Şimdi Ara

300 tl civarı akıcı TABLET onerisi !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 300 lira civarinda genel olarak internet icin kullanilacak tablet onerir misiniz.. Sadece interneti ve menuleri akici olursa benim icin yeterli. Aliexpress ve Pandawill den de olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheErnesto -- 14 Şubat 2014; 17:39:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• artes q812
  • Artes Q812.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar saolun bu tablette sim kart girisi varmi peki?

• Ben 299 liraya Vippad Elegance aldım iPad mini çakması, 1.6 ghz 4 çekirdek, 16 gb dahili bellek, 5000mAh gibi fiyatına göre iyi özellikleri var. Antutu Benchmark'a göre Samsung Galaxy S3'e açık ara fark atıyo. 2 gündür araştırıyorum benzer özellikte tabletler 450 lira civarında satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: panda34

Ben 299 liraya Vippad Elegance aldım iPad mini çakması, 1.6 ghz 4 çekirdek, 16 gb dahili bellek, 5000mAh gibi fiyatına göre iyi özellikleri var. Antutu Benchmark'a göre Samsung Galaxy S3'e açık ara fark atıyo. 2 gündür araştırıyorum benzer özellikte tabletler 450 lira civarında satılıyor.

antutu puani kac

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Ben 299 liraya Vippad Elegance aldım iPad mini çakması, 1.6 ghz 4 çekirdek, 16 gb dahili bellek, 5000mAh gibi fiyatına göre iyi özellikleri var. Antutu Benchmark'a göre Samsung Galaxy S3'e açık ara fark atıyo. 2 gündür araştırıyorum benzer özellikte tabletler 450 lira civarında satılıyor.

antutu puani kac

19726 puan iyi mi
  • quote:

quote:

quote:

antutu puani kac

19726 puan iyi mi

gayet iyi ama s3e fark atmamis

• quote:

gayet iyi ama s3e fark atmamis
    Ama program öyle demiyor
     300 tl civarı akıcı TABLET onerisi !!!
  • aliexpress yada pandawill den önerisi olan var mı peki ? Almanya ya yollatıcam gümrük sıkıntısı olmaması için
  • artes q812 iyidir
  • ARTES Q812 ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM KENDİMDE KULLANIYORUM GAYET İYİDİR SIKINTISIZ ANTUTU PUANI 20500
  • quote:

Orijinalden alıntı: semoniok

ARTES Q812 ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM KENDİMDE KULLANIYORUM GAYET İYİDİR SIKINTISIZ ANTUTU PUANI 20500

Hocam saolasın da bişey sorucam mesala bende genaral mobile discovery var telefon olarak, telefondaki kadar akıcı mı menüleri interneti falan .
  • TABLET İLK GELDİĞİNDE ANDROİD 4.1 İLE GELİYOR ARTESİN ANA SİTESİNDEN 4.2 GÜNCELLERSENİZ MUHTEŞEM BİR PERFORMANS ARTIŞI OLUYOR MENÜLERİ GAYET AKICI VE HIZLIDIR ZATEN DONANIM AÇISINDAN TELEFONUNUZDAN DAHA İYİDİR ÖRNEK BUNDA 2 CİGABAYT REM VAR TELEFONDA 1 CİGABEYT REM VAR BUNUDA GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURURSANIZ ANLARSINIZ ANTUTU PUANIDA TELEFONUNUZDAN DAHA İYİ BİR PUAN ALMAKTADIR KISACASI AKICI VE HIZLIDIR TAVSİYE EDERİM
  • Artes kesinlikle çok akıcı bir tablet benim S3'ümden daha stabil bir şekilde çalışıyor Antutu Benchmark'dan da en az 20 000 puan alıyor.Yani diğer arkadaşın önerdiği tableti geçmiş durumda.
  • semoniok kullanıcısına yanıt
    Hocam iinternet sadece wifi ile mi giriliyo bu tablet te ?

• WİFİ İLE VE 3G VININIZ VAR İSE ONUNLADA GİREBİLİRSİNİZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: semoniok

ARTES Q812 ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM KENDİMDE KULLANIYORUM GAYET İYİDİR SIKINTISIZ ANTUTU PUANI 20500

300 liraya Artes Q812 var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frankdal

Artes kesinlikle çok akıcı bir tablet benim S3'ümden daha stabil bir şekilde çalışıyor Antutu Benchmark'dan da en az 20 000 puan alıyor.Yani diğer arkadaşın önerdiği tableti geçmiş durumda.

300 liraya Artes Q812 var mı
  • Merhaba arkadaşlar mesela ben artes q812 aldım diyelim buna whatsapp kurup kullanabiliyormuyum deneyen oldumu?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.