Fiat tempra ve Starex e modifiye
39 Cevap77295 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

116 Mesaj
20 Ağustos 2006; 5:47:24 

1996 model tempramı modifiye yaptırmak istiyorum neler tavsiye edersiniz.2000 cc 16 vmotor lpg mevcut.Max kaç bg olabilir.Parasal açıdan önemli diğil ben sadece max neyi kaldırır onu merak ediyorum. Birde starex 140 bg otomatik vites münübüs var ona neler yapılabilir.Herkese Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kastinneydimoni -- 20 Ağustos 2006; 6:16:43 >

Herşey
Gönlünüzce
Olsun

11047 Mesaj
24 Ağustos 2006; 0:50:13 

tempradaki lpg yi söktür tam performans istiyorsan
o motorda lpg olmaz
resimdeki arabada 2.0 i.e 16v
bunun gibi bişi yap bence

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3323 Mesaj
24 Ağustos 2006; 1:00:48 

@bucakli arka farlar sanki bora farı?
çok benziyor.

İnsanlar bir gün sonra unutulacak şeylerin hafifliği ile meşguller...

11047 Mesaj
24 Ağustos 2006; 1:03:39 

@_codelinker_
arka farlar orijinal değil
dediğin gibi bora farı olabilir,zaten farın altı düz değil gördüysen biraz eğimli yapmışlar
tempranın şeffaf stopu yok
sadece beyaz stopu var....

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

27 Mesaj
26 Ağustos 2006; 1:30:59 

TEK KELİMEYLE SÜPER BİR ARAÇ...

116 Mesaj
28 Ağustos 2006; 22:56:41 

Benim için kaporta önemli değil ben kaportaya yapılan değişikliği modifiye olarak değerlendirmiyorum bence modifiye denince akla motor ve transmisyon gelir.Şimdi bana motorb modifiyesi konusunda tavsiyeler verebilirmisiiniz.Aracım lpgde iken 185 i benzinde iken 220 -230 arası çok rahat gidebiliyor.BEn bunun üzerine bir artış istiyorum.Saygılar sevğiler herkese

Herşey
Gönlünüzce
Olsun

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Ağustos 2006; 23:01:14 

quote:

Orjinalden alıntı: _codelinker_

@bucakli arka farlar sanki bora farı?
çok benziyor.

olabilir ama bana tempranın ki gibi geldi şimdi hemen bora resimleri aramaya başlıyorum.

199 Mesaj
28 Ağustos 2006; 23:03:09 

140 lık starexler iyi kaçıyomu ya çok merak ediyorum
Biraz övgülerini duymuştum ama
Mesela 115cdi vitoya kafa tutabilirmi???

GÖZLER KALBİN AYNASIDIR

116 Mesaj
28 Ağustos 2006; 23:06:27 

üzel biraz fazla yalıyor birde bizdeki otomatik düzleri biraz daha iyi diyebilirim ben eski eşim için almıştım şimdi ben kullanıyorum

Herşey
Gönlünüzce
Olsun

3323 Mesaj
28 Ağustos 2006; 23:22:58 

aman kardeşim yapma.
bunlar ticari araçmış.
kesinlikle hız denemesi falan yapma.
forumdaki amcalarımız kızar kulaklarımızı çeker.
quote:

Orjinalden alıntı: ACIMASIZ_

İnsanlar bir gün sonra unutulacak şeylerin hafifliği ile meşguller...

242 Mesaj
29 Ağustos 2006; 1:10:54 

TEK CVP CHİP TUNİNG

1038 Mesaj
29 Ağustos 2006; 22:00:37 

Valla ne diyim temprayı hiç sevmezdim çok kaba duruyo diye düşünürdüm.Ama bu mod baya güzel olmuş

İnsanın çöküşünün durdurulduğu an, Sınırsız Kudrete ihtiyacını itiraf edip O'nun takdirine teslim olduğu andır.
Gerçek değerinizi dünya malından biriktirdiklerinizde değil, eylem defterinizde yazdırdıklarınızda arayın.
İstediğinizin ne kadarını alabileceğinizi, ona ne kadar derin bir içtenlik sunduğunuz belirler.
Zaman, kimi acıları zevke, kimi zevkleride acıya dönüştürecektir.
Geleceğimiz, dileyişlerimizin büyüklüğü kadar yükselecek.

