Şimdi Ara

~ Digiturk Play 2014-2015 Sezonu 1200 Kbps 229TL ~ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.043
Cevap
27
Favori
72.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Laptoptan izliyorum 800K yayın 1'de idare eder ama zevk vermiyor hem maç esnasında yağmur yağarsa gerçekten çamur gibi oluyor lakin yayın 2'de görüntü laptop için fazlasıyla yeterli ama yayın 1 ile 2 arasında saniye farkı varmı bilmiyorum.
  • 800k da skoru bile okuyamıyorsun varın gerisini siz düşünün..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • magicbass kullanıcısına yanıt
    e yok artık ,bu kadar da abartmayın, ben 106 ekrana bağladığımda bile okuyorum ki ,laptopta zaten gayet yeterli.

Bence siz 56K fax modemle çevirmeli ağa falan mı bağlanıyorsunuz onu kontrol edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

e yok artık ,bu kadar da abartmayın, ben 106 ekrana bağladığımda bile okuyorum ki ,laptopta zaten gayet yeterli.

Bence siz 56K fax modemle çevirmeli ağa falan mı bağlanıyorsunuz onu kontrol edin

ne kadr kötü bir bağlantı olduğunu belirtmek amacıyla o örneği verdim. adamlar bizi soyuyuor resmen 800 k gerçek 800 k değil 18000k gerçek 1800k değil. aldıkları para tam tersi orantıda. ama napıcan mecbuuur....
  • EĞER LAPTOPTA 8MBİTTEN FAZLA İNTERNET HIZINIZ VARSA GAYET İYİ. BİR DE LEDE BAĞLARSINIZ GERÇEKTEN ÇAMUR DEMEK HAKARET OLUR. BENCE O ÇAMUR DİYEBLERİN İNTERNET HIZLARI ÇOK İYİ DEĞİL. BEN LEDE BAĞLIYORUM. HD GÖRÜNTÜYLE İZLİYORUM. İSTEYENE KALİTEYİ EKRAN GÖRÜNTÜSÜYLE PAYLAŞABİLİRİM
  • Ben digiturk playi ilk defa dun alarak izledim ve camur demek fazla abartilmis bir ifade. Yayin2 yi actim mukemmel geldi bana f/p orantisina gore. 99 tl ye aldim sagolsun bi arkadas verdi sezon sonuna dek izliycez bakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar canlı destekden 1200 kaliteyi açmaları için baskı yapın

• bu sezonu sezon başında 219 tl den almıştım ki görüntü 1200k idi eğer 800k yı 279 dan satıyorlarsa gerçekten değmez eğer şuan maç yayını olsaydı fotoğraf koyardım buraya emin olun 800k çamur gibi görüntü oluyor 1200k lık paket çıkarsa fiyatına göre düşünülebilir görüntü iyi çünkü yalnız yayında ki gecikme yaklaşık olarak 7-8 sn bizzat test edilmiştir.
  • 1800k ile izleyen biri olarak asla 800k yayına 279 tl bayılamam hiç kusura bakmasınlar. Çünkü film, dizi dahil her şeyde yüksek kaliteye alışmış birisiyim. 1800k yayını LED'e bağlarken kontrast kaybı oluyorsa 800k hiç izleyemem. Gelecek sezon 2014-15 için yüksek kaliteye 459 tl fiyat biçmişler. Sanarsın 4k yayın veriyorlar, bizi düdükleyecekler.

Digiturk bu kafayla devam ederse daha çok müşteri kaybedecek. Bu sezon almıştım fakat gelecek sezon almam bu kadar basit. Sonra da demesinler neden kaçak yayın tercih ediyorsunuz diye.
  • Şuan 279 Tl deil arkadaşlar 229 TL ( 800k) eski üyelere bu fiyat .

Size Özel Fiyat279,00 yerine TL229,00 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 13 Mart 2014; 12:18:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Şuan 279 Tl deil arkadaşlar 229 TL ( 800k) eski üyelere bu fiyat .

