Şimdi Ara

Motorola Moto G 'Ucuz, Hızlı, Karizmatik' video inceleme (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
249
Cevap
1
Favori
7.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iyi alet, MediaMarkt'ta ayakustu inceledim. Malzeme kalitesi acisindan, yazilim acisindan gayet tatminkardi. S3'e gore biraz kalin geldi. Ekran acisindan da S3'ten daha kaliteli buldum.
    Su anda cift hat icin en iyi tercihlerden biri bence. Firsatim olsaydi da keske kulaklik performansini da test edebilseydim. 1 gb ram stock Android nedeniyle gayet yeterli idi ve ayni zamanda TouchWiz gibi skandal bir arayuz olmadigindan teklemiyordu. Ben daha once kullandigim Android cihazlardan ve su an kullanmakta oldugum S3'ten sonra eger Android olacaksa Nexus veya Google destekli stok Android cihaz tercih etmeyi dusunuyorum.

Discovery'i de ayakustu inceledim; ancak bir Moto G ya da S3 tatmini yok cihazda ne yazilimsal ne de donanimsal acidan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200$ telefonu 800 liraya satanlar utansın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar LG optimus 4xHD kullanıyorum, telefonu satıp moto g almayı düşünüyorum Lg den şikayetim bataryası cok az gidiyor ve sürekli olarak donma sorunu yasıyorum oyun oynayan biriside değilim. Moto G alıp kullanan arkadaşlar varsa Batarya süreleri hakkında biraz bilgi verebilrmi ?
  • SeCuRe016 kullanıcısına yanıt
    Bir onceki sayfada xda daki kulanicilarin batarya performansini paylastim.Benimde tavsiyem gmd 2 yi bir gorelim onu beklemek lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

quote:

Orijinalden alıntı: Traktorrrrr

sen bunlara güveniyorsan paranı çöpe atmak istiyorsan at kimse seni tutmuyor ama yalan yanlışta insanları bilgilendirme

quote:

iPhone 5 mi tekno tuğlaya 1200TL hemde 2. el bükük gelir, çizilir köşeleri göçer hop arka yada yan cepte bükülür... mavi ekran verir... bence hiç dikkate alınacak seçenek değil...

kardeşim hayatında hiç alışveriş yaptın mı ? ikinci elde ben elli kere alışveriş yaptım, neyin yamulmasından bahsediyorsunuz anlamıyorum, araştırıp en kral telfeondan 5 tane alırım sana getir paranı alayım, asıl sen insanları yanlış yönlendirme, oyuncakmı bu telefon, şakamısınız 1200 liraya en kral iphone 5 i bulurum şüphesi olan varsa özelden yazsın istanbuldayım ben teli bulayım gidip beraber ona satın alalım, bende 100 lira avantamı alırım... boş konuşmayalım yamulur edilir cart curt bunlar hikaye

hala inkar edebilecek misin?

arkadadaşım size ne diyeceğmi bilmiyorum, ben bişey mi inkar ettim acaba ? siz neyi tartışıyrosunuz ben 7 tane iki sene boyunca iphone 5 kullandım her rengini kullandım, hiç yamulduğunu görmedim, sen tutmuş bana yamulur diye video gösteriyorsun çevremde o kadar kullancı var bir tanesi yamuldu şikayeti ile gelmedi şimdi yamulma ihtimali var diye ben bu telefonu 1200 liraya alammmı neyin derdindesin sen ? konuyu biliyormusunda tutmuş bana video gösteriyorsun boş yer mesaj yazma rica edicem, arkadaş 1200 liraya ikinci el i5 olmaz dedi bende olur, dedim. oda olursa yamuk olur dedi, heralde 40 derece miyop arkadaş telefonun yamuk olduğunu anlamayacak kadar, sanki satılan her ikinci el i5 yamuk muamelesi yaptı konu bu, sen şimdi neyi inkar edeceksin diyosun anlamadım ?

