Şimdi Ara

Priz -UPS e nasıl bağlanır...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar powersonic 1000va ups aldım yalnız ups arkasında 4 tane dişi power girişi var.yani başka bi şekilde fiş falan girecek şekilde değil ben bu durumda bilgisayar ve cihazların bağlı olduğu prizi upsden nasıl beslerim şu an ups fişide o prizde takılı ama ben istiyomki elektrik kesildiğinde ups o prizi beslesin belli bi süre yani prizi ups e nasıl bağlarım.

• prizden gelen elektrik kablosunu doğru ups e ordanda diğer coğaltıcıya ver o coğaltıcıdanda benim gibi telefon şarjına speakerlere bilgisayara monitöre masa ışığına raid sivri sinek öldürücüsüne ogo şarjına modeme ethernete verirsin
  • koca forumda cevap yokmu şu soruya
  • ups yi duvardaki prize digerlerini de ya çoğaltıcıya yada yer varsa upsin ustndeki prizlere tak..yukarda arkds solemiş zaten..
  • ups i duvardaki prize takıyorum ama diğer çoklayıcı prizi nasıl ups e bağlıycam çünkü ups te priz girişi yok sadece dişi power girişi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 20 Ağustos 2006; 17:37:22 >
  • kardes upsi duvardaki prize kasanın power kablosu gibi bi kabloyla bağlıyosun demi?bağladın..şimdi ups inde güç çıkışı var duvardaki prize benzeyen..ona da çoklayıcıyı takıcan..sonrası eskisi gibi..
  • kardeş yardımın için teşekkürler yalnız ups i evet kasa power kablosu gibi bi kabloyla duvar prizine takıyom.ama ups nin arkasında yine kasa powerı girecek şekilde dişi yuvalar var yani priz girecek bi yer yok bu durumda duvar prizine taktığım priz çoklu priz yani orda ses sistemi modem falan bağlı tabii bunları ups e dahil etmek için ups in arkasında 2 tane kasa powerı takılan şekilde dişi fiş var şimdi bunlara bir erkek power kablosu taksam diğer ucunuda prize versem acaba patlatırmıyız yoksa sorunu çözermiyiz
  • tamam sen kasa power kablosuyla onu çoklayıcıya bağlıycan işte..patlamaz merak etme..çoğunda priz şeklinde çıkış demekki seninkinin çıkışı oyle..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.