Metro %50 indirim govego.com
157 Cevap22706 Görüntüleme7 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

9 Mesaj
Katılım Zamanı:
28 Temmuz 2011;
Durum:
Forumda değil
15 Şubat 2014; 22:37:21 

https://www.govego.com/KampanyaDetay/18

*Siteden alınan bilgiler net değil ben tam emin olamadım tercih sizin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frkhnnhkrf -- 15 Şubat 2014; 23:58:47 >

33 Mesaj
Katılım Zamanı:
16 Aralık 2007;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
15 Şubat 2014; 23:00:39 

daha bugün aldım bileti. acaba indirimden faydalanabilir miyim ki

9 Mesaj
Katılım Zamanı:
28 Temmuz 2011;
Durum:
Forumda değil
15 Şubat 2014; 23:03:26 

Sitede ki canlı destek az önce açıktı hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

33 Mesaj
Katılım Zamanı:
16 Aralık 2007;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
15 Şubat 2014; 23:06:09 

bakıyorum şimdi hocam. bu arada 2 tlye alınıyormuş. haberiniz olsun

ekleme; aslında bileti iptal edip alabilirim. tamamı ödenir yazıyor biletin arkasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eoudoxias -- 15 Şubat 2014; 23:09:23 >

4 Mesaj
Katılım Zamanı:
10 Şubat 2014;
Durum:
Forumda değil
15 Şubat 2014; 23:07:47 

açık bilete çevirme imkanı nerede yazıyor ki?

9 Mesaj
Katılım Zamanı:
28 Temmuz 2011;
Durum:
Forumda değil
15 Şubat 2014; 23:11:18 

Hocam az önce canlı destekten sordum bende 3 adet bilet alıp bunları açık bilete çevirip daha sonra kullanabilir miyim diye evet kullanabilirsiniz dendi..Ama doğrulamak için bir de siz sorun isterseniz.

653 Mesaj
Referanslar: 33

Katılım Zamanı:
12 Ağustos 2007;
Durum:
Forumda değil

15 Şubat 2014; 23:32:00 

Liste Fiyatı yani 65 TL uzerinden Indirim oluyor Bilginize 48 tl lik bilet 33 Tl oldu

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

33 Mesaj
Katılım Zamanı:
16 Aralık 2007;
Durum:
Forumda değil

15 Şubat 2014; 23:39:52 

quote:

Orijinalden alıntı: victorist

Liste Fiyatı yani 65 TL uzerinden Indirim oluyor Bilginize 48 tl lik bilet 33 Tl oldu

esk - izmit liste fiyatı 25 tl internet fiyatı 24 tl. her türlü karda oluyorum ben

14.5 tl geliyor. izmit istanbul fiyatı 18 tl

61 Mesaj
Referanslar: 1

Katılım Zamanı:
28 Eylül 2008;
Durum:
Forumda değil

15 Şubat 2014; 23:40:07 

Durum bu şekilde.
0

69 Mesaj
Referanslar: 36

Katılım Zamanı:
2 Kasım 2013;
Durum:
Forumda değil

15 Şubat 2014; 23:44:49 

bilet iptali ve açık bilet e çevirmiyolar. ben normal kampanyasız bilet aldım adamlar iptalini dahi yapmıolar. uzak durun bu firmadan, yeni ve üçkağıtçı bi firma oldukları kesin. sürekli metro turizm ile iletişim kurun diolar, metroyu arıorum, neden bizimle irtibat kurun dediler anlamıyoruz diolar, ve de zaten metro kampanyayı sonlandırcakmış en kısa sürede, çok fazla şikayet alıyorlarmış, biletler bile patlayabilir bizlerin.

BİLET alıyorum, tc mi doğru girioyum, bana gelen mailime dijital bilette farklı sallamasyon tc ile alınmış bilet geliyor, TAMAMEN YASAL SUÇtur bu. BTK ya ve İHBAR a derhal yazı yazdım bunla alakalı ilgilenecektirler bööle şeylerle ilgileniyorlar. GOVEGO sitesinden kesnlikle uzak durun tavsiyem olarak. bilet iptali, açığa alma kesnlikle yok, tarih değiştirme olayıda tam bir dert , adamların kendilerinden kampanylarından haberleri bile yok ki sitede 1 tane doğru dürüst sadece bu kampanya var.

