Şimdi Ara

Metro %50 indirim govego.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
4
Favori
32.625
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.govego.com/KampanyaDetay/18

*Siteden alınan bilgiler net değil ben tam emin olamadım tercih sizin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayrakkaa -- 15 Şubat 2014; 23:58:47 >

• daha bugün aldım bileti. acaba indirimden faydalanabilir miyim ki
  • Sitede ki canlı destek az önce açıktı hocam.
  • bakıyorum şimdi hocam. bu arada 2 tlye alınıyormuş. haberiniz olsun

ekleme; aslında bileti iptal edip alabilirim. tamamı ödenir yazıyor biletin arkasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eoudoxias -- 15 Şubat 2014; 23:09:23 >
  • açık bilete çevirme imkanı nerede yazıyor ki?
  • Hocam az önce canlı destekten sordum bende 3 adet bilet alıp bunları açık bilete çevirip daha sonra kullanabilir miyim diye evet kullanabilirsiniz dendi..Ama doğrulamak için bir de siz sorun isterseniz.
  • Liste Fiyatı yani 65 TL uzerinden Indirim oluyor Bilginize 48 tl lik bilet 33 Tl oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: victorist

Liste Fiyatı yani 65 TL uzerinden Indirim oluyor Bilginize 48 tl lik bilet 33 Tl oldu

esk - izmit liste fiyatı 25 tl internet fiyatı 24 tl. her türlü karda oluyorum ben

14.5 tl geliyor. izmit istanbul fiyatı 18 tl
  • Durum bu şekilde.
     Metro %50 indirim govego.com
  • bilet iptali ve açık bilet e çevirmiyolar. ben normal kampanyasız bilet aldım adamlar iptalini dahi yapmıolar. uzak durun bu firmadan, yeni ve üçkağıtçı bi firma oldukları kesin. sürekli metro turizm ile iletişim kurun diolar, metroyu arıorum, neden bizimle irtibat kurun dediler anlamıyoruz diolar, ve de zaten metro kampanyayı sonlandırcakmış en kısa sürede, çok fazla şikayet alıyorlarmış, biletler bile patlayabilir bizlerin.

BİLET alıyorum, tc mi doğru girioyum, bana gelen mailime dijital bilette farklı sallamasyon tc ile alınmış bilet geliyor, TAMAMEN YASAL SUÇtur bu. BTK ya ve İHBAR a derhal yazı yazdım bunla alakalı ilgilenecektirler bööle şeylerle ilgileniyorlar. GOVEGO sitesinden kesnlikle uzak durun tavsiyem olarak. bilet iptali, açığa alma kesnlikle yok, tarih değiştirme olayıda tam bir dert , adamların kendilerinden kampanylarından haberleri bile yok ki sitede 1 tane doğru dürüst sadece bu kampanya var.

• ve de belirteyim de yanlışlık yapmayın, gidiş dönüş bileti sakın almayın, indirim sadece 1 bilette oluyor, yani gidiş dönüş için 2x2 alıp ayrı ayrı biletleri alın. kampanya yeni değil 3-4 gündür zaten nette vardı.
  • @illiyyin131 hocam bana da açık bilete çevirebilirsiniz dendi az önce demek ki @imax1 hocamın da dediği gibi müşteri hizmetlerinin de kampanya hakkında tam bir bilgisi yok.En iyisi hiç riske girmeyip şehirfırsatı nın kampanyasını beklemek gibi duruyor.Bilgilendirme için teşekkürler.
  • kararsız kaldım. riske girip bileti iptal edip govegodan %50 indirimli mi alsam yoksa iptal falan etmeyip aynı fiyattan mı alsam.
    belirttiğim tarihte kesin gideceğim ama çok kararsızım yav
  • şehirfırsatı kodları vardı 2 liraya, onlar bitti mi ?
  • şehirfırsatında nasıl bi kampanya oluyor kardeş? daha avantajlımı oluyor nisan ayına 3 tane bilet lazım ona göre beklerim.
  • @quvardci 3 tl ye %50 indirim kodu vardı hocam geçen aylarda hem kodu acente de kullanıp açık bilete çevirebiliyorduk.Burda bileti govego dan almak zorunlu o sıkıntı çıkarabilir diye ben bir tane alacağım sanırım.
    En son kampanya daki kodların kullanımı 31 ocak ta bitmişti @yunuss.10 hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

bakıyorum şimdi hocam. bu arada 2 tlye alınıyormuş. haberiniz olsun

ekleme; aslında bileti iptal edip alabilirim. tamamı ödenir yazıyor biletin arkasında

Yok hocam ödenmiyor geri 3 gün önce başıma geldi. İst. gidişim iptal olduğu için sefer 15 gün kala indirimsiz aldığım biletin ücretini arkasında yazan yazıya dayanarak geri almak istedim, fakat gişede ki görevli sen o yazıya bakma diyerek geri çevirdi.

Bende bu sefer metro tur. m. hizmetlerini aradım durumu izah etmeme rağmen yönetim kurulu kararı nedeniyle bilet ücretlerinin iadesinin olmadığını söylediler. Bende 6 ay içinde kullanılmak üzere açık bilete çevirdim mecburen. Gerisi bir yığın tartışma, metro kendi yazdığı sözleşmesine uymayarak suç işliyor.

• Alternatif olarak avea ulusoy kampanya var.yuzde 30 indirim sagliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

bakıyorum şimdi hocam. bu arada 2 tlye alınıyormuş. haberiniz olsun

Yok hocam ödenmiyor geri 3 gün önce başıma geldi. İst. gidişim iptal olduğu için sefer 15 gün kala indirimsiz aldığım biletin ücretini arkasında yazan yazıya dayanarak geri almak istedim, fakat gişede ki görevli sen o yazıya bakma diyerek geri çevirdi.

Bende bu sefer metro tur. m. hizmetlerini aradım durumu izah etmeme rağmen yönetim kurulu kararı nedeniyle bilet ücretlerinin iadesinin olmadığını söylediler. Bende 6 ay içinde kullanılmak üzere açık bilete çevirdim mecburen. Gerisi bir yığın tartışma, metro kendi yazdığı sözleşmesine uymayarak suç işliyor.

yönetmelikte yazıyor hocam. ne demek veremem. valla kız arkadaşım avukat çok zor değil yani. hatta yanımda yönetmelikle giderim. vermek zorundalar.
    madde 38 -
    (9) Yetki belgesi sahipleri, otobüs hareket saatinin 24 saat öncesine kadar yapılacak müracaatlarda, bilet ücretinin tamamını iade etmek, otobüs hareket saatinden 12 saat öncesine kadar yapılacak müracaatlarda ise 6 ay geçerli açık bilet düzenlemek zorundadırlar.
    http://www.mevzuat.gov.tr/Metin.Aspx?MevzuatKod=7.5.13108&MevzuatIliski=0&sourceXmlSearch=

fotoğrafını çektim valla. kavga çıkarırım orada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eoudoxias -- 16 Şubat 2014; 1:02:00 >

• Metroya günahımı vermem bu saatten sonra laf ebesi yapıp kuponu millete kitliyolar başka bişey değil.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.