• cnr.kh kullanıcısına yanıt
    %100 yamulur diyorum kutusundan bile bükük çıkan olmuşi... youtubeta videosu varmı bilmiyorum ama İstanbul'da kadının teki aldığı yamuk çıkmış üstelik TURKCELL'den aldığı için üstüne bir bardak buzlu su içmiş...
  • quote:

%100 yamulur diyorum kutusundan bile bükük çıkan olmuşi... youtubeta videosu varmı bilmiyorum ama İstanbul'da kadının teki aldığı yamuk çıkmış üstelik TURKCELL'den aldığı için üstüne bir bardak buzlu su içmiş...

dostum neden bahsediyorsun anlamıyorum seni, benim çevremdeki 5 kullanıcıları ne yapıyor, çelik korumamı kullanıyorlar, ne demek yüzdeyüz yamulur bu kadar saçma önerme olur mu, alüminyum kasa olduğu için yamulma riski var, üzerine oturursan, düşürürsen bilmem naparsan yamulabilir, bir senedir kullanıyoruz en ufak yamulma yok, şimdi benim i5 sorunlu mu o zaman, kesin yamulması lazım ya ondan diyorum ?
    cepte taşıdın mı hiç? kılıfsız olarak... yan yada arka cepte bükülüyor hemde kâğıt gibi...

0
    bırak arkadaşım şunları yaa. telefonu mengeneye koyuyor sıkıştırıyor ondan sonra yamuldu diyor sanki övdükleri telefon sağlam kalacak. yazılanları okudukça ilber ortaylı'yı daha iyi anlıyorum.
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    o düzeltmesi fix... adam nasıl düzeltecek sanıyorsun... her sorunun çözümü olur yok diyen yok... göstermesemiydim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

bırak arkadaşım şunları yaa. telefonu mengeneye koyuyor sıkıştırıyor ondan sonra yamuldu diyor sanki övdükleri telefon sağlam kalacak. yazılanları okudukça ilber ortaylı'yı daha iyi anlıyorum.

daha bişey demiyorum valla, ben bi senenden fazladır kullanıyoruz diyorum, arkadaş kılıfsız kullandın mı diyor, kılıflı kullanmadım ki hiç diyecem ayıp etmiş olucam muhabbet uzayacak neyse he öyle diyip geçeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkAfter

quote:

Orijinalden alıntı: huseyintat

Turkiye de yasamak hem cok ucuza calisip hemde herseyi pahaliya almaktir.Daha dogrusu alamamaktir...Dunya'nin en iyi 10 ekonomisinden biriyiz ya...

10 değil 16

bu arada Allahtan kork be

bana burda fakir edebiyatı yapmayın ben yeri geldim günlük 10 liraya sanayide çalıştım.Yeri gedi küfür yedim dayak yedim 13 yaşımdan beri her tatil haftasonu aileme destek için çalıştım.Yarın sizin için sevgililer günü ben ise gidip komilik yapıcam 9.30 dan 24.00 a kadar çalışıp sadece 40 tl alıyorum.Hala asgari ücretle 5 çoçuklu aile geçindiren akrabama şaşıyorum.

Ama sanayide,restoranda,elektronik,paslanmaz çelik,market,oto tamir hepsinde uzun süre çalıştım.Borç batağında insanlar gördüm.Hatta evi olamayan iş yerinde kalan insanlar.Ama hiç birinin elinde ucuz telefon görmedim (bende dahil )

oyunlar pahalı deriz ---> volfteam'a metin 2 ye araba takası görürüz
    Kiralar pahalı deriz -----> 10*30 dan 300 ayda sigara içeriz
    Teknoloji pahalı deriz -------> iphone samsung kullanırız

insanın kazancı değil harcaması belirler ekonomisini.

domates satıp dakka başı her çıkan yeni telefonu alırsak Cari açık da büyür tabi.Cari açığın büyümesi tüketimin azalmasından değil (ocakta ihracat cumhuriyet tarihinin rekoru kırıldı) hunharca tüketip bazı şeyleri lüx değil ihityaç görmk. 2 milyar ver telefon al sonra flappy birds oyna

yazık....

Ben hayatımda bu kadar saçmalayan bir insan görmedim. Güya sosyolojik ve ekonomik tespit yapmışsın.

