Şimdi Ara

Samsung, Galaxy Mega Plus modelini Çin pazarı için duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung, Galaxy Mega Plus modelini Çin pazarı için duyurdu

Samsung'un geçen yıl Phablet segmentine sunduğu orta seviye Galaxy Mega 5.8 modeli, Galaxy Note serisini pahalı bulan tüketicilere daha uygun fiyatlı bir çözüm sunmayı amaçlıyordu. Şimdi ise Samsung modelini bu yıl elden geçirerek tekrar tüketici karşısına çıkaracak.

Çin medyasında yayınlanan görsele göre Samsung, Galaxy Mega Plus adında yeni bir akıllı telefon modelini ülke pazarı için hazırlıyor. Modelin farkı ise güncellenmiş işlemci olarak ortaya çıkıyor.

Galaxy Mega Plus modelinde 5.8 inçlik 540x960 piksel çözünürlükteki ekran, 1.5GB RAM, 8GB artırılabilir hafıza, 8MP çözünürlükte arka kamera, 2600mAh gücünde batarya yerini koruyor. Modelin değişen işlemcisi ise 4 çekirdekli ve 1.2GHz saat hızında çalışıyor.

Bunun yanında Android 4.2.2 işletim sistemi, Çoklu Pencere, Popup oynatma, S Çevirici gibi yazılım özellikleri de cihazda unutulmamış. Modelin kısa süre içerisinde piyasaya çıkması bekleniyor. Global dağıtım konusunda ise net bir bilgi yok. 

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Samsung-stuffs-a-quad-core-processor-into-the-Galaxy-Mega-5.8-and-calls-it-the-Samsung-Galaxy-Mega-Plus_id52502

• Sıktı artık galaxy ismi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben çinde olacam honor 3x yerine bunu alacam. regal reklamındaki gibi adama çakarlar tokadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OOOOOO -- 13 Şubat 2014; 21:49:02 >
  • "5.8 inçlik 540x960 piksel çözünürlükteki ekran"

• Yeni gune 2 saat 3 dakika kalmisti samsung. Dayanamadin demi

• Hala 4.2.2 diyor ya. Diğer özelliklere değinmek bile istemiyorum
  • Harbiden bu kadarı sıktı diye düşünüyorum.Her hafta bir galaxy cihazı çıkıyor bu kadarda olmaz be arkadaş..

• GALAXY MİNİ MEGA PLUS ZOOM

ÇÖPÇÖPÇÖPÇÖP

• Bu mu lan plus ?

• GALAXY MİNİ MEGA PLUS ZOOM

ÇÖPÇÖPÇÖPÇÖP

• Samsung Galaxy: Apple'ın yılda bir iphone stratejisine tepki olarak doğdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orientem -- 13 Şubat 2014; 22:16:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orientem

Samsung Galaxy: Apple'ın yılda bir iphone stratejisine tepki olarak doğdu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp.
  • bunları alan saflar var ya onlara acıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bide bu ünlü oldu plus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung galaxy s10 mega neo plus trend gio ace zoom
  • Evrende bukadar galaxy yok

• Çöp.
  • huawei mate varken...
  • samsung 2010 dan beridir yürüttüğü proje kapsamında bilinçli olarak yılda 20 cihaz üretiyor asgari maksadı her teknoloji mağazasında samsunga özel stand açılması, bugün en küçük telefoncu dükkanında bile mevcut 30 cihazın 25i samsung olmuş durumda teknosa bimeks vatan pc gibi yerler samsung için ayrı stand acmıs durumdalar.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.