Şimdi Ara

Metro %50 indirim govego.com (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
4
Favori
32.625
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C.tesi gunu gerizekali metroyla bursa manisa seferi yaptim. Beni manisada indirmeyi unutmuslar izmir otobaninin ortasinda indirdiler. 1 saat ugrastim sehir merkezine donmek icin. M. Hizmetlerini aradim 2 kere suratima kapattilar. Bundan sonra metro bitmistir benim icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • govego dan aldık kodu, seferde kullanalım dedik. bilet fiyatı 34 tl, yaptığı indirim 4 tl. %50 hikaye haberiniz olsun. almayın aldırmayın, tamamen yanlış ve eksik bilgilendirme.
  • Dikkatli okumak lazım indirim liste fiyatı üzerinden yapılıyor yoğun kullanılan seferlerde pek indirim olmuyor istanbul izmir ankara dışı seferlerde iyi indirim oluyor ne kadar ekmek o kadar köfte bunu da unutmamak lazım

• KArdeşim ve baldızım konyada okuyorlar ikisi için toplam 6 bilet aldım.270 liraya mal olacak biletler 150ye mal oldu.tavsiye ederim.
  • Şuana kadar 4 kez kullandım 6 tanede ileri tarihlere aldığım bilet var, Sayfasında açıkça yazıyor "liste fiyatı üzerinden idirim yapılır" diye, metronun sitesinde de liste fiyatı ve internet fiyatı ayrı ayrı yazılmış, alacağınız biletin önce liste ve internet fiyatlarına bakın, listeden %50 indirince internet fiyatına göre ne kadar kar'da olacağınızı görün ona göre işlem yapın.. ben 4 sefer toplam 100 tl kar elde ettim. Allah razı olsun derim.. (liste 80, internet 67 80/2=40 67-40=27 27-2(govego satış)=25 25*4=100)
    Yalnız gördüğüm bir hataları var, yolcu almak için durduğu veya mola verdiği yerlerden kalkarken kesinlikle yolcu sayımı yapmıyorlar.. Bu büyük hata insanlar dalmış olabilir, en azından 2. bi anons yaptırmaları gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @p4p800se -- 7 Mart 2014; 11:34:07 >
  • arkadaşlar almayın govego falan liste fiyatı değil bildiğin kazık fiyatı üzerinden satıyor 60 liralık bilette 12 lira indirim yapıyor hesaplayın gnctrkcll ile alırken 34 lira ödenirken govego da 46 lira çıkıyor rezalet
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

arkadaşlar almayın govego falan liste fiyatı değil bildiğin kazık fiyatı üzerinden satıyor 60 liralık bilette 12 lira indirim yapıyor hesaplayın gnctrkcll ile alırken 34 lira ödenirken govego da 46 lira çıkıyor rezalet

hangi hatta bu fiyat çıktı hocam
  • arkadaslar selanik'e gidecegim ama bu indirim yurtdisi hatlarinda da gecerlimi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • treek T kullanıcısına yanıt
    Ankara - Zonguldak hocam

• 3yuq kullanıcısına yanıt
    benim normalda gözüken liste fiyatı 60 tl gözüküyor bende ona göre demekki 30 tl uye gelecek diye seviniyordum bugün son günü almasam diyorum dayanamıyorum 2 tl verip bir kumar oynucam :)
  • treek T kullanıcısına yanıt
    Almayın hocam bence gnctrkcll şifresi satın alın forumdan metro.com da görünen liste fiyatı degil kendi kafalarına gore liste fiyatı belirlemişler

• 53 tl lik bilette 25 tl indirim sağlıyor gidiş dönüş 50 tl indirim
  • C.M46 C kullanıcısına yanıt
    yok hocam sadece yurtiçinde geçerli yazıyor
  • JouLex kullanıcısına yanıt
    pm attım
  • ben aldım kodu 2 tl

bilet 15 tl idi görünen toplam 30 tl yapıyordu. kodla 24 tl ye indi 2 tl de koda verdik 4 tl kardayız.

%50 hikaye ama hiç yoktan iyidir. uğraştırmadı en azından :)

2+1 internetli ligtv li otobüs seçtim bakalım bahsedildiği kadar kötü mü :)
  • çek satış takasta 1 liraya satılıyor metro kuponları
  • Gençturkcelle bedava sitesinden bakabilirsiniz.ben aldım normali 86 kod ile 57 tlye.geldi

• Metro'ya binilir mi yahu ? Uzak durun.
  • TnesQuare kullanıcısına yanıt
    1 kodla tek yön mü alınıyor gençturcell de

• Death Time kullanıcısına yanıt
    gidiş geliş aldım hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.