Herkesin dilinde simitçi adamın bile elinde akıllı telefon var. Nedir arkadaşım sıkıntınız. Adam fakir diye akıllı telefon almasın mı. Belkide fakirliğini gizlemek için bu yola başvuruyor. Ya da başka bişey. Sanane !! İnsanların harcaması değil kazancı belirler ekonomisini. Harcamaya göre ekonomi olur saçmalığı da ne allah aşkına.

Özellikle bu sitede siyaset konuşmuyordum ama şurama geldi.

İnsanların ne kazandığı değil de nereye ne harcadığından da sanane! 3 kuruş kazanıp 5 kuruş harcaması vergilerin yüksek,gelirlerin az olduğu gerçeğini değiştirecekmi ? ya da sırf böyle diye pahalılıktan söz etmicez mi?
    Bu kadar yanlış tüketimin dünyaya,insana veridiği zararı, tüm bunların kapitalist düzenin bize sunduğunu konuşmıcaz da ekonomiyi harcamayla mı kıyaslıyacaz.

Cari açığın ne olduğunu öğren ilk önce. Cari açık bireylerin üretmeyip tüketmesi değil tüm ülkece üretip dışarıya ihracat yapmadan,ithalata dayalı ekonomide oluşur. Ülke olarak ne üretiyoruz ? ne üretip satıyoruz da çılgınca ithalat yapıyoruz. Ocakta ihracat rekor kırdı diyosun. ki öyle değil ben ihracat işi yapıyorum, ihracat gün geçtikçe düşüyor. Hadi arttı diyelim, ithalat kat ve kat arttı.

Biz tamamiyle vergi ülkesiyiz. Bunun lama cimi yok. devlet de en çok verigiyi düşük gelirli insanlardan alıyor. daha maaşını almadan insanlar gelir vergisiyle başlayarak, harcamalarına göre kdv ve ötv ödüyorlar. kazancının 5 te birinden fazlasını zaten vergi olarak ödüyor insanlar.

Ben sırf daha iyi daha akıllı telefon alabilmek için borç da yaparım, boğazımdan da keserim. Bu hiç kimseyi alakadar etmez. kendi tercihimdir. Ama amerikadaki coni daha ucuza alıyorsa tepkimi gösteririm.

Tepki göstermeye göstermeye bu günlere geldik. !!

Saygılarımla!!

• quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Iyi alet, MediaMarkt'ta ayakustu inceledim. Malzeme kalitesi acisindan, yazilim acisindan gayet tatminkardi. S3'e gore biraz kalin geldi. Ekran acisindan da S3'ten daha kaliteli buldum.
    Su anda cift hat icin en iyi tercihlerden biri bence. Firsatim olsaydi da keske kulaklik performansini da test edebilseydim. 1 gb ram stock Android nedeniyle gayet yeterli idi ve ayni zamanda TouchWiz gibi skandal bir arayuz olmadigindan teklemiyordu. Ben daha once kullandigim Android cihazlardan ve su an kullanmakta oldugum S3'ten sonra eger Android olacaksa Nexus veya Google destekli stok Android cihaz tercih etmeyi dusunuyorum.

Discovery'i de ayakustu inceledim; ancak bir Moto G ya da S3 tatmini yok cihazda ne yazilimsal ne de donanimsal acidan.

katılıyorum bende medıa markt ve bımeksde ınceledım gercekten cok hosuma gıttı aynı zamanda discoveryda vardı ıkısı elıne alıp baktıgında moto g nın malzeme kalıtesı ve ıps ekranı bana dıscoveryden daha iyi geldı keske dıyorum bırde ekrandakı sanal tuslar altakı boslukta yer alsaydı cok daha ıyı olurdu kı bır haylı bosluk var orda onun dısında 1gb ram cıhaz ıcın yeterlı gıbı gayte stabıl calısıyr kendısınden ust duzey cıhazlardan bıle.Birde su cıhaz 750 fln olsaydı bugun dıscoverrynın adını agzımıza bıle almazdık dıyorum.

