Şimdi Ara

~ Digiturk Play 2014-2015 Sezonu 1200 Kbps 229TL ~ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.043
Cevap
27
Favori
72.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Banada teklif gelmiş...1200kbps 229tl diyor...
  • 1200 kpbs 230 liradan alacağım. 4 senedir kullanıyorum hesabımı.
    Galatasaraylıyım.

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray takımları için alıcılar mevcut. Sadece başka bir takım taraftarı daha ortak arıyoruz. 4 kişi almış olacağız yani.
    Ortak olacak kişi, tuttuğu takım için 58 lira ödeyecek. TOPLAMDA MAKSİMUM 4 TAKIM TARAFTARI ORTAK OLACAK.

Çakışan maçlarda, ev sahibi hangi takımsa, o takımın taraftarı izleyecek. Derbilerde falan.

İlgilenenler pm atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekiesenalp

quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

quote:

Orijinalden alıntı: zekiesenalp

indirim hakkı olan,yenilemeyi düşünmeyenbiri biri ulaşsin lütfen. hesabını ve şifresini kontrol etmem için e postayı bana devredecek.

hiç kimsenin mailini vereceğini sanmıyorum kusura bakma ama o hesapta kredi kartı bilgilerimiz de var.

Bilgileri degistirmek mümkün değil mi? bilmiyorum sistemi

malesef silmediler. kredi kartımı silin dedim hala kabak gibi duruyor orada bir önlem mi hata mı bilemiyorum

• Son gün 14 nisan diyordu, yaptım oldu. Şİmdi 1200Kbps izleyeceğiz değil mi? Yamuk olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Son gün 14 nisan diyordu, yaptım oldu. Şİmdi 1200Kbps izleyeceğiz değil mi? Yamuk olmasın?

vallahi ben de ancak şimdi gördüm; satın aldım. Son gün olayı benim de kafama takıldı; inşallah sıkıntı çıkarmazlar. Keşke bir yerlerden teyit edebilsek
  • Kredi kartı bilgileriniz hangi bölümde çıkıyor ki? ben kişisel bilgiler bölümünde göremedim..
  • Fenerbahçeliyim ortak arayan referanslı arkadaşlar pm lütfen.
  • 229 luk hakkını kullanmıyacak olan yada gsli ortak arıyan pm.
  • Fiyat ile ilgili şikayetimi belirttim 800k çamur görüntüden bahsettim cevabı sizinle paylaşıyorum.
     ~ Digiturk Play 2014-2015 Sezonu 1200 Kbps 229TL ~

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nayir -- 16 Nisan 2014; 0:49:25 >
  • Açarım soptan izlerim maçımı her sene fiyat mı yükselir yahu.
  • Kampanya şimdilik 20 Nisan'a kadar uzatıldı.
  • HD pakedi 299 tl ye aldık ya, şaka gibi şu fiyatlara bakınca
  • Banada gelmis 1200 kbps 229 tl ama yenileme kisminda karar veremedim henuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 299 tl'ye medimarkt kampanyasından dt alamayanlar için dtplay'de en azından iyi bir olay.
  • 14 Nisana kadar eski üyelere 1200 kalitelisini 229 a almak istedim, kredi kartındaki bir sorun dolayısıyla alamamıştım.
    Az önce tekrar mail gelmiş, uzatmışlar sanırım, satın aldım.
    Kalite 1200 benim için yeterli, iPad ve iPhone için süper, tv ye aktarıldığında ise eh işte. Zaten 1 dk geriden gelmeye de alıştım.
  • arkadaşlar hakkını kullanmayacak olan varsa bana verirse memnun olurum hayır duamızı almış hem de.
  • 229 luk 1200 kpbs hakkım 250 tlden satılıktır...PM
  • 2014-2015 taraftar paketi sadece bir takım için olan kaç para?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniqe11

2014-2015 taraftar paketi sadece bir takım için olan kaç para?

öyle bi paket yok digitürkplayde...ancak satın alan birisine ortak olabilirsin...
  • Ole bi pket var ancak sadece takiminin maclarini izlion gecen sene 85 tl filandi , yakinda cikar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.