415 Mesaj
1 Eylül 2006; 9:47:23 

sat 2 sini de 2000 model bi golf al ona modifiye yap 1.8 motor olanı bul daha ii modifiye olurr

415 Mesaj
1 Eylül 2006; 9:49:47 

burda bi starex var süper bi modifiye yapmışşş arabaya iyi para harcamış ama bence değmez bi ara resmini çekip gösteriim ama tabii bunnar ticari araç modifiye bunlara ters benbce tempraya da modifiye yapma bin eşek gibi boşuna masraf

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Eylül 2006; 10:45:33 

arkadaş yapma starex milletin ocagına incir dikiyormuş sadece duyum bu ama büyük bir cogunluk böyle diyor üstelik galerilerdede tutulmuyor kmde 350 altına inmiyor diye duydum
quote:

1090 Mesaj
1 Eylül 2006; 14:41:36 

temprayı yapan bayağı iyi yapmış
güzel de olmuş arkadaşım senin ilacın sedici kardeşimiz
tipoya yaptıklarının aynıları senin aracına yapılır çünkü tempra tiponun sedan versiyonu

Bazen ağaçların tepesine çıkmak için gökyüzünü hedeflemek gerekir...

83 Mesaj
1 Eylül 2006; 15:37:51 

tampra tempır olmus. bravo

621 Mesaj
1 Eylül 2006; 15:46:36 

TEMPRA GÜZEL OLMUS İLLE DE TEMPRA YA YAPACAGIM DIYOSAN RESİMDE Kİ GÜZEL OLMUS AMA TEPRAN 2.0 MOTOR O ARABAYLA HIZ YAPMA DERİM BEN 230 DEMİŞSİN YA AKLIM ONA TAKILDI BEN PASSAT LA O HIZI ZOR YAPIYORUM TEMPRA NASIL YAPIYO ONA TAKILDIM O ARABA ILE TUPLE 180 DİYON BENZİNLE 220-230 O KADAR FARK OLMASI DA DÜŞÜNDÜRÜCÜ GELDİ KESİNLİKLE 230 YAPAMAZSIN O ARABAYLA

STAREXE GELİNCE ONLADA HIZ YAPMANI TAVSİYE ETMEM YAKINIM KAZA YAPTI ARAC CÖPE GİTTİ HIZI 130 KEN KENDISININDE KOLU VE BACAGI KIRILDI TEHLIKELI YANI

stop etme a q az kaldı :)

[[[[[__________DH VOLKSWAGEN KULÜBÜ__________]]]]]

116 Mesaj
1 Eylül 2006; 23:35:44 

Arkadaşlar ben gücü hız için istemiyorum starexte lütfen güç = hız olarak düşünmeyin bu arada tempraya da öyel fazla oynamak istemiyorum görünüş olarak benim için motor önemli bu arada bir BMW 850 hayalim var onu alırsam tempra ile ugraşmam zaten bu arada benim starex 250 ile 300 arası yakıyor yüke göre. Sn cosmos8727 passatın motor hacmi ve bg i kaç? birde agırlıgı

Herşey
Gönlünüzce
Olsun

11047 Mesaj
2 Eylül 2006; 0:11:10 

quote:

Orjinalden alıntı: cosmos8727

TEMPRA GÜZEL OLMUS İLLE DE TEMPRA YA YAPACAGIM DIYOSAN RESİMDE Kİ GÜZEL OLMUS AMA TEPRAN 2.0 MOTOR O ARABAYLA HIZ YAPMA DERİM BEN 230 DEMİŞSİN YA AKLIM ONA TAKILDI BEN PASSAT LA O HIZI ZOR YAPIYORUM TEMPRA NASIL YAPIYO ONA TAKILDIM O ARABA ILE TUPLE 180 DİYON BENZİNLE 220-230 O KADAR FARK OLMASI DA DÜŞÜNDÜRÜCÜ GELDİ KESİNLİKLE 230 YAPAMAZSIN O ARABAYLA

