Şimdi Ara

Samsung, ABD ordusunun akıllı telefon ihalesini kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung, ABD ordusunun akıllı telefon ihalesini kazandı

Kurumsal pazarda da başarı kazanmak isteyen akıllı telefon üreticileri için, kurum ihalelerini kazanmak büyük önem taşıyor. Güvenlik konusunda son dönemde önemli atılımlar yapan Samsung, bunun meyvesini toplamaya başladı.

Gelen bilgilere göre ABD ordusunun 7000 akıllı telefon ihalesini Samsung kazandı. İhalenin konusu ise Nett Warrior sistemi kapsamında askerlerin savaş alanında göğüs bölgesine monte edilecek Galaxy Note 2 cihazları ile sürekli bağlantı ve takip halinde kalmak.

Samsung ayrıca Nett Warrior sisteminin bazı kısımları için altyapı ihalesini de kazanmıştı. Bu ihale sonrasında NSA'nın da Samsung'dan akıllı telefon siparişi vereceği belirtiliyor.

Samsung'un kazandığı bu başarının diğer ihalelerde de referans olabileceği dile getiriliyor. Samsung da ihaleyi kazandığı için oldukça memnun. 

Kurumsal alanda BlackBerry'nin, güvenlik çözümleri sayesinde önemli bir üstünlüğü mevcut. Ancak KNOX gibi çözümleri ile Samsung da kendisini göstermiş durumda ve BlackBerry'den daha fazla pay çalabileceği tahmin ediliyor.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Samsung-wins-order-from-military-as-it-takes-business-away-from-BlackBerry_id52616

• Düşman tam göğsünden vurur askeri artık plastik var orda nasıl olsa

• Galaxy megayi kalkan niyetine kullanirlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung icin prestij yükselten bir başarı

• quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Bach

Galaxy megayi kalkan niyetine kullanirlar

Haberi okudum aynı şeyi düşündüm.Alta yazmaya geldim yazılmış :)

+1
  • Amerikan ordusu neden Kore firmasını kazandırır anlamış değilim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iboocum

Düşman tam göğsünden vurur askeri artık plastik var orda nasıl olsa

Şimdi sen kevlar ın da metal falan olduğunu sanıyorsundur?
  • https://imagizer.imageshack.us/v2/640x425q90/703/x7vg4.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzy55ozzy -- 16 Şubat 2014; 0:29:02 >
  • Yolda olan galaxy s75in kalkan olma ihtimali artık çok yüksek

• Yeni seyyar piriz Sat timleri yetiştirmeliler.

• Plastikçiler, çöpçüler, stabil değilciler gelmiş. Bi' siz biliyodunuz zaten.

• bu ihalenin açıklaması belli Samsung ile Amerikan ordusu iş geliştirme anlaşması yaptılar ordu da geliştirilen özel teknolojiye teknok ve donanım anlamında erişme yetisine sahip olacak diğer bir detay samsung un üretim fabrikalarıda mevcut zaman içerisinde DARPA nın teknolojik cihazlarının üretimini bile Samsung yapabilir diye düşünüyorum ...

Amerika Kontrol edemediği hiç bişiyi kullanmaz özellikle Ordu departmanları Bakınız Apple iPhone kapalı sistem direk elenmiş durumda ...

• Şimdi yorum yapardım ama kesin takibe takılırım isteyen pm atsın

• Güney Kore, Amerika'nın resmi olmasada işgali altında. Amerika, Kore ile bilgi paylaşmak veya teknoloji geliştirme konusunda herhangibir sorun görmez o yüzden.

Ne diyelim onlar ermiş muradına.
  • Abd ordusundan şikayet var touchwiz kasıyormuş.

• Apple'dan yeni dava: Sen benim ülkemde nasıl ihale kazanırsın!!!
  • merak ettim niye Note 2 ? Daha gelismis bir pille Note 3 olabilirdi bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erıs

Amerikan ordusu neden Kore firmasını kazandırır anlamış değilim

Kore amerikanın ondan olmasın
  • Samsun gerçekten meyvelerini toplamış yaptığı atılımın..
    Ama Note 2 biraz büyük olmayacakmı askerlerin göğüslerinde taşımaları için? :)

• Note 2 seçiminin sebebini açıklasalarmış keşke,daha günceli varken

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.