69 Mesaj
Referanslar: 36

Katılım Zamanı:
2 Kasım 2013;
Durum:
Forumda değil

15 Şubat 2014; 23:47:11 

ve de belirteyim de yanlışlık yapmayın, gidiş dönüş bileti sakın almayın, indirim sadece 1 bilette oluyor, yani gidiş dönüş için 2x2 alıp ayrı ayrı biletleri alın. kampanya yeni değil 3-4 gündür zaten nette vardı.

9 Mesaj
Katılım Zamanı:
28 Temmuz 2011;
Durum:
Forumda değil
15 Şubat 2014; 23:51:51 

@illiyyin131 hocam bana da açık bilete çevirebilirsiniz dendi az önce demek ki @imax1 hocamın da dediği gibi müşteri hizmetlerinin de kampanya hakkında tam bir bilgisi yok.En iyisi hiç riske girmeyip şehirfırsatı nın kampanyasını beklemek gibi duruyor.Bilgilendirme için teşekkürler.

33 Mesaj
Katılım Zamanı:
16 Aralık 2007;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 0:00:54 

kararsız kaldım. riske girip bileti iptal edip govegodan %50 indirimli mi alsam yoksa iptal falan etmeyip aynı fiyattan mı alsam.
belirttiğim tarihte kesin gideceğim ama çok kararsızım yav

1385 Mesaj
Referanslar: 45

Katılım Zamanı:
8 Ekim 2008;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 0:04:44 

şehirfırsatı kodları vardı 2 liraya, onlar bitti mi ?

Alışverişlerim :

unspokenfear > SE W995 , Eray89 < SE Xperia X10i , gorkemdirik > SE Xperia X10i , MemQo1 > SE Xperia X1 , otomobilci_x < Huawei ideos X5 , zalman_1 > Motorola Atrix 4G , MsTms < Exper Laptop , arsoy < SE M600i , 5kursun < FujiFilm S5600 , RuHsUz PiNoKyO > iPod Touch 3G 32GB , ÖmerFarukBal > Pentax K10D , yusufaslan44 < iPod Touch 4G 32GB , gözlüklü > C903 , kaan_9292 < SE C905 , nihatxxx > iPod Touch 4G 32 GB , Şehr-i Hüzün > SE W995 , er1710 > SE C901 , musty13 > Nokia C5-03 , moRaCe < Pentax K-5 , fLava < iPhone 3GS , akinarcak < 2 adet iPhone 3GS , mitrox < 2 adet iPhone 4S , iPhone 4 32GB , enclave < Atrix , Burn in Hell < Razr XT910 slayer_00 < Galaxy S IV , cemosass < Monster Laptop

Toplamda 22100 TL İşlem Hacmi - %100 Karşılıklı Memnuniyet

127 Mesaj
Katılım Zamanı:
3 Ekim 2010;
Durum:
Forumda değil
16 Şubat 2014; 0:06:11 

şehirfırsatında nasıl bi kampanya oluyor kardeş? daha avantajlımı oluyor nisan ayına 3 tane bilet lazım ona göre beklerim.

Bu mesajda bahsedilenler: frkhnnhkrf

9 Mesaj
Katılım Zamanı:
28 Temmuz 2011;
Durum:
Forumda değil
16 Şubat 2014; 0:16:05 

@quvardci 3 tl ye %50 indirim kodu vardı hocam geçen aylarda hem kodu acente de kullanıp açık bilete çevirebiliyorduk.Burda bileti govego dan almak zorunlu o sıkıntı çıkarabilir diye ben bir tane alacağım sanırım.
En son kampanya daki kodların kullanımı 31 ocak ta bitmişti @yunuss.10 hocam.

89 Mesaj
Referanslar: 14

Katılım Zamanı:
22 Eylül 2013;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 0:42:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

bakıyorum şimdi hocam. bu arada 2 tlye alınıyormuş. haberiniz olsun

ekleme; aslında bileti iptal edip alabilirim. tamamı ödenir yazıyor biletin arkasında

Yok hocam ödenmiyor geri 3 gün önce başıma geldi. İst. gidişim iptal olduğu için sefer 15 gün kala indirimsiz aldığım biletin ücretini arkasında yazan yazıya dayanarak geri almak istedim, fakat gişede ki görevli sen o yazıya bakma diyerek geri çevirdi.

Bende bu sefer metro tur. m. hizmetlerini aradım durumu izah etmeme rağmen yönetim kurulu kararı nedeniyle bilet ücretlerinin iadesinin olmadığını söylediler. Bende 6 ay içinde kullanılmak üzere açık bilete çevirdim mecburen. Gerisi bir yığın tartışma, metro kendi yazdığı sözleşmesine uymayarak suç işliyor.

