Şimdi Ara

[SONA ERDİ]Vodafone Frezone HerYöne 500DK 5000SMS 1000 MMS 2GB İNTERNET >25 TL< (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
6
Favori
11.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aylık +1GB ve +1.000 MMS, 30 Eylül 2014 'e kadar geçerli olacaktır. 30 Eylül 2014 sonrasında, Hepsi Birarada Paketininin yenilenmesi halinde, +1GB ve +1.000 MMS hediyesi verilmeye devam edilmeyecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _-_bluedragon_-_ kullanıcısına yanıt
    Valla ne diyeyim hocam sen gene de sürekli arada bir dene dediklerimi ben yaptım oldu Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexjoan

Valla ne diyeyim hocam sen gene de sürekli arada bir dene dediklerimi ben yaptım oldu Saygılar...

Hocam bugün mesaj geldi her yöne 500 dk ve 5000 sms 2 gb internet 25 lira mega paket yine mesaj attım hatalı mesaj dedi müşteri hizmetlerini aradım genç tarife olduğu içinmiş onlar geçirdiler mega tarifeye ama bu kez de 1000 sms geldi.benim sms paketim vardı ondandır herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    diğerlerini iptal edip bu yeni kampanyalardan faydalan hocam akşamdan beri sana yardımcı olmaya çalışıyorum Saygılar...
  • quote:

diğerlerini iptal edip bu yeni kampanyalardan faydalan hocam akşamdan beri sana yardımcı olmaya çalışıyorum Saygılar...

Aldım hocam paketi işte sms az geldi onuda arıcam düzeltsinler.teşekkür ederim ne arada

Bu arada tarifen hangisi tam olarak Bana da bu gün mega geldi diğer hattıma tanımlayayım dedim olmadı bir türlü
  • quote:

Bu arada tarifen hangisi tam olarak Bana da bu gün mega geldi diğer hattıma tanımlayayım dedim olmadı bir türlü

[sm=s17.gifDegerli musterimiz, Mega Uclu tarifesi icin size gonderilmis olan bir onceki mesaj icerigini dikkate almayiniz. MEGA UCLU Tarifesi 2GB'lik super internetiyle tam sana gore! Her yone 500DK, 1000 Mesaj ve 2GB interneti ayda sadece 25TL'ye almak icin 3MEGA yazip 7000'e gonder, son gun 12 Mayis!
    Dalga mı geçiyorlar sabah 5000 sms diye mesaj gönderiler böyle olduğunu bilsem almazdım 1000 yetmez ki bana

Teşekkür Ederim Kardeşim an itibariyle MEGA UCLU tarifesi tanımlanmıştır. Saygılar...
  • quote:

Teşekkür Ederim Kardeşim an itibariyle MEGA UCLU tarifesi tanımlanmıştır. Saygılar...

Ben teşekkür ederim kaç sms geldi Size

500 dk her yöne 1000 sms 2 gb 25 tl Kardeşim ve bu MEGA UCLU bir tarifedir Bilgin olsun.
    FIRSAT3 olan pakettir. içeriği 500 dk her yöne 5000 sms 1 gb internet
    Biri paket biri tarifedir tarifeyi alırsan kullandığın tarife otomatikman sistem iptal ediyor.
    Paket alırsan aynı tarifenle devam ediyorsun Birinde internet fazla diğerinde sms aklın hangine yatıyorsa onu al
    Ben fazla sms kullanmadığım için MEGE UCLU tarifesini aldım
    Önceki tarifem Özgür Genç ti Saygılar...
  • alexjoan A kullanıcısına yanıt
    ben avea faturalıdan bu tarifeye geçtim ancak 15 günde pişman olmuş durumdayım çünkü 500 dk 15 günde bitti..oysa aveada iken 500 dk yı bir ayda bitiremiyordum. herhalde vodafone üyeliğimi iptal edicem :(
  • kapisiz kullanıcısına yanıt
    Hocam avea faturalı da ücretlendirmesi saniye bazlı dır
    Vodafone faturasızda ise açıp kapama bile dakikalarından 1 dakika olarak düşer.
    Umarım anlamışınızdır Saygılar...
  • 18 yas sinirini sorun edeceklerini sanmiyorum dun vodafone a gittim fatirali hat almak istedigimi soyledim esnaf olmamama ragmen esnaf tanidiklari oldugunu onun referansiyka bu tarifeyi kullanabilecegimi soylediler yasi sorun etmezler bence :) 5oo dk konusma sms onmli degil sinirsiz interneti olan bir paket ariyorum ama vodafone da yok galiba

