Şimdi Ara

[SONA ERDİ]Vodafone Frezone HerYöne 500DK 5000SMS 1000 MMS 2GB İNTERNET >25 TL< (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
6
Favori
11.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

bu tarifenin en kötü yanı yeni hat alımlarında ve numara taşımada geçerli olması.

Halbuki vodafone diğerlerinden bu konuda ayrılıyordu ama artık iyice ayrımcı operatör olmaya başladı.

Tamamen katılıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar soruldu ise kusura bakmayin emin olmak istedim

Ben 2-3 yıldır normal vodafone dayim

Cumartesi freezone a gecicem ben yararlanamazmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: messimessipuyol

Tekrar soruldu ise kusura bakmayin emin olmak istedim

Ben 2-3 yıldır normal vodafone dayim

Cumartesi freezone a gecicem ben yararlanamazmiyim

Ben de bunu merak ediyorum. Yararlanamıyorsak ne anlamı kaldı ki freezone a geçmenin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bunun yanına aylık ekstra 1 gb internet paketi alabiliyor muyuz? Sanırım 30 tl'ye falan geliyor. +1 GB kampanyası bittikten sonra cebimden ödemeyi düşünüyorum. Aveada 2 GB internet veriyor ama ay sonunda 1GB'dan fazla ortada kalıyor.
  • Ben numaramı avea dan taşımak için başvurdum.
    Taşıma onaylandıktan sonra hangi işlemi yapmam gerekiyor?
    2 gb lık paketi alabiliyorum demi?

• Eğer eylülde 1gb interneti elimizden almasalar geçiş yapardım.O ne la sen tarife bu de sonra interneti felan düşür.MMS çokmu lazım onu hiç verme ama 2GB net devamlı olsun.
  • Arkadaşlar bende numaramı vodafone taşıyıp bu paketi aldım,yalnız tarifem yeni özgür genç olarak tanımlanmış.Bu tarifeyi self servisten cep özgür ile değiştirsem duble internet paketi iptal olurmu bilgilendirirseniz çok sevinirim.
  • yaş sınırı geçtimde abonelere vermiyoruz dedi görevli hemen yana gittim aveaya geçtim bu kadar basit 3 ay sonra yeni abone olarak döneriz :D

• Bu pakete hala geçebiliyor muyuz? Kardeşimin hattı açılıyor bugün ve bu pakete geçtiğini söyledi. Numara taşıyıp geçebilir miyim hala?

• vasak09 kullanıcısına yanıt
    Faturasiz vodafone dayim
    Avea faturasiz a gecsem gecerken ucret aliyorlarmi

• quote:

Orijinalden alıntı: messimessipuyol

Faturasiz vodafone dayim
    Avea faturasiz a gecsem gecerken ucret aliyorlarmi

yok kardeş bedava :) istedigine geç bizim enişte var butun operatorleri geziyor kampanyalardan yaralanmak icin

• vasak09 kullanıcısına yanıt
    Saolasin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hizi nasildir acaba Fikri olan var mi ? Turcelldeyim turkcello aramayik hic baska hat kullajmadim.
    Birde bugun cuma simdi basvursam cumartesi veya pazar kullanmaya layabilir miyim.

• Selam Arkadaşlar bende bu kampanyadan faydalanmak istiyorum fakat şu 90 gün sınırı beni zor durumda bırakıyor.
    Sizlere bir kaç sorum olacak bana yardımcı olursanız minnet duyarım
    Vodafone şubelerine gitmeme ve Müşteri hizmetlerini aramama rağmen sağlıklı bir bilgi edinemedim herkes ayrı bir şey diyor
    Ben hattımı 25.12.2013 tarihinde Vodafone dan Avea ya taşımak için müracaat ettim ve 30.12.2013 tarihinde Avea'lı oldum
    Bulunduğum bölge den dolayı internetinden memnun değilim Vodafone benim bölgemde daha iyi çekim gücüne sahip
    Şimdi bu kampanya 31.3.2014 tarihinde sona eriyor
    30.12.2013 tarihinden itibaren sayarsak 30.3.2014 tarihine kadar tam 90 gün dolmuş oluyor
    Ben bu kampanyadan faydalanabilmem için hangi tarih ve gün de müracaat etmeliyim ki faydalana bileyim
    Saygılar...
  • Ya arkadaşlar bu frezonede internet 2gb diyoda biz bu kotayı doldurdukmu hızmı düşecek yoksa extra ücretmi ödeyecez?

• Arkadaslar biraz önce hattımın vodafone a geçiş işlemi tamamlandı kampanyaya abone oldum ama 2 gb net vermedi

30 GUN BOYUNCA HER YONE KULLANABILECEGIN 500 DK, 5000 SMS, 1 GB 25 TL KARSILIGI HESABINA YUKLENMISTIR. HESABINDA 25 TL OLDUGU SURECE PAKETIN HER 30 GUNDE YENILENECEKTIR.

• Hala gelmedi mi hediyesi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Hala gelmedi mi hediyesi ?

Aksama doru geldi hocam

• Hayrını görün :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Hayrını görün :)

Sagolunn :) valla cok memnun kaldım vodafonedan. 13 yıllık Turkcell kullanicisiydim 1 ay önce Avea'ya geçtim ama berbat avea , vodafonun internetinden cok memnun kaldım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.