Şimdi Ara

Nike %50 indirim Olivium Outlet Center ! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
9
Favori
67.558
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hot_sauce

Dün ve bugün 3 tane nike gezdim:
    1- olivium . Ürünleri bedenlere göre ayırmışlar. Tek ürün çoğunlukta . Ayakkabı az vardı. çarş 17 gibi yeni ürünleri çıkartacaklarını söylediler .
    2- sportive haramidere. Outlet diye giderseniz üzülürsünüz. Çok pahalı ürünler. Oliviumla birebir ürğnler 40-50 lira daha pahalı. Bir daha gitmem şahsen. Ayakkabı reyonu cok zayıf ve pahalı
    3- pelican mall. En güzeli burasıydı. 40tlye düz siyah kapşonlu üst ve 38 liraya düz siyah alt aldım. Tişört 12 lira. 3 çift çorap 9 lira. Burada ürünler bedene göre ayrılmamış bir reyonda seri olarak duruyor. Forma vs oldukca vardı. 1 mart ta yeni ürünler gelecekmiş

Pelican da gs t shirtleri felan var mıydı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hot_sauce kullanıcısına yanıt
    Sende Sağ ol.
  • uA_Erencan U kullanıcısına yanıt
    pelicanda gs ürünü çok görmedim. tişört hatırlamıyorum. ama oliviumda baya bir gs ürünü var tişört dahil.
  • Deposite Avm'ye bi uğradım bugün nasıl kalabalık nasıl kalabalık.Akşam saat 10'a doğru çıktık yine doluydu.Ayakkabıları kutu kutu götürüyorlardı.Ürünler muhteşem 45 liraya aldım ben mesela bu ceketi.

Nike %50 indirim Olivium Outlet Center !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamurat28 -- 22 Şubat 2014; 0:43:07 >
  • Oliviuma yarın giyorum kısmetse, bakalım ne alemde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara'da Forum veya Nata Vega'ya giden var mı acaba?

Oralarda da indirim var mı? Hiç ürün alan var mı? Yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free Man.

quote:

Orijinalden alıntı: canbaz67

quote:

Orijinalden alıntı: Towerandme

quote:

Orijinalden alıntı: canbaz67

https://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=19286 alllahim sukurler olsun bu urunu 9o tl ye aldim tek bi tane kalmisti m beden nasil mutluyum belli değil burdan çıkarılacak sonuc ciddi bicimde kazik yiyoruz yeni sezonlarda

Niye bu kadar heyecan yaptin

3 ay once 3oo lira gorup hicbir zaman alamayacagini düşündugun montu alinca insan heyecan yapior

Bir şey sorabilir miyim, kaç tane vardı, hala duruyor mu bu ? :)

merhaba bu montun siyahından xl beden aldım deposite'den kardeşime beğenmedi. değiştireceğim ama buradan isteyen olursa alış fiyatına elden faturasıyla verebilirim. selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

Ankara'da Forum veya Nata Vega'ya giden var mı acaba?

Oralarda da indirim var mı? Hiç ürün alan var mı? Yazarsa sevinirim.

Nike %50 indirim Olivium Outlet Center ! Nike %50 indirim Olivium Outlet Center ! Nike %50 indirim Olivium Outlet Center ! Nike %50 indirim Olivium Outlet Center ! Nike %50 indirim Olivium Outlet Center !

@POSE1DON

Yukarıdaki 5 parça Ürünü Ankara Forum Nike mağazasından 190 TL ye aldım...

1-43 Numara erkek botu...62 TL
    2-38 Numara bayan botu...32 TL
    3-30 Numara kız çocuğu ayakkabı...28 TL
    4-30 Numara kız çocuğu ayakkabı...20 TL
    5-18 Numara erkek bebek ayakkabı...38 TL

Net'te Fiyatlarına bakabilirsiniz 2 katı fiyata bunların(toplamını) alanın elini öperim...
    Erkek botunda numara kıstı yok gibiydi ama diğerleriden 3-5 tane vardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hutaha -- 10 Mart 2014; 13:14:00 >

• şu deri koşu ayakkabı türlerinde 45,5 rastlayan var mı hiç ?

Nike %50 indirim Olivium Outlet Center !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaagungor -- 10 Mart 2014; 13:35:21 >

• PAZAR GÜNÜ FORUM AVMDEYDİM, ANKARADA OLANLAR İÇİN DE ETLİK FORUM AVM'DE NİKE FACTORY STORE'DE VE İNTERSPORT'DA GÜZEL İNDİRİMLER VAR
  • quote:

1- olivium . Ürünleri bedenlere göre ayırmışlar. Tek ürün çoğunlukta . Ayakkabı az vardı. çarş 17 gibi yeni ürünleri çıkartacaklarını söylediler .
    2- sportive haramidere. Outlet diye giderseniz üzülürsünüz. Çok pahalı ürünler. Oliviumla birebir ürğnler 40-50 lira daha pahalı. Bir daha gitmem şahsen. Ayakkabı reyonu cok zayıf ve pahalı
    3- pelican mall. En güzeli burasıydı. 40tlye düz siyah kapşonlu üst ve 38 liraya düz siyah alt aldım. Tişört 12 lira. 3 çift çorap 9 lira. Burada ürünler bedene göre ayrılmamış bir reyonda seri olarak duruyor. Forma vs oldukca vardı. 1 mart ta yeni ürünler gelecekmiş

Pelican factory outlet midir? yukarıdaki listede yok keza.

• 46-47 numara ayak, maşAllah palet gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: twingonote

quote:

Pelican factory outlet midir? yukarıdaki listede yok keza.

evet factory..

gecen 100 lıraya jordan aldım burad 47 aldım kucuk geldı evde ıyıce deneyınce . 47.5 lazım :)

• Yarın Esenboğa Havalimanına gitcem dönüşte Ankara Forum'a uğrayacağım. Bakalım inşAllah işe yarar birşeyler bulabilirim Bolca fotoğraf çeker konuya eklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

Adanadan otobüs kaldırcam gelen var mı :)
    Sadece tekstil alırım.
    Ayakkabı almam :)

Nike ve Adidas aykkabı konusunda sadece kullanıcı hatası demekte ve şansınıza .
    Mazemeleride sentetikler hariç deri kalitesi yerlerde.
    3 SINIF deri hep...
    Ve koku yapma olayıda yüksek...

Bende geleyim :D
  • krampon varmıydı ,dün benim kramponlar cortladı almak şart oldu.

• Hala devam ediyor mu var mıdır düzgün bi seyler?

• quote:

Orijinalden alıntı: bird_hunter

Hala devam ediyor mu var mıdır düzgün bi seyler?

geçenlerde giden arkadaşım pek bir şey kalmadığını söledi ama ben gidip bakmadım açıkcası. 90 tl ye tenis ayakkabısı almış o. birde genelde büyük veya küçük numaralar kaldı demişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazellewish

quote:

Orijinalden alıntı: bird_hunter

Hala devam ediyor mu var mıdır düzgün bi seyler?

geçenlerde giden arkadaşım pek bir şey kalmadığını söledi ama ben gidip bakmadım açıkcası. 90 tl ye tenis ayakkabısı almış o. birde genelde büyük veya küçük numaralar kaldı demişti.

Ayakkabı değil de giyim olarak bir şeyler var mı peki biliyor musunuz?
    Oliviumda değil sadece baska mağazalar da olabilir istanbulda

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.