Şimdi Ara

~ Digiturk Play 2014-2015 Sezonu 1200 Kbps 229TL ~ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.043
Cevap
27
Favori
72.778
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de 2 senedir play üzerinden izliyorum maçları ve bu sene kesinlikle play almayacağım.

geçen sene standart görüntü kalitesi 1200k iken bu sene 200 tl.ye 800k olanını aldım. şimdi ise 279 tl:))bizlerle resmen dalga geçiyorlar...

görüntü 800kda gerçekten de çamur gibi 15 inch laptopta bile tam ekran yapamıyorum!!
  • 1800k yayını o fiyata verirlerse alırım. Ama 800k ise kendileri izlesinlesinler. O çamur yayına 280 tl verecek kadar zengin değilim
  • alan var oldugu sürece "biz bişeyler üretiyoruz ve bunun degeri" "bişey79" "bişey49" olmaya devam edecektir. internet satan firmaları sürekli arayıp taciz ediyor. diyorumki madem 50 gb kota yı devlet koyuyor siz nemalanmıyorsunuz bu kota meselesinden , nasıl ? 100 tl küsür a hiç kota olmayan paket satıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prens

Artan dolar ve euro nedeniyle her sektorde maliyetler artti.
    Bu zamlar hep ayakkabi kutusuna gidiyor iste.

Dolar, euro 4 yılda %70 falan arttı...fiyat %300!? Ayrıca teknolojideki gelişmelerden dolayı ekipman (server, storage..vs) fiyatlar hep düşer. Örneğin streaming server olarak o zaman 50k usd verdiğin donanım bugün max 30k usd dir.

...başka bir argüman alayım :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kesinlikle almayın.Sezonun ilk yarısı standart kalitede en yüksek çözünürlük 600k idi.Sezonun ikinci yarısı-yani daha yeni-800k'ye çıkardılar.Maçlar neredeyse 45-50 saniye geriden geliyor.Üstelik sürekli de donma sorunu yaşıyorum.Gelecek yıl almayı düşünmüyorum.
  • Digiturk son ihaleyi akil almaz bir para ile kazandi. Acisini cikaramaz ise cok fena patlayacak. Son 1-2 yilda digiturk delirdi resmen, sagdan soldan nereden para kazanacagini sasirdi.

Merhaba 1 hafta bedava film kanallariniz acik onayliyormusunuz dedikten sonra 2 yil taahhut yapmaya calismislardi en son

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

4-5 saniye geriden mi yok abartalim biraz daha birebir canlı sıfır kayıp diyelim ! yani yeni üye olsaydınız size digitürk pazarlamacısı derdim.

rahatlıkla 45-60 saniye geriden geliyor yayınlar. twitter'da bile gol olunca erken söyleyenler oluyor. bakiyorsun sende hala gol olmamış

eger tv'de 400 liraya filan satılsa alırdım. 2 yıldırda ben kullanıyorum ancak seneye düşünmüyorum digiturkplay'i...

tv'de 450 liraya aldı zaten herkes
  • Buna 300 vereceğime 150 daha verir adam gibi TV'de HD izlerim 800k yayın kakalıyacaklar adamlara bak.
  • 800k ya o fiyat pahalı. 400e TV kampanyası olsa da alsak. Yayın kalitesini geçtim, yayın geç gelince hiç bir anlamı kalmıyor
  • Ben digiturk abonesiydim. İptal ettim aradılar ilk 6 ay bedava sonraki 6 ay 59tl.sampiyonlar paketi +2 keyif+hd yayın. Fena değil sanırım

• kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle alınmaz..1 dakika geriden gelen, çamur gibi ve takılan bir yayın düşünün ve verdiğiniz parayı, yazık..
  • yuksek kalite olani cok iyi. android box ile 42 inc tvde izliyorum.. goruntu harika takilma yok. ancak bu kalite ayrimi ve farkli fiyat politikasindan oturu gelecek yil almayi düşünmüyorum

• Bu şerrolara para kazandırmayın alın bir IP tv uyelik kafanız da cebinizde rahat etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: SvlyMmt

yuksek kalite olani cok iyi. android box ile 42 inc tvde izliyorum.. goruntu harika takilma yok. ancak bu kalite ayrimi ve farkli fiyat politikasindan oturu gelecek yil almayi düşünmüyorum

android box ta görüntü kalitesi seçebiliyormusun.Yani yüksek kalite almışsan 1800k izleyebilirmisin...Ben standart biliyordum androidlerde...

Bu arada 800k yayın görüntüsü altta arkadaşlar.Verdikleri örneklerde daha canlı gözüküyor.
    20mbit internetim var 800k görüntüsü...Şimdilik 1200 idare ediyor ama 800 çok zor...

~ Digiturk Play 2014-2015 Sezonu 1200 Kbps 229TL ~

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garcy -- 16 Şubat 2014; 14:05:55 >

• Ipaddeyim , uygulamadan bakıyım dedım bı kaç goruntu aldım ıyı gıbı
     ~ Digiturk Play 2014-2015 Sezonu 1200 Kbps 229TL ~ ~ Digiturk Play 2014-2015 Sezonu 1200 Kbps 229TL ~

• Daha3-4 yıl var diye biliyorum. Teledünya ya kelepçeliyimağustosa kadar. Kesinlikle 1 dk dan fazla geç geliyor yayın ama napcan mecbuuur.. Sözleşmeniz yoksa MM den HD recevier almak. Tv'den sd yayın mı yoksa digiplaydan yüksek kalite mi diye sorarsanız kesinlikle tv den izlemek. Ben bu sezon bitene kadar mecbur digiplay yüksek kalite almayı düşünüyorum kazıklanaacağımı bile bile :( Fenerliyim ortak varsa beklerim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: golgeee

Bu şerrolara para kazandırmayın alın bir IP tv uyelik kafanız da cebinizde rahat etsin.

İp tv almak için tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Ipaddeyim , uygulamadan bakıyım dedım bı kaç goruntu aldım ıyı gıbı
     ~ Digiturk Play 2014-2015 Sezonu 1200 Kbps 229TL ~ ~ Digiturk Play 2014-2015 Sezonu 1200 Kbps 229TL ~

Kaç K yayın hocam bu? Benim şu an laptoptan izlediğim 800K ile görüntü kalitesi aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: darkseed

quote:

Orijinalden alıntı: golgeee

Bu şerrolara para kazandırmayın alın bir IP tv uyelik kafanız da cebinizde rahat etsin.

İp tv almak için tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı?

Karaköydeki uyducuların hepsinden alabilirsin, legal olmadığı için isim veya telefon vermek istemiyorum.

• aklınız varsa sakın almayın yayın bozulması arada oluyor onu geçtim 2-3 dk geriden geliyor sokaktan bir ses duyuyorsunuz yada yanlışlıkla tv de orda burda görüyorsunuz hiç bi heyecanı kalmıyor birde bu fiyatla sd yayın alıyosunuz 800 gibi televizyona aktarırsanız görüntü çamur aldığıma bin pişman oldum hd alacaksanız alın 400 lira sanırım onu alın en azından kaliteli ama yayının geriden gelmesi çok kötü
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.