk günkü gibi oluyor.
    virüslerinde buna dahil olduğuna eminim.sen o bazı kişilere inanma deep freeze kraldır.

arkadasa katılıyorum deepfreeze kraldır.su deepfreze hdd bozuyormus lafıda.hersekılde hdd omuru kısalıyor.format da zarar werıyor harddıske kım bılıyor bunu!!!en ufak sorunda bıle hemen format at dıyor bazı arkadaslar ama formatta hdd e zarar werıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: passat1905

quote:

Orjinalden alıntı: CoNQueRoR

uzun zamandır deep freeze kullanıyorum virüslerle hiç sorunum olmadı.pc yi yeniden başlattığımda her şey ilk günkü gibi oluyor.

arkadasa katılıyorum deepfreeze kraldır.su deepfreze hdd bozuyormus lafıda.hersekılde hdd omuru kısalıyor.format da zarar werıyor harddıske kım bılıyor bunu!!!en ufak sorunda bıle hemen format at dıyor bazı arkadaslar ama formatta hdd e zarar werıyor.

Deep Freeze

• quote:

Orjinalden alıntı: 145jackal

arkadaslar dpfrzin engel olmadıgı viruslerde vardır.yok diyen arkadaslar ne kadar test yapmıslar acaba.bazı virusler dpfr asıp harddiskte yeredinebiliyorlar.bunu internet cafeciler daha iyi bilir aslında.cunku mak bir zaman sonra tuhaflasır.bunun nedeni ise deepfrz bazı kısımsal acıkları.ki bu bicok yabancı forumda dile getirilmis.bende bu olayları yasadım.ayrıca deepfrz disk yuzeyini yavas yavas bozduguda kanıtlanmıstır.

kolay gelsin arkadslar

arkadaşımın dedğine katılıyorum ben de deep freeze kullanmama rağmen düzenli olarak hard diskimi ghost luyorum yoksa makina biras garipleşiyor
    biliyosunuzki hack dünyasında sınır yoktur

• piyasa unfreeze diye program var. şifreyi bilmeden de deep freeze yi aktif ya da pasif yapabiliyorsunuz

yani bir program bunu yapabiliyorsa virus de bulaşması doğaldır.

ancak yeni sürümlerinde oluyor mu bilmiyorum ama benim kullandığım sürümde unfreeze çalışıyor.

sevgiler.
  • dogru hack de sınır yok.daha dogrusu sanal dunyada 100 de 100 guvenlı hıc bı yer yok.ama vıruslere karsı en ıyı onlem suanda deepfreeze dıye dusunuyorum.benım gıbı dusunen arkadaslar warsa onlarıda burda gormek ısterız.
  • kesinlikle sana katılıyorum. Hdd ye zarar verme diye bişey olabilir ama formatta zarar veriyor hatta ghost atmakta hdd ye zarar veriyor. Benim dişüncem şudur zararından fazla karı varsa ben kullanırım. deep freeze de kullanıyorum...

quote:

Orjinalden alıntı: passat1905

dogru hack de sınır yok.daha dogrusu sanal dunyada 100 de 100 guvenlı hıc bı yer yok.ama vıruslere karsı en ıyı onlem suanda deepfreeze dıye dusunuyorum.benım gıbı dusunen arkadaslar warsa onlarıda burda gormek ısterız.
  • iyi artık osursan aynı odada oda mı zarar vercek beya.oda zararlı bu da zararlı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.