• Bende bu paketten yararlanıyorum. 12 ay taahhüt ile her yöne 500 dk 5000 sms 2gb internet 25 tl ye geldi faturasız olursa 1000 mms de veriyorlarmış ama benim sms di mms di pek işim olmaz. İnternet ve dakika önemli 12 ay vodafondayız artık

• o zaman internetli ve en az 500 dk lı herhangi bir operatörden faturalı bir tarife-paket önerir misiniz?
  • kapisiz kullanıcısına yanıt
    Vodafone Freezone 12 ay taahhüt vererek 500 dk ,5000 sms 2gb internet alabilirsiniz.
    Vodafone Freezone Taşıma ile gelirsen bu paket 25 tl
    Vodafone Freezone Faturasız hat sahibiysen Faturalıya çevirirsen 30 tl
    Vodafone Freezone Faturalı hat sahibiysen 35 tl
    Saygılar...
  • aveada hy 500dk 500sms 1gb int faturalı 12 ay tahatdutle 26,5 tl oduyordum.bu ay tahatdutum bitti ve buna yakın bi tarife teklif etmedikleri icin bugun vodafona numara tasıma basvurusu yaptım.

ozellikle bu tarifeden faydalanmak istedigimi,tahatdut verebilecegimi ve faturalı olmasını istedim.avm de ilk girdigim vodafone bayisi 25 yaş konusunu sart kostu ve bu tarifeden ancak soyadı tutması sartıyla bi yakınımın tc siyle faydalanabilcegimi soyledi.her ne kadar bi uygun yol vardır falan desemde olmaz dedi.

ama ben yılmadım :)
    alt katındaki baska bi vodafone bayisine gittim ve direk kafadan 25 yas konusunu soyledim.saolsun ordaki hatun gozume şöyle bi bakıp 'siz biraz beklermisiniz size ben bakıcam' dedi.
    neyse abla geldi,derdimi anlattım 'tmm dedi 25 yas tc ye vs gerek kalmadan ben sizin işinizi halletcem.sistemde bi acık var fazla bilen yok o sekilde yapabiliyoruz dedi' bende saol apla dedim.
    5-6 tane kagıt imzalayıp yeni sim kartımı verince 6 gun icinde aktif olcagını soyledi.

yani burası turkiye olmaz diye bişiy yoktur,sadece yolunu bulmak gerekir.

sonuc olarak faturalı 12 ay sozlesmeli 500dk hy 5000sms 2gb internete vergiler dahil 26,5 tl ödeyecegim.bu tarifeden 25 yas konusu yuzunden faydalanamayan arkadaslara duyurulur sansınızı baska bayide mutlaka deneyin.

bu arada hattım acılınca benim yapmam gereken bi işlem varmı acaba?bi numara msj atıp kampanyadan faydanlanmak icin vs ? yoksa hersey anahtar teslim mi geliyo?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8F6021464 -- 21 Mayıs 2014; 23:43:43 >

• Arkadaslr bugun benim bu tarifem yenilendi faturali ancak internet 1, gb olarak geldi neden 2 gb olmadi anlamadim

• Sizce Avea woops mu bu mu
  • Beyler ben Avea'dan bu duble internet pakentine geçiş yapmıştım. "Mega üçlü" mesajı geldi ve ona geçiş yaptım. Iyi mi ettim? Onun interneti Eylül de filan 1e düşecekti bunda öyle bir şey yok diye geçiş yaptım.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.