STAREXE GELİNCE ONLADA HIZ YAPMANI TAVSİYE ETMEM YAKINIM KAZA YAPTI ARAC CÖPE GİTTİ HIZI 130 KEN KENDISININDE KOLU VE BACAGI KIRILDI TEHLIKELI YANI

tempra benzinde kesinlikle o sürate çok rahat ulaşır
bizim müşteride orijinal 99 öodel tipo 2.0 i.e 16v vardı
onunla antalya'ya giderken uçak yolunda tam 240km/h'yi gördük
tipo bu sürati yapıyosa tempra'da o sürati çok rahat yapar

415 Mesaj
2 Eylül 2006; 15:05:19 

bizdeki starex tcı panelvan uzunkasa ve şehirdışında 200 şehir içinde 250-300 kullanıma bağlı olareak deişio yok öle 350 falan o abartma starex aslında çok güzel bi araç millet o arabayla çok hız basıo anı hareketlenme yaPIO HEP NERDE GÖRSEM 130 140 KM HIZLA GİDİO ŞEHİRİÇİNDE ÇOK DEVİRSİZX KULLANIO MİLLET BİR DE ARAÇ YAPTII HIZI FAZLA GÖSTERMİO BAZAN BEN DE BAKIOM 130-140 A ÇIKMIŞIM VALLA 100 KM HIZLA ŞEHİRDIŞINDA 600-700 KG YÜKLE 200 BİN YAKIO Bİ DE SALLANIO SÜPERR VALLA GEMİ GİBİ ÇOK RAHAT Bİ KULLANIMI VAR ÇOĞU TAKSİDEN RAHAT KULLANIMI GÖRÜŞ MESAFESİ VE KONSOLU ÇOK İİ EN BASİT BARDAK TUTUCUSU BİLE BÜYÜK KOLAYLIK YOLDA AÇIOM KOLAMI KOYYOM BARDAKLIA ÇOK RAHAT ULAŞIOM VE DÜŞME TAŞMA GİBİ Bİ ŞEY SÖZ KONUSU DAHİ DEĞİL

TRANSİT TRFİK FALAN DA BU DEĞERLER DE YAKIT SARFEDİOİŞ İÇİN ALINACAK EN İDEAL ARAÇ BENCE TEK KÖTÜ YANI 5000 KM DE BİR SERVİSE GİTMESİ

100 BG OLANI 160 I GEÇMİO AMA 140 BG OLANI BİLMİOM BELKİ 180 YAPAR O

Bİ DE STANDART TEYBİNİN KULLANIMI ÇOK RAHAT FAKAT ÇOK BASİT GÖRÜNÜO TİPSİZ Bİ Şİ YANİ

AMA MODİFİYE =STAREX

227 Mesaj
13 Aralık 2007; 10:30:08 

Gerçekten güzel olmuş ama spoıler çok abartılı ve gereksiz duruyor.Tempraların orjinal spoileri daha güzel dururdu.

227 Mesaj
13 Aralık 2007; 10:35:09 

cosmos kardeş,tempranın hızı sana inandırıcı gelmemi ve passatla kıyaslıyorsun.Teknik verilere bakarsan o farkın olmadığını görürsün.Tempra 2000 cc 16 valf olanı passat 1.8 turboya eşittir.Passatla kaç yapıyosun bilmiyorum.Ama ben tempra lpg içinde 5 kişiyle 205 i gördüm ve yol müsait olsaydı dahada gidecekti.Ayrıca benim bahsettiğim tempralar 230 km.yi çok rahat geçiyor.

