Şimdi Ara

Apple, Compressor'u güncelledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple, Compressor'u güncelledi

Apple’ın Mac’de video düzenleme üzerine çalışan kullanıcılar için hazırladığı ve Final Cut Pro X’i dışa aktarım konusunda güç ve esneklik kazandıran uygulaması Compressor güncellendi.

Yayınlanan son güncelleme aşağıda yer alan iyileştirme ve sorun gidermelerini içeriyor:

• Qmaster’ın daha önceden aktifleştirildiği sistemlere Compressor kurulması esnasında ortaya çıkan sorunlar giderildi.

• Final Cut Pro X’den Compressor’e gönderme kanalının güvenilirliği arttırıldı.

• Başlangıç ses seviyesinde olmayan kaynak dosyasının kodlanma hataları ele alındı.

•  Toplu iş gönderilmesi esnasında meydana gelen takılı kalma sorunu giderildi.

• Birden fazla Compressor eklentisinin yüklü olması durumunda ortaya çıkabilen stabilite sorunu giderildi.

• Eklenti yüklü olmadan, eklenti seçenekleri görüntülendiğinde ortaya çıkan sorun giderildi.

49 dolardan satılan Compressor’un App Store’daki sayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

Compressor - Apple

• haberi koymak için belli bir kullanıcı mikarına sahip ürün olması lazım değil mi?illaki meraklı 1-2 kişi vardır ama o kadar.maksat her yazılım güncellemesini haber yapmaksa,ms office,explorer,firefox vs... daha çok kullanıcıya hitap ediyor.onların da her güncellemesini yayınlayacaksak yandık.
  • haber sitesine "neden haber yayinliyorsun" diyeni de ilk defa goruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 12 Şubat 2014; 13:28:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

haber sitesine "neden haber yayinliyorsun" diyeni de ilk defa goruyorum.

lol
    bana da komik geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dedim apple kompresör de mi uretiyormus basligi gorunce :D dusun artik o ekosisteme nekadar uzagim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

haberi koymak için belli bir kullanıcı mikarına sahip ürün olması lazım değil mi?illaki meraklı 1-2 kişi vardır ama o kadar.maksat her yazılım güncellemesini haber yapmaksa,ms office,explorer,firefox vs... daha çok kullanıcıya hitap ediyor.onların da her güncellemesini yayınlayacaksak yandık.

Adam haklı gencler, bosa eksilemeyin, bu haberse office ayda 3 4 tane aliyor oda haber olsun boyuna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferaa

quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

haberi koymak için belli bir kullanıcı mikarına sahip ürün olması lazım değil mi?illaki meraklı 1-2 kişi vardır ama o kadar.maksat her yazılım güncellemesini haber yapmaksa,ms office,explorer,firefox vs... daha çok kullanıcıya hitap ediyor.onların da her güncellemesini yayınlayacaksak yandık.

Adam haklı gencler, bosa eksilemeyin, bu haberse office ayda 3 4 tane aliyor oda haber olsun boyuna.

microsoft güncellemelerini haber yapmaya kalksalar site çöker, iki günde bir güncelleme veriliyor, lakin Apple dünyasında durum farklı...

• haber konmasın demiyorum.gereksiz haber kalabalığı yapacak,sadece birkaç kişiyi ilgilendirebilecek haberlerin konması gereksiz diyorum.çok çok daha fazla kişiyi etkileyen yazılımların güncellemeleri yerine bunun gibi önceliği düşük makaleler yayınlanması bilgi kirliliği oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.