28 Mesaj
Referanslar: 0
Katılım Zamanı:
3 Nisan 2012;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 0:55:37 

Alternatif olarak avea ulusoy kampanya var.yuzde 30 indirim sagliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

33 Mesaj
Katılım Zamanı:
16 Aralık 2007;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 0:58:44 

quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Yok hocam ödenmiyor geri 3 gün önce başıma geldi. İst. gidişim iptal olduğu için sefer 15 gün kala indirimsiz aldığım biletin ücretini arkasında yazan yazıya dayanarak geri almak istedim, fakat gişede ki görevli sen o yazıya bakma diyerek geri çevirdi.

Bende bu sefer metro tur. m. hizmetlerini aradım durumu izah etmeme rağmen yönetim kurulu kararı nedeniyle bilet ücretlerinin iadesinin olmadığını söylediler. Bende 6 ay içinde kullanılmak üzere açık bilete çevirdim mecburen. Gerisi bir yığın tartışma, metro kendi yazdığı sözleşmesine uymayarak suç işliyor.

yönetmelikte yazıyor hocam. ne demek veremem. valla kız arkadaşım avukat çok zor değil yani. hatta yanımda yönetmelikle giderim. vermek zorundalar.
madde 38 -
(9) Yetki belgesi sahipleri, otobüs hareket saatinin 24 saat öncesine kadar yapılacak müracaatlarda, bilet ücretinin tamamını iade etmek, otobüs hareket saatinden 12 saat öncesine kadar yapılacak müracaatlarda ise 6 ay geçerli açık bilet düzenlemek zorundadırlar.
http://www.mevzuat.gov....iski=0&sourceXmlSearch=

fotoğrafını çektim valla. kavga çıkarırım orada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eoudoxias -- 16 Şubat 2014; 1:02:00 >

43 Mesaj
Referanslar: 2

Katılım Zamanı:
15 Eylül 2011;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 0:59:56 

Metroya günahımı vermem bu saatten sonra laf ebesi yapıp kuponu millete kitliyolar başka bişey değil.

89 Mesaj
Referanslar: 14

Katılım Zamanı:
22 Eylül 2013;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 1:04:42 

quote:

yönetmelikte yazıyor hocam. ne demek veremem. valla kız arkadaşım avukat çok zor değil yani. hatta yanımda yönetmelikle giderim. vermek zorundalar.
madde 38 -
(9) Yetki belgesi sahipleri, otobüs hareket saatinin 24 saat öncesine kadar yapılacak müracaatlarda, bilet ücretinin tamamını iade etmek, otobüs hareket saatinden 12 saat öncesine kadar yapılacak müracaatlarda ise 6 ay geçerli açık bilet düzenlemek zorundadırlar.
http://www.mevzuat.gov....iski=0&sourceXmlSearch=

Mevzuatı bende biliyorum hocam. Onuda geçtim kendi bilgilendirmesine göre hareket etmek zorunda. Bilete imza attığımız için sözleşme niteliğinde fakat, uymak zorunda olmasına rağmen vermediler. Uğraşacak adam lazım bence siz uğraşın. Fakat burası Türkiye bunu unutmayın.

Ne demiş şair " ben yanmazsam, sen yanmazsan; nasıl kavuşur karanlıklar aydınlığa"

33 Mesaj
Katılım Zamanı:
16 Aralık 2007;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 1:09:27 

quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Mevzuatı bende biliyorum hocam. Onuda geçtim kendi bilgilendirmesine göre hareket etmek zorunda. Bilete imza attığımız için sözleşme niteliğinde fakat, uymak zorunda olmasına rağmen vermediler. Uğraşacak adam lazım bence siz uğraşın. Fakat burası Türkiye bunu unutmayın.

Ne demiş şair " ben yanmazsam, sen yanmazsan; nasıl kavuşur karanlıklar aydınlığa"

avukatların ayda 1 tane ücretsiz dava açma hakları var. veririm kız arkadaşıma uğraşsın 25 tl sinde değilim. adam gibi uysunlar yönetmeliğe.

