Şimdi Ara

Sizi etkileyen tek yabancı dizi desem ? (Anket açıldı ) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
719
Cevap
11
Favori
17.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leverage
  • quote:

Orijinalden alıntı: matsekeom

Bence bu anket sistemi hiç adil bir sistem olmamış bunun yerine herkes izlediği en fazla 10 dizidensırayla 10puandan başlayacak şekilde azalarak puanlasa mesela 5 dizi izlemişse vereceği en düşük puan 5
    en fazla 10 herkesin sevdiği 2. 3. diziler başkalarının da farklı bir sıraya koyduğu diziler hak ettiği yere gelir konu sahibi ya da başka biri yapacaksa bu sistemi öneririm niye kendin yapmıyorsun diyecek olursanız bence foruma sık ziyaret eden tecrübeli birinin yapması daha mantıklı olur

Bu sistem gerçekten de adil değil. The Wire, The Sopranos vs. izlememiş adam Breaking Bad'e oy kullanıyor. Ya da ne bileyim The Big Bang Theory, Friends vs. izlememiş adam How I met your mother'a oy veriyor diyelim. Belki izlese diğerlerini daha çok sevecek ona göre oy kullanacak. Zaten listeye bakınca popüler olanların daha çok oy aldığı gözüküyor. Birisine sorsan The Wire diye dizi 10 kişiden 1'i bilmez fakat The Wire izlemiş herkese sorsan nasıl diye 10 kişiden 9'u "efsanedir" der keza OZ veya The Sopranos.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.chaLi -- 5 Aralık 2014; 17:56:05 >

• Prison Break

Edit: En iyi dizi denmemiş başlıkta dikkatinizi çekerim . Yoksa izlediğim en iyi The Sopranos 'dur fakat Prison Break beni ergenlik zamanında yakalamıştı ,yabancı diziye Prison Break ile başladım.Beni en çok etkileyen , yabancı dizilere yönelmemi sağlayan dizidir Prison Break .

Ayrıca şunu hala savunurum :

Prison Break 1. sezon >bütün diziler . Bana göre Prison Break 1. sezonu ulaşılması zor bir başarı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 7 Aralık 2014; 4:45:51 >
  • Komedi olarak Friends in üstüne tanımıyorum. How I met your mother friends den daha iyi diyenlerede " yaa tabii .s.s diyesim geliyor"
  • Breaking Bad.
  • Kesinlikle House M.D.
    Ayrıca 12. sırada olmasına da inanılmaz şaşırdım. Hastasıyım o ukala herifin!

Komedide birçok insan Friends demiş, Seinfeld'i de denesinler derim. İlk sezonu atlatırsanız, diğer sezonlar inanılmaz iyidir.

Yemişim Lost'u bilmem neyi.. Bir Fringe değiller bence :)

EDIT : The Stalker diye yeni bir dizi başladı. Polisiye ve gizem dizileri sevenler başlayabilir bu diziye. Henüz 9 bölüm yayınlanmasına rağmen ben diziyi sevdim açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDila -- 8 Aralık 2014; 13:43:31 >
  • Prison Break keşke hiç bitmeseydi arka arkaya 7 bölüm izlediğim olmuştur.
  • prison breakı tek geçerim 3 kere izledim bende +3 yaz oraya :)
  • Ben 10

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sons of Anarchy
  • six feet under

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prison Break...
  • çok iyi diziler var kafadan 10 tane rahat yazarım ama tek dizi yazınız dersenizhttp://www.imdb.com/title/tt0285331/ 24 diyorum
  • Prison break halen etkisini sürdürüyor 2 sene önce bitirmeme rağmen açıp bi bölümünü izliyorum arada.Hele o final sahnesinde ağlamayan varmıdır acaba :) kesinlikle prison break
  • PRİSON BREAK

• Güncel.
  • Vikings

• 1-)Breaking Bad

• Breaking Bad

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.