Size Özel Fiyat279,00 yerine TL229,00 TL

Finansbak kodu geçerliyse 200'e gelir
    Bu arada hocam yayın 1 ve 2 arasında süre farkı var mı?
  • iki senedir kullanıyorum, bu sene memnun değilim..1200k kullanıyorum;20 mbit net var ama bu sene ekran geçişlerinde ve hızlı kamera değişikliklerinde çok bozuluyor kalite..geçen sene daha iyiydi..800k ya bu parayı vermem,fikir sorana da tavsiye etmem..hem fiyat arttır hem kalite düşür ligin kalitesini de düşünürsek sanırım lig tv ye bu sene elveda..
  • 229 tl olan da kod giremiyoruz malesef , keşke girebilsek
  • 2 senedir kullanıyorum, geçen sene yayın kalitesine göre fiyatlandırma yapmadan satın aldığım için 1200k lık yayını izleyebildim.
    Herkesin dediği gibi bu fiyat 800k için ve bu kalitede maç izlenmez, kaliteli yayını tavsiye ederim ama fiyatı çok maalesef, 400tl yerine 300 olsa

Gecikme olarak ise bazı arkadaşlar maksimum 10 sn demişler, ben 30sn-1 dk arası geriden izliyordum, belki farklı kalitelerin dijital ortama aktarılma süreleri değişkenlik gösteriyordur ama şöyle söyleyeyim gol giriyor, tv ekranına yansıyor veya sms geliyor, o sırada ben atak başlangıcındayım

Şunu da ekleyeyim, donma asla yok, maçı açıp izlersiniz, o konuda rahat olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkay03 -- 13 Mart 2014; 13:34:01 >

• 229 TL ye daha düşünüoruz bu fiyattan da imkanı yok düşmez napsak acaba .
  • yazın bakarsınız arkadaşlar acele etmeyin. veya şimdi tek maç satın alanlara güzel bir indirim yapılıyordur belki. bana geçen sezon mail atmışlardı maç satın alanlara özel indirim diye.

ben 1.5 sezonluğuna 1200k kalitesinde 290 liraya almıştım öncesinde bir iki maç satın aldığım için indirim yapmışlardı. f/p oranı gayet iyiydi benim için.

ama bu gelecek tek sezon 279TLye 800k kesinlikle değmez. aynı fiyata yüksek çözünürlük olmalı, veya en kötü 1200k.

800k iyi diyenler, telefon veya tabletten izliyorlar galiba. 10 inchten büyük ekranda seyredilmez 800k. emrenin rakibi öldürecekmiş gibi bakıp bakmadığını anlayamazsınız haberiniz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzgursel -- 17 Mart 2014; 22:48:51 >
  • şuan satın alanlara 229 TL arkadaslar , lcd ye aktarayım dedim goruntuyu 1200 k ile izliom ama adsl im 8 mbpsye kadar , o yüzden framelerde sorun oluyordur lcd de ve bilg ekranından izliyorum cou zaman 17 ınc . 229 TL alınası dıe dusunuorum ama bılemıycm tabı bu 800 k olayı sacmalık dogru ama adamlar hıc bı zaman gerı adım atmadı ındırım konusunda bırde kbps konusunda
  • Bende 2 senedir kullanıyorum açıkçası memnundum 1200 k dan ama bu 800 k olayından dolayı seneye almıycam.800 k bildiğin çamur gibi yayın ancak telefondan izlenir bilgisayardan asla

• Ben ne yazık ki 1.5 sezonluk paketi aldım ve yayın rezalet... Sakın almayın kaçak yayın bile daha kaliteli ... Akılları sıra insanları kazıklayacaklar...

Aşağıda verdiğim linklerin hepsi ipad den alınmıştır. Ona göre karar verin. En son link de ipad den izlediğim premier lig maçına ait. :) Bu kaliteyi görüp hala para vermeyi düşünen varsa diyecek birşey yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helaxes -- 18 Mart 2014; 9:35:54 >

• Arkadaşlar, para bizde değil mi? birlik olalım, almayalım, aldırmayalım.
    işin kurnazlığına kaçıp bu sene yüksek kalite diye bir paket çıkartması tamamen adilik, sen mevcut yayınının kalitesini arttır ki, insanlar tavsiye etsin.
    Defalarca müşteri hizmetleri ile kavga ettim, para veriyorsam adam gibi yayın isterim diye.
    Zorla insanları kaçak yayına itiyorlar.
    SENEYE ALMAYACAĞIM, ALDIRMAYACAĞIM.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.