25 tl lik bilet için 300 tl öderler ondan sonra akıllanırlar bunlar zaten.

burası türkiye vs si yok. yönetmelikte yazıyor mu bu yazıyor. uygulamak zorundalar. davayı bile bile kaybedeceklerini bildikleri halde yapmazlarsa sıkıntı onlarda

ekleme; bileti sorunsuz bir şekilde iptal ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eoudoxias -- 16 Şubat 2014; 12:00:22 >

40 Mesaj
Katılım Zamanı:
12 Mart 2004;
Durum:
Forumda değil
16 Şubat 2014; 1:32:59 

0

Bende bir sürü kötü olaylar yaşadım metroda ama sıcak fırsatçıyız işte arkadaş 10 tl 10 tl dir ...
0

34 Mesaj
Katılım Zamanı:
22 Eylül 2007;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 2:49:34 

govego sitesinden aldığımız bileti otogardan bilet olarak elimize alabiliyormuyuz ?
yarın bir gün site çöker firma batar tarih değiştirmeye çalışırız sorun yaşamamak için soruyorum

174 Mesaj
Referanslar: 6

Katılım Zamanı:
27 Temmuz 2010;
Durum:
Forumda

16 Şubat 2014; 8:11:29 

gidiş dönüş aldığımızda ikisi için ayrı kodmu gerekiyor acaba

104 Mesaj
Katılım Zamanı:
8 Ocak 2013;
Durum:
Forumda değil
16 Şubat 2014; 9:37:27 

yarım saattir bu çıkıyor.
0

33 Mesaj
Katılım Zamanı:
16 Aralık 2007;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 12:00:57 

quote:

Orijinalden alıntı: icmimar2564

gidiş dönüş aldığımızda ikisi için ayrı kodmu gerekiyor acaba

1 kod 1 bilet. 2 kod 2 bilet. yani ikisi içinde farklı kod almanız lazım

203 Mesaj
Referanslar: 8

Katılım Zamanı:
13 Kasım 2004;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 12:36:23 

gavego araclığı ile %50 indirimli 2 adet bilet aldım, gidiş geliş için ayrı kod almak gerekiyor gavego dan biletiniz aldıktan sonra METRO firmasından e-postanıza elektronik bilet gönderiliyor, ayrıca otogarda da METRO yazıhanesinden normal bilet veriliyor. herhangi bir sorun yok normalde 57 TL lik Çanakkale biletini (Liste fiyatı 60 TL) 30 TL ye aldım karlı oldu

Alışveriş yaptıklarım; goztepeli_TR, cembo, cango34

174 Mesaj
Referanslar: 6

Katılım Zamanı:
27 Temmuz 2010;
Durum:
Forumda

16 Şubat 2014; 16:17:20 

quote:

1 kod 1 bilet. 2 kod 2 bilet. yani ikisi içinde farklı kod almanız lazım

Eyvallah ustam.

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
4 gün 17 sa. 9 dk. kadarı kaldı.
16 Şubat 2014; 16:31:24 

İstanbuldan Sakarya'ya gidecektim bugün 22tl olan bilet parası 10tl ye geldi teşekkürler indirim indirimdir :)

18 Mesaj

Katılım Zamanı:
18 Haziran 2013;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 17:45:42 

açık bilete çevriliyor mu beyler

55 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Şubat 2010;
Durum:
Forumda değil
16 Şubat 2014; 20:48:01 

Şansa bak bugün için Ankaradan Burhaniye'ye sefer yok diyor halbuki dün 53tl verip bileti aldım ne saçma bir iş bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

60 Mesaj
Katılım Zamanı:
1 Şubat 2012;
Durum:
Forumda değil
16 Şubat 2014; 21:09:53 

Bu tip tüm kampanyalarda yasa gereği yolcuların sadece %10'u kampanyadan faydalanabilir. Yani mesela 40 kişilik seferde sadece 4 yolcu bu indirimden faydalanabilir. Bu yolculardan farklı fırsatları kullananlarda olabilirler, örneğin diğer fırsat sitelerinden aldıkları kodları kullananlar gibi. Göz önünde bulundurulması gereken hususlardan biride budur.

33 Mesaj
Katılım Zamanı:
16 Aralık 2007;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 21:16:03 

ben şimdi kupon kodu ile indirimli aldım diyelim. metro da seferi yolcu azlığından dolayı iptal etti. paramı alabilecekmiyim acaba.
bir de istanbul otobüsü iptal olur mu acaba. bileti ona göre alacam da

şu an otobüs bom boş gözüküyor. alan kimse yok

11 Mesaj
Referanslar: 13

Katılım Zamanı:
3 Aralık 2013;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 22:18:50 

yok beyler açık bilete çevrilmiyor... artı bir kod bir bilet için geçerli...
gidiş dönüşe tek kod geçersizdir.. gidiş için bir kod dönüş için ayrı bir kod lazım.. yani 2 tl lik fırsattan iki adet almanız lazım :)
o da eder 4 tl :)

BEKLERKEN ZOR GEÇTİ ZAMAN HEP ESTİ RÜZGAR YOKTU YELKEN , ŞİMDİ YELKEN VAR HİÇ RÜZGAR YOK SÖYLE YALAN MI LAN!!

