Şimdi Ara

Vodafone Chat 655 Melinda (SIM Kilitsiz) HIZLIAL 149,90 TEKRAR..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
5
Favori
8.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefonu aralık ayında alıp da kullananlardan yorum bekliyoruz. Tarayıcı hızı vs iyi mi? Bi yakınıma almayı düşünüyorum..
  • Neye göre ÇÖP dediğinizi de açıklayın üyelerimiz bilsinler....gereksiz yorumlarda bulunmaya ne meraklı milletiz...

@sakurek, bu telefondan 2 adet aldım, biri eşime biri kızkardeşime, şimdiye kadar bir sorun yok, ekran küçük ve işletim sistemi basit olduğu için ve bende iphone 3Gs kullandığımdan beni kesmedi ama eşim ve kardeşim mutlular...

3G-kamera-WiFi olduğunu düşününce, fiyat/perfrmans açısından iyi bir cihaz. Kız arkadaşınız/sevgiliniz/eşiniz için alacaksanız bence güzel bir hediye olur...
  • http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-huawei-ascend-y100-fiyati,843282.html

Tavsiye olunur.

kvkda 150tlye satılmıştı 5-6 ay önce.
  • 150 tl ye alınır gibi geldi bana
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Iphone 5 olan eşime bunu alırsam çöpe atar direkt
    Siz siz olun eşinize pahalı hediye almayın. Sonradan aldıklarınızı beğenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Hocam siz baştan hata yapmışsınız, benim gibi önce 2.elleri verip, sonra da sıfır bu cihazı verince yüzünde gülücükler açtı.

Bununla beraber, kullanırım deseydi I5 de alırdım o da ayrı bir konu...
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    O zaman çok böyük bir yamuğum olmuştu, sus payı olarak aldım Iphone 5' i
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Hocam siz baştan hata yapmışsınız, benim gibi önce 2.elleri verip, sonra da sıfır bu cihazı verince yüzünde gülücükler açtı.

hotspot özelliği var mı bu cihazın?

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

quote:

hotspot özelliği var mı bu cihazın?

+1 bende merak ettım wifi hotspot varsa alınır

• cydonia kullanıcısına yanıt
    Anasayfada bu şekilde

• wifi hotspot yazıyor özelliklerde...
  • tknn kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler kaptım 1 tane, tam da ihtiyacım olan özellikler, basit, klavyeli, fm radyolu, wifi hotspotlu, alabileceğimin en ucuzu bu oldu
  • ben telefondan gayet memnunum aralık ayında bkmexpress ile 135'e geldi bu fiyata ikinci el tel almak yerine sıfır teleefon garantili 24 ay.fm radio,wifi hotspot,bluettoth,kamera hafıza kart desteği 32 gb'a kadar gayet ucuz fazla bbeklentisi olmayan kişişler için iadel bir telefon
  • aldım bakalım bi adet fena bişeye benzemiyor. android de olsaymış 3 lerdim heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: tvyayini

quote:

Neye göre ÇÖP dediğinizi de açıklayın üyelerimiz bilsinler....gereksiz yorumlarda bulunmaya ne meraklı milletiz...

@sakurek, bu telefondan 2 adet aldım, biri eşime biri kızkardeşime, şimdiye kadar bir sorun yok, ekran küçük ve işletim sistemi basit olduğu için ve bende iphone 3Gs kullandığımdan beni kesmedi ama eşim ve kardeşim mutlular...

3G-kamera-WiFi olduğunu düşününce, fiyat/perfrmans açısından iyi bir cihaz. Kız arkadaşınız/sevgiliniz/eşiniz için alacaksanız bence güzel bir hediye olur...

Buna göre çöp demiştim.

gösterdiğiniz telefonun ederi ile bu telefonun ederini de karşılaştırın bakalım,

ne kadar ekmek o kadar köfte...

• GoldVish Le Million,Diamond Crypto Smartphone,Black Diamond Smartphone.....http://www.goldvish.com/

Bazılarıda bunları örnek gösterebilir ve iphone5 e çöp diyebilir sıcak fırsatlarda bulurmuyuz bilemem ama sizin anlayışınızla iphone5 çöp olmuştur bunlara göre.İşlevsellik felan gerek yok iphone5 çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: tvyayini

quote:

Neye göre ÇÖP dediğinizi de açıklayın üyelerimiz bilsinler....gereksiz yorumlarda bulunmaya ne meraklı milletiz...

Buna göre çöp demiştim.

işe yaramaz düşünceni kendi çapında haklı çıkarmak için 2000 liralık telefonun resmini davar boyutunda koyup gereksizlik yapmasan

• en adi çin malı telefon alıp uygun pasoport olsa kaydettirsek daha fazlaya mal olacagından telefon ihtiyacı olanlar tercih edebilir..
    ayrıca pili , wifi olması filan ekstra özellikler.. birde yorumlardan anladıgım kadarıyla çok sağlammış.. bence alınabilir..
  • alınabilir filan derken bir anda alıvermişim, yarın malum sevgililer günü hanıma hediye ederim
    umarım bugün yollarlar..

not: kargoda bedava.. mesajlarda söylenmediyse bilginize..

https://store.donanimhaber.com/71/1e/a3/711ea3dadeba890f7ca221a8d6b80f0c.jpg

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.