4560 Mesaj
13 Aralık 2007; 14:55:08 

tempra 2.0 16v ler 230u rahat geçer

Katılım tarihi: 8 ocak 2005

189 Mesaj
28 Aralık 2007; 20:39:46 

205'i babam görmüş ama teker patlamış.Yumuşak olanlar.Bu da sana bi uyarı

BİR ERMENİ ÖLDÜ HEPİNİZ ERMENİ OLDUNUZ
BİN ŞEHİDİMİZ VAR NE ZAMAN TÜRK OLACAKSINIZ

1085 Mesaj
4 Ocak 2008; 18:14:58 

tempra ve starex i ii bir fiyata sat.
pejodan http://www.sahibinden.c...75267WQQpXQQdisplayitem
bunu al..

109 Mesaj
8 Ocak 2008; 15:43:53 

kim demiş starex'e modifiye yakışmıyo diye

Ekteki dosya (1)

10 Mesaj
6 Nisan 2008; 4:28:57 

bende 1.6 stw tempra var ben bile o arabayla otobanda lpg ile 185 gördüysem 2.0 enjeksiyonlu sedan tempra 230 rahat görür bence sen o passatı sat tempra al ama arkadasların da dedıgı gıbı benzınle bıneceksın surat ıstıyorsan antalyadan saygılar

Ekteki dosya (1)

taksici07:)

80 Mesaj
9 Nisan 2008; 1:18:02 

2,0 16 V Tipo-Tempralar 150 hp gücünde. Yolda benim diyen çoğu arabaya arka tamponunu gösterir. Sürtünme katsayıları çok düşük olduğu için yüksek hızlara kolay ulaşır. Bu araçların motoru da çok güzel modifiye olur..

68 Mesaj
28 Ağustos 2008; 17:04:46 

quote:

Orjinalden alıntı: hardbody

bizdeki starex tcı panelvan uzunkasa ve şehirdışında 200 şehir içinde 250-300 kullanıma bağlı olareak deişio yok öle 350 falan o abartma starex aslında çok güzel bi araç millet o arabayla çok hız basıo anı hareketlenme yaPIO HEP NERDE GÖRSEM 130 140 KM HIZLA GİDİO ŞEHİRİÇİNDE ÇOK DEVİRSİZX KULLANIO MİLLET BİR DE ARAÇ YAPTII HIZI FAZLA GÖSTERMİO BAZAN BEN DE BAKIOM 130-140 A ÇIKMIŞIM VALLA 100 KM HIZLA ŞEHİRDIŞINDA 600-700 KG YÜKLE 200 BİN YAKIO Bİ DE SALLANIO SÜPERR VALLA GEMİ GİBİ ÇOK RAHAT Bİ KULLANIMI VAR ÇOĞU TAKSİDEN RAHAT KULLANIMI GÖRÜŞ MESAFESİ VE KONSOLU ÇOK İİ EN BASİT BARDAK TUTUCUSU BİLE BÜYÜK KOLAYLIK YOLDA AÇIOM KOLAMI KOYYOM BARDAKLIA ÇOK RAHAT ULAŞIOM VE DÜŞME TAŞMA GİBİ Bİ ŞEY SÖZ KONUSU DAHİ DEĞİL

TRANSİT TRFİK FALAN DA BU DEĞERLER DE YAKIT SARFEDİOİŞ İÇİN ALINACAK EN İDEAL ARAÇ BENCE TEK KÖTÜ YANI 5000 KM DE BİR SERVİSE GİTMESİ

100 BG OLANI 160 I GEÇMİO AMA 140 BG OLANI BİLMİOM BELKİ 180 YAPAR O

Bİ DE STANDART TEYBİNİN KULLANIMI ÇOK RAHAT FAKAT ÇOK BASİT GÖRÜNÜO TİPSİZ Bİ Şİ YANİ

AMA MODİFİYE =STAREX

bizde 140 lık crdi uzun şasi panelvan sonradan açma modeli var 4000 devirde 195 yapıyor ve yük çekişi çok süper bir arkadaşımın iş yerinde kısa şasi transporter vardı onu almadan öncede kısa şasi starex 140 lık vardı ona koyduğumuz ükü buna koyunca yere yatıyo diyordu çekmiyor diyordu biz ise yakıttan sorunumuz yok hepsi hemen hemen aynı miktarlkarı yakıyor 130 luk transporter bizim 140 lıktan çok yakıyor az iş yapıyor bence ideal starex parçasıda ucuz arkadaşım sana sadece şunu sölim ben 140 lık strex km de şehir içi 260 ykr ye zor çıkıyor ve aynı benzinli büyük motorlu taksiler gibi atik cesur bir araç