404 Mesaj
Katılım Zamanı:
16 Ocak 2010;
Durum:
Forumda değil
16 Şubat 2014; 22:21:46 

Ahanda acunda çıktı reklamlarında site patlar yakında :)

95 Mesaj
Katılım Zamanı:
2 Ekim 2005;
Durum:
Forumda değil
16 Şubat 2014; 22:22:09 

Az önce Yetenek Sizsiniz reklam arasında Acun govego reklamı yaptı, sağlam firma olsa gerek.

1556 Mesaj
Referanslar: 49

Katılım Zamanı:
17 Temmuz 2005;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 22:23:54 

quote:

Orijinalden alıntı: kenya64

Az önce Yetenek Sizsiniz reklam arasında Acun govego reklamı yaptı, sağlam firma olsa gerek.

Acun'un daha önce reklamını yaptığı bir firma vardı. Ucuza harddisk falan satmıştı ama en sonunda firma patlamıştı.

80 Mesaj

Katılım Zamanı:
24 Ocak 2007;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 22:26:44 

Geçen ki groupon kampanyasından gidiş dönüş metrodan bilet almıştım tavsiyem odur ki rotanız 6 saatten uzun sürüyorsa metroyla gitmeyin,net

Gidiş dönüş wireless olacak dendi ne gidiş ne dönüş wireless yoktu,lig tv var dendi yoktu,koltuk arkası tv lerde usb yok mp3 telefon şarj edemiyorsunuz,servisi çok zayıf kaptanları hödük

Metro tamamen şans işi ben pişman oldum 14 saatlik bir yolculuktu,yani tamamen şans işi metro ile memnun yada pişman olmanız adamların standardı yok.

95 Mesaj
Katılım Zamanı:
2 Ekim 2005;
Durum:
Forumda değil
16 Şubat 2014; 22:27:10 

quote:

Orijinalden alıntı: mahapurusha

Acun'un daha önce reklamını yaptığı bir firma vardı. Ucuza harddisk falan satmıştı ama en sonunda firma patlamıştı.

:( kime güveneceğiz biz yahu.

842 Mesaj
Katılım Zamanı:
27 Aralık 2009;
Durum:
Forumda değil
16 Şubat 2014; 22:35:23 

quote:

Orijinalden alıntı: kenya64

:( kime güveneceğiz biz yahu.

Acun'a parayı bastıran reklamını yaptırır. Daha önce de (mahapurusha nickli arkadaşın belirttiği gibi) tarihi bir fiyasko yaşanmıştı, piyasaya çıkmamış ürünleri dahi satışa "koydular" (ön ödemeli).

Şimdi "çöp", "tırt" şeklinde mesaj yazıp sözde ekol yaratmaya çalışan yeni yetmeler o zaman neredeydi, çok merak ediyorum.

Ekleme: Acun'un güvenirliği (!) ve de Metro'nun hizmet kalitesi (!) bir araya gelince çoook büyük bir beklentiye girmeyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal07 -- 16 Şubat 2014; 22:39:50 >

301 Mesaj
Referanslar: 4

Katılım Zamanı:
6 Haziran 2008;
Durum:
Forumda değil

16 Şubat 2014; 23:15:48 

%50 kupon aldım 2014 sonuna kdr geçerli diye ama not koymuşlar biletler 31 ocağa kdr alınmalıdır diye vermediler indirimimi. İndirimsiz bile en ucuz metroydu ama gittim 7 tl fazla verdim başka yerden aldım bileti. Kampanya diye insan kandırıyorlar ayıp ayıp.

171 Mesaj
Katılım Zamanı:
17 Temmuz 2013;
Durum:
Forumda değil
17 Şubat 2014; 13:06:42 

bugun govegodan bilet alvaktim metro kredi kartim olmadigindan alanadim kredi karti olup yardim edermisiniz bende eft gecim size yardimci olablicek var mi bu konuda ??

