Şimdi Ara

SATILIK | PERFORMANS CANAVARI MONSTER P170EM | HENÜZ 15 AYLIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILIK | PERFORMANS CANAVARI MONSTER P170EM | HENÜZ 15 AYLIK

PERFORMANS CANAVARI MONSTER P170EM

Intel® Core™ i7-3610QM Processor (6M Cache, up to 3.30 GHz)

12 GB 1333 MHZ DDR3

1.5 GB Nvidia GTX 670M Harici Ekran Kartı

Intel Hd Graphics 4000 Dahili Ekran Kartı

750 GB Hdd

1920x1080 17.3 P170 EM Aliminyum Isı Soğurucu Kasa

Işıklı Klavye

Özel Yüksek Kalite Çok Kullanışlı Sırt Çantası

+ Henüz 15 Aylık [Sınav Yüzünden Her Gün Kullanılmadı.]

+ 9 Ay Garantisi Ve Garanti Belgesi Mevcut

+ İlk Sahibiyim Adıma Düzenlenmiş Faturası Mevcut

+ Kullanma Kılavuzu,Kutusu,Süngerleri,Kılıfları,Driver Dvd'si Yeni Gibi Ve Mevcuttur.

+ Ankara İçi Ve Dışı Farketmez. Ankara İçindeki Alıcı Arkadaşlar Gelip Bakabilir.

+ Everst Marka Kablosuz Mouse Ve Newday Marka Kaliteli Korumalı Üst Sınıf Sırt Çantasını Hediye Edeceğim

Laptopu çok araştırarak sınav hediyesi olarak almıştım. Fakat gittiğim üniversiteyi sevemedim ve dondurdum yeniden sınava hazırlanıyorum. Ve takdir edersiniz ki başucunuzda böyle bir canavar varken çok verimli çalışmak mümkün değil. Canavarımı üzülerek asıl
    satma nedenim televizyonumuz çok eskidi hala tüplüdeyiz. Yeni bir tv almak istiyoruz ama bütçemiz iyi bir tanesine yetmiyor. Eğer canavarımı satarsak onla televizyon almayı ve ayırdığımız bütçeyi de ileride 2.el konsol almak için saklayacağım. İleri de hem okuyup hem part time çalışmak ve spor gibi hedeflerim var. Bunları pc bağımlılığıyla birde yanı başımda böyle bir canavar varken bunları yapmam imkansız. Bu durumdan ailemde rahatsız. O yüzden 2013 model tvler kalkmadan bu canavarı üzülerek satmak istiyorum.

Gelelim canavarımıza kendisinin özelliklerini yukarıda belirttim. Şu an piyasada ki en son çıkan oyunlarda dahi 1920x1080 Full ayarlarda minimum 30 Fps garantisi verebilirim. Photoshop,Autocad gibi programlar da da çalışmalarınızı ve render işlemlerinizi çekinmeden yapabilirsiniz Intelin yeni özelliklerinin çoğu mevcut ve performanslı çalışır durumdadır..Ekranı büyük bir ekranı (17.3) Full hd görüntü kalitesi mevcut bir alet. Hiç servise,tamire,formata gitmedi. Sadece Windows sürümünü değiştirmek için format yedi. [Windows 7-8 kararsızlığı] Yani size oyunları,uygulamaları uzun bir süre baş ağrısız en son ayarlarda oynatacak,kullandıracak bir alet. Ama laptopun en büyük artısı benim için kasası. Şık,sade ve en önemlisi diğer modellerdeki gibi tek fanlı plastik bir ocak değil alüminyum ve içindeki çift fan sayesinde tam bir soğutucu. Sisteminiz istediği kadar süper olsun kısa bir süre içinde laptopunuzdan ateş fışkırırsa oyun zevkiniz yarıda kalır. Battlefield baştan sona durmadan sıfır ısı sıkıntısıyla bitirildi.Sırf bu yüzden laptop için sağlam bir para verdim. Piyasada ısı sıkıntısı olmayan laptop çok az olmayanlarda 3 bin + en az. Bu performansı 100+ liralık ek soğutucularla bile almanız şaibeli ki oda ek yani fazladan yük. Ayrıca Klavyeleride ışıklıdır ve istenen renge dönmektedir. Bunun faydasını geceleri anlarsınız.

Monsterımız gerçekten temiz ve yeni durumdadır. Kılıflarını takıp köpükleriyle kutuya koysam bir çok kişiyi sıfır olarak kandırabilirsiniz yani o kadar iyidir teyit etmek isteyen de gelsin etsin. Zaten günümün yarısından çoğunu spor ,üniversite ve arkadaşlarla geçirdiğimden kısa sürede yıpratma fırsatım olmadı.Emin olun aldığınız yeni monster kutunun içinden bundan daha iyi çıkmayacaktır.Benzer özelliklerdeki alacağınız daha kötü kasaya sahip bir monster size 500-600 lira daha fazlaya ve geçikmeli olarak gelecektir. Ki monster'ın teslimat sorunlarını hepiniz bilir. Ha kaliteye laf yok ama. Ben bu laptopu hemen teslimle almıştım birde. Parasına değer veren ve performanslı ve gerçekten temiz laptop almak isteyenler ilgilenebilir. Kullanıcı kredisiyle alarak maliyetinin üstüne birde faiz ödeyerek aldığımdan ve kasa avantajından fazla esnek davranamayacağım. Ben davransam ailem affetmez. Beni mazur görün. Alana şimdiden hayırlı olsun.

[size=5]FİYATI = 2550 TL
    Küçükte Olsa Ciddi Alıcıya Pazarlık Payı Vardır.
    05545451201
    Gereksizse lütfen rahatsız etmeyin genelde sınava çalışıyorum.

SATILIK | PERFORMANS CANAVARI MONSTER P170EM | HENÜZ 15 AYLIK  SATILIK | PERFORMANS CANAVARI MONSTER P170EM | HENÜZ 15 AYLIK  SATILIK | PERFORMANS CANAVARI MONSTER P170EM | HENÜZ 15 AYLIK  SATILIK | PERFORMANS CANAVARI MONSTER P170EM | HENÜZ 15 AYLIK

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2550 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güncel.

• Güncel.

• Güncel.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.