Şimdi Ara

Mobil cihazlar için bir Hitman oyunu geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mobil cihazlar için bir Hitman oyunu geliyor

Square Enix Montreal, akıllı telefonlar ve tabletler için "Hitman GO" adlı bir Hitman oyunu duyurdu.

Oyun dünyasının popüler suikastçısını mobil cihazlara taşıyacak olan Hitman GO, sıra tabanlı bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkacak. IO Interactive tarafından geliştirilen yeni Hitman oyuyla da bağlantılı olan yapımda Hitman ile özdeşleşmiş kostümler, dikkat dağıtıcı araçlar ve çeşitli suikast silahları da yer alacak.

Sade çizgileriyle dikkatleri üzerine çeken Hitman GO'nun ne zaman ve hangi mobil platformlar üzerinde boy göstereceği henüz netlik kazanmış değil. Ancak, oyunun test aşamasının önümüzdeki haftalarda başlayacağı söyleniyor.

• Güzele benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil versiyona çıkması müthiş birşey.

• Çok kısıtlı etkileşim var gibi. Sıra Tabanlı Strateji'den çok, Monopoly oyunu gibi olacak sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobile Prof. -- 14 Şubat 2014; 14:19:50 >
  • Bu haber Hitman 2 filmi çok yakında olsa idi ne güzel olurdu

• bilgisayarımda zaten var. telefonda da olsa güzel olur.
  • bekleyip görelim
  • Aslında daha önceden vardı. 6300'da oynuyordum.
  • umarım güzel bir oyun ortaya çıkar

• Sanırsam tenis oynarken suikast düzenleyeceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sacma

• Free to play olmasında nasıl olursa olsun. Gameloft, EA bütün oyunları free to play yapma çabası içinde resmen. Her geçen yıl oyunların kalitesi düşüyor. Allahtan FDG entairtainment crescent moon gibi firmalar bu sene oyunları ile yine eğlendirdi. (Bir kaç firma daha var ama adları şuan aklıma gelmiyor). Böyle iyi firmaları da satın alıp bünyelerine katıyorlar. Real racing 3 ve PvZ 2 nin hali belli. Rockstar games zaten eski oyunlarını mobil platforma getiriyor. Mobil platform için özel bir oyun yapsalar keşke.
    (ilginç bir oyuna benziyor. Çıktıktan sonra yorum yapmak daha mantıklı)

• Analogla mi hareket ettirecegiz yoksa sims gibi bir yere basip yonlerdirecegiz mi ?

• çıksın sonra yorum yaparız

• Ben daha güzel bir şey bekliyordum.Hatta habere girmeden önce yeni pc oyunumu geliyor diye düşündüm.Haberdeki görsel beni hayal kırılığına uğrattı.

• Hitman'a sıra tabanlı gitmez
  • Ne umutlarla girmiştim.

• Telefonda da oynamayıverelim bir zahmet.

• rezalet

• Grafikler çamur. Berbat ötesi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.