Şimdi Ara

~ Digiturk Play 2014-2015 Sezonu 1200 Kbps 229TL ~ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.043
Cevap
27
Favori
72.778
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok ideal bir teklif gelmiş. Bilatereddüt alın derim. Şayet bana bu teklif takdim edilseydi, muhtemelen değerlendirirdim ama bana ''229 lira/1200kbit'' teklifi yapıldı.
  • Merhaba, bu işlerde ortak almanın hesap sahibi açısından bir riski var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riski yoksa ortak girmek mantıklı... CİMBOM bende.. Diğerleri boş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 23 Nisan 2014; 12:54:32 >
  • Bu sene pişman olduğum zamanlar çoktu. Maçın ilk 5 dakikasında takılmalar falan olmaya başladı. Sanırım yeni sezonda uyduya geçeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Riski yoksa ortak girmek mantıklı... CİMBOM bende.. Diğerleri boş .

Risk yok ama güvenilir kişiler ile ortak olmak lazım sonuçta hesabımızda kişisel bilgilerimiz yer alıyor bunun haricinde problem yok
  • Merhaba,
    1800 kbps lik yüksek kaliteli yayının alımını yaptım. Gs dışındaki takımlar için tekliflerinizi pm ile iletin lütfen.
    Selamlar

Merhaba, "kasai" nickli arkadaşımla FB ve BJK için anlaştık. PM gönderen diğer arkadaşlar kusura bakmasın lütfen. TS için talebiniz olursa PM beklerim. Sonrasında seneye hazırız.

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 24 Nisan 2014; 15:54:59 >
  • Evet, bu arkadasımın Galatasaraylı ortagı bendım bu sene. Hıcbır macta sıkıntı yasamadım. Herkes kendı macını ızledı. Hatta ıyı nıyet cercevesınde ızleyemedıgımız macları degıstırdık falan.
    Arkadasa kefılım bende acıkcası. Rahatlıkla guvenıp alabılırsınız.
  • quote:

Merhaba,
    1800 kbps lik yüksek kaliteli yayının alımını yaptım. Gs dışındaki takımlar için tekliflerinizi pm ile iletin lütfen.
    Selamlar

Merhaba, "kasai" nickli arkadaşımla FB ve BJK için anlaştık. PM gönderen diğer arkadaşlar kusura bakmasın lütfen. TS için talebiniz olursa PM beklerim. Sonrasında seneye hazırız.

Selamlar

Hayırlı olsun ikimizede hocam. Ağız tadı ile takılmadan maçları seyredebilmek umudu ile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasai

quote:

Merhaba,
    Selamlar

Selamlar

Hayırlı olsun ikimizede hocam. Ağız tadı ile takılmadan maçları seyredebilmek umudu ile :)

Hayırlı olsun.. İnternet üzerinden ilk yayın tecrübem olacak...Selamlar

• Medya marketten DT aldım ama receiverlı yani TV de izliycz , ortak arıyorum FB li ise tüm maclarda biz gelip izler ücret 100 TL full bi sezon . Kadıkoy cevresınde oturuourum göztepede yakın olsun arkadas

Not : Şaka yapıom ama gercek olabılır yahu
  • fenerbahçeli ortak arayanlar pm atabilir,
  • Bjkli ortak arayan pm

• digitürk alt lisans konusunda açık kapı bıraktı yaptığı açıklamada, 1 sene olmasına rağmen. kaymağı alıp sonra bununla ilgili piyasaya açıklama yapılabilir veya lisansı dağıtabilir, bence beklemekte fayda var. yoksa 800k ya para verilmez. bloglardaki illegal yayınların bile kalitesi daha iyi olanlar var
  • Bu son hafta maçları hepsi aynı saatte oynanıyor o zaman çakışan maçları nasıl ayarlıyorsunuz bu ortak alan arkadaşlar.
  • 3 sene aldım bu sene almiyorumiyice cıvıttılar 2 dk geriden geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminnarin

Yüksek Paket için de bir kampanya yapsalardı iyi olurdu aslında. 1200k da işimi görür diyerek bu paketi satın aldım.

Paketini Yüksek Paket'le değiştirmek isteyenler için yeni bir seçenek eklenmiş. 140 lira verip Yüksek Paket'e geçilebiliyor. Aslında bu haliyle, yaptıkları ilk kampanyadan 20 lira fazla ödenmiş oluyor. İlk kampanyada 359 lira olan paket bu şekilde 379 liraya geliyor.
  • Taraftar paket fiyatlarını da göreyim, o fiyat şişik değilse yüksek kalite alacağım. 2014-15 sezonu fazlasıyla kazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Digiturk Play Spor Toto Süper Lig’in 2014-2015 sezonunda oynanacak tüm maçlar 280 TL arkadaslar .

Ben yaklasik 4 yildir filan kullaniorum maclarin 4-5 sn geri gelmesinden baska sikinti yok , bu yeni sezonda yine alacagim , hem ekonomik hemde uygun bence .

bende de digitürkplay var açıkcaçı normal ligtvden çok ucuz ama gel gör ki 4-5 saniye değil 2-3 dakika geriden geliyor bazen maçı ilzerken içerdeki televizyon ekranından gol oolduğunu görüp haber veriyorlar ve hiç bi zevki kalmıyor

• digiplay den maç izlemek tam bir amelelik. Geçen sene 1800 k ile izledim. Bir sezonuma yanıyorum hem de FENERBAÇE li olarak neyse ki normal yayına geçtik tv den adam gibi
  • digiturk mu
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.