Şimdi Ara

HTC CFO: Yeni akıllı telefonlarımız, firmaya pozitif yansıyacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC CFO: Yeni akıllı telefonlarımız, firmaya pozitif yansıyacak

Son zamanlarda ekonomik açıdan sıkıntılı günler geçiren HTC, 2014’ün ilk çeyreğinde de kendini düzlüğe çıkartamayacak.

10 Şubat’ta yapılan hissedarlar toplantısında 2014’ün ilk çeyreği için öngörülerini paylaşan HTC yetkilileri, çeyreğin 1,12-1,19 milyar dolar konsolide gelir, %21,5-22 kar marjı ve seyreltilmiş hisse başına 0,069-0,086 dolar zarar açıklanmasını beklediklerini açıkladı.

Ancak 2.çeyrek ile birlikte ibrenin HTC lehine döneceğini söyleyen firmanın finanstan sorumlu üst düzey yöneticisi Chang Chia, 1.çeyreğin yılın en kötü çeyreği olacağını ancak çıkartacakları yeni akıllı telefonların 2.çeyrekte firmaya pozitif yansıyacağını söyledi.

HTC, yılın son çeyreğini 1,41 milyar dolar konsolide gelir, %17,8 kar marjı, 52,9 milyon dolar ya da hisse başına  0,013 dolar net zarar açıklamıştı.

• htc den bii cacık olmaz...
  • Napak ? İnanak mı ?
  • Bu politikayla 3 sene dayanamazsın sen .

• İyi bir pazarlama stratejisi olmazsa ve samsung gibi zamanın amiral cihazlarına (s2 4.1.1belkide daha yukarısı) güncelleme vermezsen senden evet arkadaşında dediği gibi bir cacık olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonlara tak diye güncelleme desteğini kes, sonra yeni telefonlar firmaya pozitif yansıyacak de, buna çocuklar bile inanmaz.
  • Htc one ailsene artık en hızlı o getiriyor nesini eleştiriyorsunuz hala

• İnşallah.
  • Fazla umitlenmeyin derim.

• Bundan 2-3 sene önce kraldı öyle olacağını zannedip milleti kazıklamaya çalıştı sonuç ortada.Müşteri kaybedeceğime para kaybetmeyi tercih ederim sözünün tersini yaptı ve tekmeyi yedi.

• normalde hiç yapmam ama dayanamadım buraya cuk diye oturuyor çünkü

HTC CFO: Yeni akıllı telefonlarımız, firmaya pozitif yansıyacak
  • @carter
    yazılım desteği kesildi çünkü;
    tegranın 4.1 ve üzerine desteği yoktur.
    telefonunu değil tegranın suçudur.

• yav he he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android platformunda en güzel tasarımlara sahip en güzel kasa kalitesini sunan firmadır bence. Ama gel gelelim pazarlama stratejileri çok hatalı. Cihazlarının fiyatlarını ayarlayamıyorlar.
  • Htc pişmanlıktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • firmaya değil bize yansıması lazım

• Tegranın suçu diyenleri anlamıyorum güncelleme için...Tegrayı seçen HTC sonuç olarak...Aynı dönemd çıkan S3,note2,xperia t,tx ve v gibi telefonlar4.3 aldı veya alacak 4.4 bekliyor...Hadi bunu boşver,HTC One S ile Xperia t,tx ve V snapdragon s4 işlemci kullanıyorlar xperialar 4.3deylen one s 4.1de kaldı buna ne diyorsun...
    bir desire maduru olarak yazıyorum...hani şu htcnin resmi güncelleme vermediği güncelleme dosyalarını internete koyduğu yükleyin sorun olursa sorumluluk kabul etmiyoruz dediği telefon...

• tekrar ediyorum htc den bii cacık olmaz... Fiyatı,satış politikası, vs... vs... herşeyi yanlış..birtaraflarını da yırtsa ne samsung ne apple gibi satabilir..iş sadece kaliteli kasa yapmakla bitmiyor demekki..Bak samsung plastik telefon yapıyor ama deli gibi satıyor,htc tamamen kaliteli bir kasa yapıyor,satabiliyor mu hayır...Adamlar daha kamera işini çözemediler ki...Nasıl işdir anlamadım gitti,htc one x in bile kamerası htc one dan daha iyi, one 2 nin nasıl olacak belli bile degil...Allah htc ye yardım etsin...
  • plastikçilere bak, gelmişler htc'ye akıl veriyorlar. Kardeşim gidin siz leğen telefonlarınızı alın. samsung gibi 5 liraya üretip 100 liraya satan bir firma değil htc. adamlar kaliteli yapıyor, haliyle maliyet yükseliyor. yani sen esasında 2000 tl verip 1000 tllik telefon kullanıyorsun, htc alan 2000 tl verip 1750 tllik telefon kullanıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.