Şimdi Ara

Playstation'un müdürü nerede diyenler için gelsin işte burada!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=HqHuWzIChAQ

sonunda yaşadığını öğrenmiş olduk.

• Sonuna kadar dinledim, heralde ps4u avro uzerinden alirken ps3u arap riyali uzerinden aliyorlar, gerci sorsaydi bile bahanesi hazirmistir, ps3leri stoktan satiyoruz ps4ler yeni geldi derler olur biterdi ama gelgelim 1550 liralik konsol degil getirmek lutuf degil bu mereti, yaparsin anlasmani abd fiyatindan getirirsin o zaman at havani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sast

Sonuna kadar dinledim, heralde ps4u avro uzerinden alirken ps3u arap riyali uzerinden aliyorlar, gerci sorsaydi bile bahanesi hazirmistir, ps3leri stoktan satiyoruz ps4ler yeni geldi derler olur biterdi ama gelgelim 1550 liralik konsol degil getirmek lutuf degil bu mereti, yaparsin anlasmani abd fiyatindan getirirsin o zaman at havani.

He yavrum o kadar kolaydı zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

quote:

Sonuna kadar dinledim, heralde ps4u avro uzerinden alirken ps3u arap riyali uzerinden aliyorlar, gerci sorsaydi bile bahanesi hazirmistir, ps3leri stoktan satiyoruz ps4ler yeni geldi derler olur biterdi ama gelgelim 1550 liralik konsol degil getirmek lutuf degil bu mereti, yaparsin anlasmani abd fiyatindan getirirsin o zaman at havani.

+1

• quote:

quote:

sattiklari konsol sayisi dunyaya oranda 100 binde bir var midir ? cok mu onemser sony 400 avro olmus 400 dolar mi olmus Sony Turkiye zorlasa yapar o kadar zor birsey degil. Neyse bana gore hava hos alin 1550 liradan sikayet etmeyin siz bilirsiniz

• quote:

quote:

quote:

sattiklari konsol sayisi dunyaya oranda 100 binde bir var midir ? cok mu onemser sony 400 avro olmus 400 dolar mi olmus Sony Turkiye zorlasa yapar o kadar zor birsey degil. Neyse bana gore hava hos alin 1550 liradan sikayet etmeyin siz bilirsiniz

Dimi?O zaman başbakanda soksun bizi ab ye,zor değil nasıl olsa,vergiler falan azalsın

• her şey ne kadar kolaylaşmiş
  • Vay be

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dimi?O zaman başbakanda soksun bizi ab ye,zor değil nasıl olsa,vergiler falan azalsın

Ab ve vergi ile ps4 fiyatinin belirlenecegi ulke korelasyonuni nasil kurdun bilemiyorum. Kullanicinin yararina olabilecek birseyi bile tartismaya acmadan kapatiyorsunuz, sen soyleyebilir misin neden mumkun olamayacagini, Turkiyeye gelen ps4ler 600 dolara mi uretiliyor. Turkiye neden eu bolgesinde ? Psn altyapisi da dahil ingiltereden aliniyor, basli basina bir tesebbus olsa kendi fiyati olur zaten degilse de birim avrupa bolgesi yerine asya bolgesine baglanabilir.

Saydigin farazi benzetmeleri es geciyorum bana spesifik olarak bir neden soyleyebilir misin ? Nicin bu fikir sana bu kadar imkansiz geldi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ab ve vergi ile ps4 fiyatinin belirlenecegi ulke korelasyonuni nasil kurdun bilemiyorum. Kullanicinin yararina olabilecek birseyi bile tartismaya acmadan kapatiyorsunuz, sen soyleyebilir misin neden mumkun olamayacagini, Turkiyeye gelen ps4ler 600 dolara mi uretiliyor. Turkiye neden eu bolgesinde ? Psn altyapisi da dahil ingiltereden aliniyor, basli basina bir tesebbus olsa kendi fiyati olur zaten degilse de birim avrupa bolgesi yerine asya bolgesine baglanabilir.