171 Mesaj
Katılım Zamanı:
17 Temmuz 2013;
Durum:
Forumda değil
17 Şubat 2014; 15:24:14 

@crazy_mulo ılgılendıgı ıcın cok tesekurler hocam fırumda sızın gbılerını bulmak zor tekrar tesekur edıyorum ıı forumlar

300 Mesaj
Katılım Zamanı:
2 Ocak 2006;
Durum:
Forumda değil
17 Şubat 2014; 17:21:16 

quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

Geçen ki groupon kampanyasından gidiş dönüş metrodan bilet almıştım tavsiyem odur ki rotanız 6 saatten uzun sürüyorsa metroyla gitmeyin,net

Gidiş dönüş wireless olacak dendi ne gidiş ne dönüş wireless yoktu,lig tv var dendi yoktu,koltuk arkası tv lerde usb yok mp3 telefon şarj edemiyorsunuz,servisi çok zayıf kaptanları hödük

Metro tamamen şans işi ben pişman oldum 14 saatlik bir yolculuktu,yani tamamen şans işi metro ile memnun yada pişman olmanız adamların standardı yok.

6 saat bile fazla. hafta sonu bursa gidis donus yaptim; sabah 5 , hopadan gelen araca binekcetim, 4.45 de vardim ... araclari ariza yapmis, bileti aciga cevirdiler. Allahtan hemen o dakika Esadas in arabasi konya yolu uzerinde beklemede idi, ona yonlendirdiler. Donuste dolmus gibi her yere ugradi, yolcu aldi, yolcu indirdi, tabiiki her yere seferi olmasinin tek yolu bu, ayri ayri araba koymasinin yolu yok neticede. Servise gelince; bu kadar kotu servisi Kars firmalarina gordum simdiye kadar. Kisacasi uzun yol yapmayin tavsiyesini ben de yapiyorum, beklentinizi cok dusuk tutun, ikramlarinizi kendiniz alin :D muavinin goruntu ve sesini de kafanizda kisin, ki kendi basina irite edici olabiliyorlar.

72 Mesaj

Katılım Zamanı:
20 Temmuz 2008;
Durum:
Forumda değil

17 Şubat 2014; 22:23:49 

bu size acunun sanırım http://whois.domaintools.com/govego.com whois bilgilerinde öyle yazıyor. Yanlız suanda siteye giriş yapmaıyorum hepmi böyleydi acılırmı bilet almam gerekiyor.

4 Mesaj
Katılım Zamanı:
7 Ekim 2011;
Durum:
Forumda değil
17 Şubat 2014; 22:46:39 

arkadaşlar nasıl güvenli midir

209 Mesaj
Referanslar: 43

Katılım Zamanı:
13 Ekim 2012;
Durum:
Forumda değil

17 Şubat 2014; 22:48:50 

Arkadaşlar bugün tek yön bilet aldık sıkıntı olmadı fakat indirim oranı tam %50 olmuyor!! Yine de deneyin daha ucuza almış olacaksınız

1385 Mesaj
Referanslar: 45

Katılım Zamanı:
8 Ekim 2008;
Durum:
Forumda değil

18 Şubat 2014; 0:07:25 

quote:

Orijinalden alıntı: brak13

Ahanda acunda çıktı reklamlarında site patlar yakında :)

patlamış harbiden siteye erişim yok şu an adamlar yoğunluktan dolayı geçici bir süre erişim yok yazmışlar

Alışverişlerim :

unspokenfear > SE W995 , Eray89 < SE Xperia X10i , gorkemdirik > SE Xperia X10i , MemQo1 > SE Xperia X1 , otomobilci_x < Huawei ideos X5 , zalman_1 > Motorola Atrix 4G , MsTms < Exper Laptop , arsoy < SE M600i , 5kursun < FujiFilm S5600 , RuHsUz PiNoKyO > iPod Touch 3G 32GB , ÖmerFarukBal > Pentax K10D , yusufaslan44 < iPod Touch 4G 32GB , gözlüklü > C903 , kaan_9292 < SE C905 , nihatxxx > iPod Touch 4G 32 GB , Şehr-i Hüzün > SE W995 , er1710 > SE C901 , musty13 > Nokia C5-03 , moRaCe < Pentax K-5 , fLava < iPhone 3GS , akinarcak < 2 adet iPhone 3GS , mitrox < 2 adet iPhone 4S , iPhone 4 32GB , enclave < Atrix , Burn in Hell < Razr XT910 slayer_00 < Galaxy S IV , cemosass < Monster Laptop

Toplamda 22100 TL İşlem Hacmi - %100 Karşılıklı Memnuniyet