68 Mesaj
28 Ağustos 2008; 17:12:21 

arkadaşlar yinede bu araba tofaş değil mi passat satıp tofaş/fiat alınırmı mantık işimi sizce sonuçta passat taş gbi araba tempraya mı bezerr basmassın olur biter illede basacaksan opel vectra 2.0 alırsın kalte var 260 yapan tanıdıkklarım var tempra en iyisini alırsın 10-12 bin ytl taş çatlasın vectra alırsın 2000 model 16-17 bin ytl özellik bakımından kalite bakımından tempra arkasından el sallar arkadaşım sen bırak satmayı passatı tempra ne işe yarar passatın yanında

68 Mesaj
28 Ağustos 2008; 17:16:18 

quote:

Orjinalden alıntı: dgo2133

arkadaş yapma starex milletin ocagına incir dikiyormuş sadece duyum bu ama büyük bir cogunluk böyle diyor üstelik galerilerdede tutulmuyor kmde 350 altına inmiyor diye duydum
quote:

kullanan bilir kullnmaya konuşmasın yakıyo filan kullandınızmı kullanmamışsanız onun bunun lafı ile kötülemeyin starex imizi:D:D:D:D adı çıktı arabanın yawww:D yakıtının hakkıı veriyormu veriyor sorun yok aayrıca kullanıcı olarak ben sölkim şehir içi 260 şehir dışı 210 yakıyor crdi 140bg uzun şasi mtorin fiyat artışı öncesi altını çiziyrum öncesi

68 Mesaj
28 Ağustos 2008; 17:19:59 

quote:

Orjinalden alıntı: Emre5355

quote:

Orjinalden alıntı: dgo2133

quote:

kullanan bilir kullnmaya konuşmasın yakıyo filan kullandınızmı kullanmamışsanız onun bunun lafı ile kötülemeyin starex imizi:D:D:D:D adı çıktı arabanın yawww:D yakıtının hakkıı veriyormu veriyor sorun yok aayrıca kullanıcı olarak ben sölkim şehir içi 260 şehir dışı 210 yakıyor crdi 140bg uzun şasi mtorin fiyat artışı öncesi altını çiziyrum öncesi

kafa tutar arkadaşım kasayı çok iyi savuruyor 140 lık motor bence fiyatı ucuz özellikleri yerine ideal bir araç starex 4000 devirde 195 km yi ben gördüm o araba ile yol bitti hız çıkardı biraz daha 4500 e gelseydi mutlaka 198 km cıvarlarına gelirdi diye tahmin ediyorum çok iyi kaçıyor ondan emin olabilirsin makasta kalmazsın arkadaşım saygılar yakıtı diğerlerne eşit ama onuda unutma diğer 2500 motorlu olanlarla aynı tüketim sayılır

68 Mesaj
28 Ağustos 2008; 17:25:24 

quote:

Orjinalden alıntı: kastinneydimoni

Benim için kaporta önemli değil ben kaportaya yapılan değişikliği modifiye olarak değerlendirmiyorum bence modifiye denince akla motor ve transmisyon gelir.Şimdi bana motorb modifiyesi konusunda tavsiyeler verebilirmisiiniz.Aracım lpgde iken 185 i benzinde iken 220 -230 arası çok rahat gidebiliyor.BEn bunun üzerine bir artış istiyorum.Saygılar sevğiler herkese

arkadaşım onunn üzrine çıkman için önce temelden başlaman lazım aracına bağlı 8 bin ytl lik arabaya 8 bin ytl masraf eklenmez ona göre araba aırsın önce performans hız lastiği alırsın sonra motora turbo eklersin öle imkanınn varsa

