Şimdi Ara

INDILA TÜRKİYE(Fan Club)(+180 Kişi Olduk) YENİ SINGLE (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.334
Cevap
20
Favori
37.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • JamesKırkRobertLars kullanıcısına yanıt
    Bence Inna gibi tüm şehirlere gelir ilerde Inna'nın gitmediği şehir kalmadı heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatukoy

Vay arkadaş fotoları gördükçe nasıl üzülüyorum ya nasıl haberim olmadı nasıl kaçırdım, hiç imza günüdür konsere gitmekdir falan adetim değildir ama bu tatlı insanı gidip görmek isterdim..
    Konser programını bilen varmı peki arkadaşlar İstanbul dışında Türkiyede nerelere gidicek gittimi ne yaptı yada ilerde tekrar olacakmı, bulamadım nette bişey..

Aynen bende konser sevmem pek. Rock dinleyicisiyim hayatımda bi kaç konsere gittim oda arkadaşlarla yani kafam kaldırmıyo sevmiyorum o şekilde müzik dinlemeyi. Klasik müzik konserleri dışında ilk kez gerçekten bir konsere isteyerek gittim. Umarım yine gelir.
  • ekler misin
  • Kardeşim benide ekle
  • Evet arkadaşlar bir çok kişi Indila'nın konserini kaçırdı. Organizasyon eksikliğimi vardı artık bilmiyorum ama bir çok kişinin haberi olmadı. Indila'nın tekrar Türkiye'ye gelmesi için birlik olmalıyız bence. Oluşturduğum forum bütün herkese açık buyrun gelin beraber bir çatıda toplanıp güçlenelim. Daha sonra Indila'nın buraya gelmesi için uğraş verelim. Zaten tekrar gelmesini gerektirecek gücü toplamak için biraz zaman geçecek ve daha sonrası Türkiye'ye gelmesi için uğraşmak. Hatta daha sonra Fransa'da verdiği konserler için organize olup gidebiliriz ne dersiniz?
    forum:www.indila.org/forum dur. Kayıt olarak bir çatıda toplanmış olacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: indila

Evet arkadaşlar bir çok kişi Indila'nın konserini kaçırdı. Organizasyon eksikliğimi vardı artık bilmiyorum ama bir çok kişinin haberi olmadı. Indila'nın tekrar Türkiye'ye gelmesi için birlik olmalıyız bence. Oluşturduğum forum bütün herkese açık buyrun gelin beraber bir çatıda toplanıp güçlenelim. Daha sonra Indila'nın buraya gelmesi için uğraş verelim. Zaten tekrar gelmesini gerektirecek gücü toplamak için biraz zaman geçecek ve daha sonrası Türkiye'ye gelmesi için uğraşmak. Hatta daha sonra Fransa'da verdiği konserler için organize olup gidebiliriz ne dersiniz?

İndila Türkiye'ye mi geldi?

• Candance kullanıcısına yanıt
    Evet İstanbul'da konser verdi.
  • quote:

Neredeydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candance

quote:

Neredeydi?

Berkay'ın dediği gibi Zorlu Center ve Power FM.

Power Fm konser başlangıcı videosu;

Indila İstanbul'da (Röportaj) Videosu;

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkay VARANGEL

quote:

Orijinalden alıntı: Candance

quote:

Neredeydi?

Zorlu Center ve Power FMdeydi hocam

Bilseydim gerçekte gelirdim . Çok seviyorum bu kadını ya.

• fransızların arabeskide varmışş
    küçük emrah hatıraları atıyor adamın içine bu kız
  • quote:

Evet arkadaşlar bir çok kişi Indila'nın konserini kaçırdı. Organizasyon eksikliğimi vardı artık bilmiyorum ama bir çok kişinin haberi olmadı. Indila'nın tekrar Türkiye'ye gelmesi için birlik olmalıyız bence. Oluşturduğum forum bütün herkese açık buyrun gelin beraber bir çatıda toplanıp güçlenelim. Daha sonra Indila'nın buraya gelmesi için uğraş verelim. Zaten tekrar gelmesini gerektirecek gücü toplamak için biraz zaman geçecek ve daha sonrası Türkiye'ye gelmesi için uğraşmak. Hatta daha sonra Fransa'da verdiği konserler için organize olup gidebiliriz ne dersiniz?

