Şimdi Ara

IP4 Shsh Kaydı Olmadan iOS 7 den iOS 6 ya Dönme %100 garanti ama TETHERED (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.618
Cevap
24
Favori
70.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen guzel noktaya deginilmis 6.1.3 te jb yapili miydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 4 8GB için shsh bulan yokmu yahu ?

• Tebrikler helal olsun hocam
  • 4s için deneyen varmı ve kilit işi ne olacak :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami9686

4s için deneyen varmı ve kilit işi ne olacak :/

Aynen ya deneyen varmı ?Kilit işini hallederizde bir deneyen yokmu
  • Arkadaşlar bu işlem sadece iphone 4 ve alt cihazlarda geçerlidir üst cihazlar 4s 5 5s 5c de geçerli değildir bunun nedenide iphone 4 de donanımsal bir açık olduğundan bu işlemler yapılabiliyor fakat bu açık iphone 4s ile giderildi bu yüzden bu cihazlarda yapamazsınız boşuna denemeyin

• Ben iphone 4 rev a sahibiyim shsh kaydım var ios 6 için rahatça dönebiliyorm fakat bu yöntemi 5.1.1 için deniyeceğim bakalım sonuç nasıl olucak ve şöylede bir önerim var bu işlemleri yaparken cihazı jb yapmak yerine o hatayı alınca direk just boot ile açmaya çalışın sonrasında untethered araç ile jb yapın ondan sonra dfu alıp shsh kaydı alın bu soruna çözüm yolu olabilir

• Akşam bilgisayar başına geçebilirsem hem deneme fırsatım olucak hemdeniphone 4 8gb rev a modelleri için shsh kaydımı paylaşıcam

• Daha önce biyerde duymuştum bunu.

• yanacaksınızzzzz
  • Jailbreak yapmadan direk o hatayı alınca just boot ile telefonu açmayı deneyin arkadaşlar açılması lazım açılırsaişimiz dahada kolaylaşıcaktır

• Arkadaşlar duyduğuma göre bu 37 hatası firware yüklenirken yarıda kesilip veriliyormuş eğer böyleyse bu sorunu aşamayız çünkü sistem dosyalarından bi kaçını yüklememiş oluyor kilit ekranı sorunuda bundan kaynaklanıyr belkide daha başka sorunlarda çıkabilir

• iFaith dump shsh yapınca hata veriyor o hatayı bi vermese herşey bitti zaten eve geliym çalışmaya devam

• iOS 5.1.1 ve 6.1.3 kayıtlarım var. 4.3.3 için deneyeceğim, bakalım ne olacak
  • Bugün mesela telefon iOS 6 olarak dışarı çıktım hep cebimde menüde olarak durdu kilitlemedim telefonu arkadaşın telefonundan kronometre ile baktık telefonu kitledim 15 saniye sonra telefon kapandı şu an iOS 7 olarak kullanıyorum lazım olur diye bi yolu olmalı bunu ya
  • Cihaz iOS 6 döndüğünde temiz bir 6.1.3 kurabiliyormusunuz iTunes üzerinden direk ipsw yukleyebilrsenix belki sorun ortadan kalkar gibi ama modem firmware düşmediği icin yemez buyuk ihtimal

• ysyselimy kullanıcısına yanıt
    Evet temiz bir 6.1.3 kuruluyor fakat imzalamalar açık olmadığı için yeniden restore yapılmıyor
  • iphone gsm rev a yani 3,2 olan sürüm için bir arkadaş shsh dosyası atabilirmi?
    ayrıca şöyle bir fikrim var ios 6.1.3 için çıkan evasion jailbreak tooluyla 37 hatası aldıktan sonra jailbreaklasak,untethered olur ve justboot yapmamıza gerek kalmaz diye düşünüyorum?
  • iPhone rev a için shsh ayarlayacağım su an evde değilim 1 saat sonra evasion dfu modda jailbreak yapıyormu bilen varmı
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.