Şimdi Ara

Sony BDV-N9100--LG BH9520TW--LG BH7530TW Arasından Hangisi F/P Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evime ses sistemi almak istiyorum.

Ses sistemini kullanacağım oturma odam 15 m2. TV im LG LE5500
    Ses sistemini genel olarak torrentten indirdiğim filmleri izlerken kullanmak olucak.
    Ya DLNA ile networden pc ye bağlanıp izliyorum ya pc tv bağlayıp izliyorum yada harici hdd den izliyorum.
    Müzik çok nadir dinleriz oyunda ayda 1 kere oynarım.
    Yüksek ses değil berrak temiz ve tok bir ses ve aynı zamanda güzel sub vuran bir subwoofer olan sistem almak istiyorum.
    Bütçe olarak 1300 tl aşmak istemiyorum ama gerekirse 1500 tl ye çıkabilirim.
    Bu kadar çıkmışken hifi neden almıyorsunuz derseniz.
    Hem çok karmaşık hemde görsel olarak giriş seviyesindeki hifi hoparlörler çok kaba ve güzel görünmüyorlar :)

Bu durumda yapmış olduğum araştırmalarda ilk olarak fiyat görünüş ve ses olarak LG 7530 düşünmüştüm.
    Sonra Sony BDV 9100 daha iyi olduğunu söylediler media markta.
    Daha sonra nette dolaşırken LG BH9520TW ilanına denk geldim sanırım geçen senenin modeli ve fiyatıda 1400 tl olunca bu 3 model arasında kaldım.

Arkadaşlar bu 3 model arasından F/P olarak en iyi model hangisi bana yol gösterirseniz çok memnun olurum.

Sony BDV 9100= 1600 TL Sony BDV 9100
    LG BH7530= 1300 TL LG BH7530TW
    LG BH9520= 1400 TL LG BH9520TW

• Up up up yokmu bir cevap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG'lerin hiç bir modeli ses konusunda doğru cevaplar vermiyor. Çok ciddi frekans hataları var. Sony 9100 şu anda piyasa da bu fiyat mertebesinde alınabilecek tek set.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.