Saydigin farazi benzetmeleri es geciyorum bana spesifik olarak bir neden soyleyebilir misin ? Nicin bu fikir sana bu kadar imkansiz geldi

"Turkiye neden eu bolgesinde ? "

Abicim kafan mı iyi ya

• Itachi-san kullanıcısına yanıt
    Cok mu abes bir soru Sony Turkiyenin ekonomik olarak avrupa bolgesine bagli olma zorunlulugu mu var. Bir fikir sunmaya calisiyorum her alintinda carpitiyorsun arkadasim. Oyle planlamis
    olabilirler bence yanlis planlama yapilmis, zaten bu kadar kucuk bir pazar bastan asyaya bagli olsaydi kimsenin umrunda olmazdi diyorum. Bana diyebilirsen yok kardesim bu ulkede ticaret kanunu var o yuzden zorunlu var amenna yok yine carpitacaksan kendini yorma bos yere tartismayalim

• Yeni nesil konsola kavuşmak için iki ay kadar evvel cihazı satıp oyunsuz, mutsuz, sinir stres ile geçen aradan sonra şu yapılan açıklama / röportaja bence çok geç kalındı. Röportajı sonuna kadar izledim, sağolsun Murat SÖNMEZ aklımızdaki tüm soruları dile getirmiş. Bizden bir oyuncu gibi, sanki biz çıkıp sormuşuz gibi sıralamış aklımızdakileri. Belki konsola kavuştuğum için ürün müdürüne olan sinirim geçmiş bilemiyorum. Fakat röportajdada bahsettiği gibi Mustafa YİĞİT'in oğlu olmuş. Sanıyorum sorulan sorulara yapılan açıklamaların gecikmesi bundan kaynaklanıyor. Ön yargıları bir kenara bırakıp izlediğimde ilgili şahısa hak veriyorum. Sonuçta sabırsız bir milletiz. Hemen herşeyde aceleci davranıyoruz. Gerçi benim sinirim acele etmekten değil, verilen sözlerin yerine getirilememiş olmasıydı. Ürün 1399 liradan aralık aylarında raflarda olacak denildi, rafı bırakın ürün ikamet ettiğim şehrin sınırlarına bile giremedi. Sonrasında dolar aldı başını gitti, ürünün satış fiyatı burada 1700 - 1800 arası oldu ve şubatın ilk aylarında raflarda yer aldı. Bende sinirlenip yurtdışından sipariş verdim. Ah diyorum keşke o kadar beklemeseydim. Her neyse, özetle yapılan bu açıklama için bence geç kalındı. Yinede insan yerine konulup biz oyunculara geçde olsa yapılan açıklama için teşekkürler.

• memlekete 300-500 tane konsol getirirsen olacağı bu. adam diyor istanbulun en ünlü bir mağazasında 7 tane konsol satılırmı diyor yok başka iller de satmak için sayıyı azalttık mecburen diyor. birader piyasa kanunudur. talep aşırı fazla arz ise çok çok az ise karaborsa tavan yapar. ondan sonra sen spotçu karaborsacıya imkan ver sonra çıkan partileri de az getir. piyasada euro yükseldi karaborsada 2000-2500 arası gidiyor ben niye 1400 den satayım de. yani bu işi bu hale getiren yine sizin başarısız yönetiminiz.
  • Ezbere konuşması hiç bir şey ifade etmez. Türkçe PSN'e güvenip, hemde destek mahiyetinde PS4 için 12 Aylık üyelik alan kullanıcıyı nasıl cahillik yaparak Arap Ülkeleri ve diğer üçüncü sınıf ülkeler ile bir tutup, mağdur ettiklerini ve buna dayalı olarak bir tane bile açıklama yapma gereği duymamalarını anlatsın. Maşallah 13 Aralıkta stokları tüketip Misyonlarını tamamladıklarından beri çıt çıkmıyor, bu mudur profesyonellik anlayışınız diye sormaları lazım o Röportajda...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.