4 Mesaj
28 Temmuz 2010; 15:20:36 

ne tuhaf adamlar var ya araba 5 lira 8 lira diye mi ölçülendirilir ona kalırsa alırsın 5 liraya 85 pontiac yaparsın 10 bin lira masraf edersin maserati gibi olur performans istiyosan 2.0 tempra yazlık komşumda var 150 beygirlik araç 230 beygire çıktı motor modifiye edildi maslakta şimdi benim diyen adama nal toplattırıyo iki gün evvel uzun yol yaptık rüzgarın şiddetinden aynalar neredeyse kapanacak gibi oluyodu varın hesap edin amaç hızsa yapılır ben canlı şahidim ki modifiyeden önce bile performansı passat mış golf muş hikaye kalır

1998 Mesaj
3 Ağustos 2010; 2:36:16 

peki kaç saat de çıkıyo 230 a (!) 225 bg 'lik Focus st nin bile şu anda fabrika verisi 241 ki o arabanın ben daha 255 yaptığını görmedim.Öyle kolay değil 230 'a çıkmak.Havide koyarsın kanıtın olur düz yolda görür 230'u.Birde Merak ediyorum 230'la giderken kaç km sonra sağ sağlim durdurabiliyorsunuz aracı???

Galaxy SIII (GT-I9300)
Omega v57 4.3 JellyBean.

Iphone 5C 16 GB Beyaz - iOS 7.1

138 Mesaj
9 Aralık 2013; 10:42:07 

quote:

Orijinalden alıntı: furkantasdemir

peki kaç saat de çıkıyo 230 a (!) 225 bg 'lik Focus st nin bile şu anda fabrika verisi 241 ki o arabanın ben daha 255 yaptığını görmedim.Öyle kolay değil 230 'a çıkmak.Havide koyarsın kanıtın olur düz yolda görür 230'u.Birde Merak ediyorum 230'la giderken kaç km sonra sağ sağlim durdurabiliyorsunuz aracı???

Tempralar Hız İçin Tasarlanmış Arabalar Sürtünme Kat Sayısının Çook Çok Düşük Olması Arabanın Yüksek Hızda Rahat Bir Şekilde Hareket Etmesini Sağlıyor. Bir Arkadaşım 1.6 TDI 2013 Jetta'sı İle Arkadaşındaki Temprayla Yarış Yaptılar ve Tempra Açık Ara Birinci Ben Jettanın İçindeydim ve 240 KM Hızda Zar Zor Tempraya Yetiştik. Bu Yetmiştir Sanırım.

735 Mesaj
9 Aralık 2013; 10:49:08 

quote:

Tempra ve Tipo araçları çok basite alıyorsunuz. Sedici sürürerseniz demek istediğimi anlarsınız.

3,2 liter 6 cylinder 338 horse power @ 7900 rpm 365 N·m torque @ 4900 rpm0-100 km/h: 4.6 seconds top speed 303 km/h
length 4491 mm height 1372 mm weight 1,549 kg

58 Mesaj
11 Aralık 2013; 0:19:41 

quote:

Orijinalden alıntı: orhanglşt

quote:

Tempralar Hız İçin Tasarlanmış Arabalar Sürtünme Kat Sayısının Çook Çok Düşük Olması Arabanın Yüksek Hızda Rahat Bir Şekilde Hareket Etmesini Sağlıyor. Bir Arkadaşım 1.6 TDI 2013 Jetta'sı İle Arkadaşındaki Temprayla Yarış Yaptılar ve Tempra Açık Ara Birinci Ben Jettanın İçindeydim ve 240 KM Hızda Zar Zor Tempraya Yetiştik. Bu Yetmiştir Sanırım.

3 yıllık hort.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bowties are cool !

138 Mesaj
11 Aralık 2013; 8:59:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Sesto Elemento

quote:

Orijinalden alıntı: orhanglşt

quote:

3 yıllık hort.

aynen :D

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » DH Garaj » Fiat tempra ve Starex e modifiye
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328