Şimdi Ara

Motorola Moto G 'Ucuz, Hızlı, Karizmatik' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
1
Favori
7.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motorola'nın uygun fiyatı ve doygun teknik özellikleri ile dikkat çeken Android telefonu Motorola Moto G test masamızda. Moto G incelememizde telefonun kutusundan fiyatına her özelliğini tek tek ele alıyor sizler için değerlendiriyoruz.

• İzleyecek bir şey çıktı en sonunda

Edit:Vergiler iyiymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limon- -- 13 Şubat 2014; 19:51:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en son arkadaşıma atrix2 önermiştim dahada kimseye motorola önermem. halen 2.2 ve o berbat arayüzü ile cebelleşiyor satmaya kalkıştı hiçbir telefoncu para vermedi...

edit: inceleme başında kar hariç diye değinilmiş fakat bu doğru değil sanırım.amerika satış fiyatına kar da dahil değilmi yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx_57,5 -- 13 Şubat 2014; 19:40:39 >
  • hayat coniye güzel . mehmet gene kazıkla mücadeleye devam

• biri çıkar çöp der nasıl olsa herkesin elinde tablet gibi telefon.

Ayranımız yok içmeye ......

• Turkiye de yasamak hem cok ucuza calisip hemde herseyi pahaliya almaktir.Daha dogrusu alamamaktir...Dunya'nin en iyi 10 ekonomisinden biriyiz ya...

• telefon teknik olarak iyide ben hertürlü gm discovery derim.....

• nexus 5 incelemesinide bekliyoruz

• wifi olayı cok kötü video izlerken yan tutsak telefonu video dolmıcak gene ttnet küfür yiyecek :D :D

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyintat

Turkiye de yasamak hem cok ucuza calisip hemde herseyi pahaliya almaktir.Daha dogrusu alamamaktir...Dunya'nin en iyi 10 ekonomisinden biriyiz ya...

10 değil 16

bu arada Allahtan kork be

bana burda fakir edebiyatı yapmayın ben yeri geldim günlük 10 liraya sanayide çalıştım.Yeri gedi küfür yedim dayak yedim 13 yaşımdan beri her tatil haftasonu aileme destek için çalıştım.Yarın sizin için sevgililer günü ben ise gidip komilik yapıcam 9.30 dan 24.00 a kadar çalışıp sadece 40 tl alıyorum.Hala asgari ücretle 5 çoçuklu aile geçindiren akrabama şaşıyorum.

Ama sanayide,restoranda,elektronik,paslanmaz çelik,market,oto tamir hepsinde uzun süre çalıştım.Borç batağında insanlar gördüm.Hatta evi olamayan iş yerinde kalan insanlar.Ama hiç birinin elinde ucuz telefon görmedim (bende dahil )

oyunlar pahalı deriz ---> volfteam'a metin 2 ye araba takası görürüz
    Kiralar pahalı deriz -----> 10*30 dan 300 ayda sigara içeriz
    Teknoloji pahalı deriz -------> iphone samsung kullanırız

insanın kazancı değil harcaması belirler ekonomisini.

domates satıp dakka başı her çıkan yeni telefonu alırsak Cari açık da büyür tabi.Cari açığın büyümesi tüketimin azalmasından değil (ocakta ihracat cumhuriyet tarihinin rekoru kırıldı) hunharca tüketip bazı şeyleri lüx değil ihityaç görmk. 2 milyar ver telefon al sonra flappy birds oyna

yazık....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusufigit -- 13 Şubat 2014; 19:55:33 >

• ses berbat ilk defa

• Mesut Abi bu fon müziğine alışamadım keşke o fon müziğini dinleme yerine senin sesini duysaydık

• HALEN GENERAL MOBİLE DİSCOVERY GİBİ BİR TELEFONLA BU TELEFONU KIYASLAYANALAR VAR.GENERAL MOBİLE DİSCOVERY İLE BU TELEFONU KIYASLAMAK MOTO G YE HAKARETTİR ! BU TELEFONUN KIYASLANACAĞI TEK TELEFON GENERAL MOBİLE DİSCOVERY 2 Kİ O BİLE BU TELEFONUN YANINDAN GEÇEMEZ GEREK MALZEME KALİTESİ (SUYA KARŞI DAYANIKLILIGI SAGLAMLIGI TUTUŞ HİSSİ) GEREK GÜNCELLEME DESTEĞİ (4.4 KİTKAT ALDI VE DAHADA ALACAK) VE DAHA SAYAMAYACAĞIM TONLARCA ÖZELLİKTEN DOLAYI.NE DİSCOVERY MİŞ YAHU !
  • İleride satarım mantığında ki kimse almasın... Cihazlar ölücü telefonculara hiç parasına gidiyorlar.. Ama uzun süre kullanırım diyenler için problem yok...

• Videonun başında olan bana göre bir hatayı söylemek istiyorum. Telefonun denildiği gibi Amerika'da ki 16 Gb satış fiyatı 200 dolar. Yani tüketicinin aldığı fiyat bu ülkemizde ki telefonu satan mağaza veya internet siteleri telefonu bu fiyattan almıyor.

• vergiler olmasa zaten telefonları yarı fiyatına alırdık...
  • Mesut bey bıyık çok yakışmış ;)

• Dunyanin 17. buyuk ekonomisine sahibiz coniden ucuza tel alirsak ayip olur.

• Sadece vergi değil. Açgözlülükten kaynaklanıyor biraz da bu fiyatlar.

İstenildi mi oluyor. Burda 800TL de değil 850TL'ye satılıyordu. 200$ nere 850TL nere. Olsun olsun, taş çatlasın 700TL olsun.
  • bu mu GMD mi deseler her türlü GMDyi tercih ederdim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.