Türkiye'de potansiyel var aslında ama tanıtım çok zayıftı. Televizyon, yazılı basın yada internet medyası hiç tanıtım yapmadı zaten hiç kimsenin haberi olmamış burdanda dolayısı ile. Risk alamadılar mesela katılım ücretsiz oldu biletli olsa ne olurdu bilinmez. Sonuçta biletli olunca en az 2-3 bin kişilik bilet satılması lazımki organizasyonu kurtarsın. Şahsen ben biletlide olsa giderdim sorun değil. Son geldiğinde bişey kazandımı bilmiyorum illaki kazanmıştır ama amaç hem türkiyeyi yoklamak hemde tanıtım yapmak olsa gerek para ikinci plandadır.

Belki bir facebook sayfası açılabilir "Indila'yı İstanbul'da görmek istiyoruz" gibi. Facebook sayfasının beğenilme sayısı falan etkili olabilir. Ticaret meselesi sonuçta. Bu organizasyona ikna etmek lazım birilerini. Facebook sayfasının reklamının yapılması lazım falan filan olmayacak bişey değil ama üstüne düşülürse olur bu iş.

• quote:

Orijinalden alıntı: War Star

quote:

Türkiye'de potansiyel var aslında ama tanıtım çok zayıftı. Televizyon, yazılı basın yada internet medyası hiç tanıtım yapmadı zaten hiç kimsenin haberi olmamış burdanda dolayısı ile. Risk alamadılar mesela katılım ücretsiz oldu biletli olsa ne olurdu bilinmez. Sonuçta biletli olunca en az 2-3 bin kişilik bilet satılması lazımki organizasyonu kurtarsın. Şahsen ben biletlide olsa giderdim sorun değil. Son geldiğinde bişey kazandımı bilmiyorum illaki kazanmıştır ama amaç hem türkiyeyi yoklamak hemde tanıtım yapmak olsa gerek para ikinci plandadır.

Belki bir facebook sayfası açılabilir "Indila'yı İstanbul'da görmek istiyoruz" gibi. Facebook sayfasının beğenilme sayısı falan etkili olabilir. Ticaret meselesi sonuçta. Bu organizasyona ikna etmek lazım birilerini. Facebook sayfasının reklamının yapılması lazım falan filan olmayacak bişey değil ama üstüne düşülürse olur bu iş.

Bir facebook sayfası açtım ama sayısı çok az. Gelmek isteyen buyursun:http://www.facebook.com/indilaorg Evet potansiyel var ama tanıtımı gerçekten vasattı. Ya da öyle olunmasını istediler bilmiyorum artık. Tekrar gelmesi için bir şeyler yapılmalı. Twitter'dan da aktif olarak çalışmaya başladım.http://twitter.com/Indila_Turkey

Adına site açtım, forum açtım. Sizlerden de destek bekliyorum.

• Indila France 3 TV "Village départ" programında canlı yayındaydı. Program hala devam ediyor...

https://twitter.com/Indila_Turkey/status/487917910610817024

www.indila.org
    www.indila.org/forum

INDILA TÜRKİYE(Fan Club)(+180 Kişi Olduk) YENİ SINGLE

• tavsan disli fistik.
  • mariah careyin fransız versiyonu slowda kesin tüm müzik tarihinde zirve yap(ar)tı
  • Addroa kullanıcısına yanıt
    100. üyemiz oldunuz hocam tebrikler

• Addroa kullanıcısına yanıt
    Suan elimizden sadece tebrik etmek geliyor :D

• 100. üyemize hediye verelim.
  • Eklerseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrplt -- 19 Temmuz 2014; 1:02:26 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.