• Bu vergiler oldukca Mtk islemcili cin telefonlarina devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wickersan -- 15 Şubat 2014; 21:59:43 >
  • arkadaşlar çalan şarkının adı ne acabs bilen varsa pm atabilirmi bi türlü bulamadım :)
  • arkadaş,
    motorola g hariç herşey konuşuluyor yokmudur sadece motorola g konuşulacak almayı düşünüyorum birisi gmd birisi iphone banane bunlardan çok istersem gider forumlarına bakarım yokmudur sadece MOTOROLA G kunaşacağımız tavsiye öneri şikayetini okuyacağımız bir yer????
  • bilmeden yorum yapan ınsanlardan sıkıldım acıkcası ....
    ayrıca guncelle gelıcegı daha tanıtımında soylnenmıs olan bı cıhazında guncelleme almadan ınceleme videosunun cekılmesı ve sonrası guncelleme gelınce tuh sansızlık denmesı bazı mesajların sılınmesı via 4 un 40 dk ıncelenırken bu cıhaza 15 dk bıle bakılmaması unutmadan marka hesabı bellı olan mesajların yada kullanıcıların cırıt atması benım sıte ve foruma guvenımı azaltıyor...bız buraya bakıp satın alma kararı verıyoruz adamlar cıhaz hakkında bılgısı yok alınmaz dıyo...cıhazın fıyatı 750 ye kadar dustu daha dusucegını sanmam cunku getıren fırma ıle gelen cıhazlar genelde pahalıdır...
    gmd ıle karsılartısırsak benım dusuncem bu cıhazın rom konusunda sıkıntı cekmez bunun sebebı s400 kullanılması mtk ıslemcılı cıhazların dezavantajıda bu ucuz ama guncel deyıl (verisyon olarak) acıkcası ben sımdıden para bırıktırmeye basladım (malum taksıt bıttı ogrencılık zor ) ...
    saygılar...

• Yorumları okudumda herkes gmd diye tutturmuş forumdaki ana konuya bi bakın bunu diyenler herkes ya servise gönderiyor yada başka sorun çıkıyor güncelleme geleceği belli değil.Nexus 4'e gelince telefonun 18ay süresinin doldurmasına fazla zaman kalmadı 18ay dolunca güncelleme bile alamayacak.Ayrıca moto gyi mağazada açık kutu bulup baktım dış malzemesi gayet iyi bunun dışında snapdragon 400 işlemci olması bu telefonu alınır kıyıyor ayrıca bu telefona 800tl bana normal geldi ayrıca amerika dışında avrupa ülkelerine bakın almanya gibi bu cihaz orda 200euroya satılıyor yani 600tl o yüzden türkiyedeki vergilerle 800olması gayet normal ve türkiyedekiler google play edition olmasa bile portlayarak normal sürümlerinede yüklenecektir o yüzden bu fiyatlara alınabilecek en makul cihazlardan biri ayrıca arka kapağının çıkmasını saçma bulanlar olmuş normalde telefonun amerikada 7-8 renk seçeneği var ama amerika dışında yok ama kapaklar sipariş ediliyor bence güzel birşey telefonu istediğin zaman farklı bi renge dönüştürmek kısacası moto g yi çok beğendim gmd ya da nexus 4ten daha güzel bir telefon

• skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Telefonun Avrupa satış fiyatı üzerinden değerlendirmesini yaparsak yanılırız kanımca. Bu telefon Amerikan malı. Dolayısıyla maliyetini de ona göre hesaplamak lazım. Amerika fiyatı 200 dolar. Vergiler ve kar eklenince Avrupa fiyatı 200 Euro oluyor. Yani Amerika fiyatı 146 Euro olan telefon Avrupaya gelince 200 Euro oluyor. Meseleye ülkemiz açısından bakarsak; Amerikada 146 Euro olan bu telefonun satış fiyatı ülkemize gelince 285 Euro oluyor. 285-146= 139 Euro vergi veriyoruz bu durumda. 414 TL vergi, iyi para.
  • cosica C kullanıcısına yanıt
    o paranın içinde nakliyesi satan firmanın karı da var bunuda unutma işin özü bu telefon 800tlyi sonuna kadar hak ediyor en kısa zamanda bunu alacam
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.