Şimdi Ara

Ascend G301 ics 4.0 Huawei resmi sürüm (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
7
Favori
19.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır dostum root browser kurdum ordan siliyorum bu shutdown ve bootanimation dosyalarını. sıkıntı çıkarmaz di mi?
  • Take a bread T kullanıcısına yanıt
    Cikmaz cikmaz silebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trewdx kullanıcısına yanıt
    O kadar soru sordum hepsine cevap verdin sağ olasın :)
  • Take a bread T kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek. Sen saol.

• Akradaslar.hortumu mazur gorun. Bir problemim var. Telefonuma gecen bir ics rom yukledim. Sebeke gelmedi. Baseband 2030 yaziyordu.bende 19808 yikleyim dedim.biryerden buldum ve yukledim.sonuc degismedi.akabinde.orjinal roma dondum. Dondugumde ise sanki yanlis basband kullaniyormusum gibi 3g de zaman zaman atmalar yasiyorum. Ve daha onemlisi telefon wifi baglanmiyor hicbir sekilde. Orjinal romu 3 kez attim sonuc yine ayni.acaba yukledigm basebandlar cakisti falanmi. Yada 19808 e donemedikmi aslinda, orjinal rom atinca baseband i da resetlemez mi o ? Lutfen yardim edin cok canim sikildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.modaco.com/topic/361310-downgrade-upgrade-from-recovery/

Dostum şuradaki downgrade basebandı recoveryden yükleyiver. Olmazsa upgrade yi indir onu yükle.

Onlar işe yaramiyorsa bu konunun basinda telefonu bilgisayara baglayarak recovery yükleme yöntemi var. Ordaki recovery dosyasini indir. Anlatilanları takip ederek yükleme yap.
    Bu sekilde düzelmesi lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: trewdx

http://www.modaco.com/topic/361310-downgrade-upgrade-from-recovery/

Dostum şuradaki downgrade basebandı recoveryden yükleyiver. Olmazsa upgrade yi indir onu yükle.

Onlar işe yaramiyorsa bu konunun basinda telefonu bilgisayara baglayarak recovery yükleme yöntemi var. Ordaki recovery dosyasini indir. Anlatilanları takip ederek yükleme yap.
    Bu sekilde düzelmesi lazim.

Oncelikle ilgin icin tesekkur ederim dostum. Bu konuda biraz acemiyim afedersin, recovery den yuklemekten kastin tel kapaliyken ses acma+power butonuna basarak ulastigimiz menu mu ? Bu arada baseband surumum durumdan baktigim da hernasilsa 19808 gorunuyor

• Evet o menü. İndirdiğin dosyalari sdcarta at. Sonra recoverye gir install sdcardtan hafiza kartina.girip dosyayi bulup yükle. Dosyalar zipli olcak acmaya gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: trewdx

Evet o menü. İndirdiğin dosyalari sdcarta at. Sonra recoverye gir install sdcardtan hafiza kartina.girip dosyayi bulup yükle. Dosyalar zipli olcak acmaya gerek yok.

Dostum indirip denedim. Suan telde orjinal rootsuz surum oldugundan sanirim, yuklemeyi kabul etmedi. İnstallation aborted uyarisi aldim. Bilgisayarla flash recovery yapmak lazim saniyorum. Bugece pcye ulasamiycam ama yarin sabah denerim ve denedikten sonra sonucla ilgili seni bilgilendirirm. İlgin icin tekrar tesekkur ederim

• trewdx kullanıcısına yanıt
    Soyledigin gibi problem cozuldu kardesim. Tesekkur ederim

• Rica ederim dostum. Sevindim sorunun çözüldüğüne.

• ilk sayfadaki yazılanları yapıyoruz değil mi?
  • stornado S kullanıcısına yanıt
    Evet hocam sırasıyla dikkatlice yapın.

• defalarca yaptım bu şekilde kalıyor ve orada duruyor.
     Ascend G301 ics 4.0 Huawei resmi sürüm
  • ne yapmam gerekiyor ilerlemesi için?
  • hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stornado -- 2 Kasım 2014; 10:19:22 >
  • öğleden sonra dışarıdayken farkettim mobil ağ yok internete giremedim. ana bant sürümü 2030 diyor bundan olabilirmi?
    yada ne yapmam gerek mobil ağ için?
    Çalismasi lazim. Bende avea var. Daha 2g 3g hiç sikinti cikarmadi. 2030 a takilmayin hocam. O sadece yazi olarak orda. Normalde 10908 baseband telefon. Mobil aglarin icinde operarorunuz icin ayarlar var onlati bir kontrol edin. Ordadir sorun belki.

• baktım olmuyor 4.2.2 yaptım kassa da bunu kullanacağım bir süre. sonra sıkılır orjinale dönüş yaparım bir sürede öyle hızlı kullanırım.
    Tabi hocam hangisi kolayina geliyorsa, hangisi stabil çalışıyorsa onu kullanmak daha mantıklı.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.